Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11, Sonraki

Ultima Online Forum -> Genel Tartışma

Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Hayır
50%
 50%  [ 54 ]
Evet
49%
 49%  [ 52 ]
Toplam Oylar : 106

Yazar
Sponsor

Teşekkür: 59
Uyarı: 1

Durumu: Çevrimdışı

assist
Sponsor
Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi? Konu: Yanıt: Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Alıntıyla Cevap Gönder
Abyss1 yazmış:
assist yazmış:
nekha yazmış:
Reel para ile birşey satmıyoruz satmadık da ömrümüzde, aldığımız tokenleri de kullanıyoruz sürekli bizi başkalarıyla karıştırmayın

Token reel parayla satılıyor siz de ps leri tokenle satıyorsunuz.
İnsanlara ps lazımsa gidin kasın diyorsunuz sonra her tip ps yi tokenle sattığınız bir konu açıyorsunuz.
Kimseyi kimseyle karıştırmıyorum. Sizin yazdıklarınız kafamı karıştırıyo o kadar.

Serverin ticaret anlayışı zaten token üzerinden gidiyor ne ile satmasını bekliyordun ?

Burda mesele benim ne beklediğimle alakalı değil konuyu çarpıtmayın lütfen.
Arkadaşın yazdığı şeylerin tutarsızlığından bahsediyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
09 Mar 2018 18:11
Libertadores
Oyuncu

Teşekkür: 4

Libertadores
Oyuncu
Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi? Konu: Yanıt: Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Alıntıyla Cevap Gönder
TuzsuzDeliBekir yazmış:
3-5 guild birleşsin olan yine tekil playere oluyor malesef.adamlar reel para ile satış yapıyor bunu görmezden geliyorsunuz.bu anketin sonucu gayette belli hayır çıkacak tabi ki.

ULTIMA ONLINE TEKIL BIR OYUN DEGİLDİR. TEKIL PLAYER ISEN YA BARD CRAFT OYNAR AÇIĞINI KAPATIRSIN YADA ROLE PLAY OYNAR TATMIN OLURSUN BU OYUN ARCADE BI OYUN DEGIL STRATEJI VE LONG TERM PROCESS BIR OYUNDUR. LUTFEN COCUKLARI PISTTEN ALALIM.

En Yukarı Git
09 Mar 2018 18:11
LordX
Oyuncu

LordX
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
LetGo yazmış:
LordX yazmış:
Mavi bi grup son 2 günde 3 tane champ atmış ps leride almış. Ben PK guildlerin kastığı champa hide karakterimle gidiyorum zaten 7-8 kişi kasıyolar genelde 2champta 1 ps mi alıp yoluma bakıyorum. Gidiyorum onunlada Runic kitimi alıyorum tokenimi alıyorum.

Benim anladıgım maviler serverı pvp serverına çevirmek istiyor. Kardeşim organize olun 8-9 kişi gidin kasın champınızı yukarda koymuslar kasan adam nası kasıyor ?? Yani illa serverın içine ediceksiniz. Tristadan ps alınacakmış pehhh...

O zaman artifact görevleride eklensin tristaya . icon_asd.gif icon_asd.gif icon_asd.gif icon_asd.gif

Ha bunlar ps basarsa sonraki ağlama 100 den sonra PH artsın kasamıyoruz 1-2 gün sürüyor olcak kesin. Neyse cidden türk serverında oynanmazmış bunü görmüş olduk. İstikrar 0

Kardeşim orjinaline dönsün diyoruz neyse o olsun süre kısıtlaması kademeli ps olmasın diyoruz. Orjinalinde bunlar varmı? şayet dönülmücekse denge adına trista ps evrsin diyoruz anlatabildimmi?

Kardeşim orjinalinde bodcu sistemide yok bu serverdaki coğu şey yok bilmiyorum bodla ps almak cok sacma geliyo bana pvp serverından farkı kalmaz

En Yukarı Git
09 Mar 2018 18:12
assist
Sponsor

Teşekkür: 59
Uyarı: 1

assist
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
OtturGunahiiYoktur yazmış:
Kımse kusura bakmasın 400+ onlıne oldugu saatte 2 3 guıldın kapıstıgı zamanda 6 kişi semıdar kastıysak herkez kasar. Covedeki champta dahil buna. Tamam saat suresının kaldırılmasına eyvallh diyebilirim. Ama tristada sacmalık olur.

Bu kadar beleşçi olmayın.

O zamanlarda bu itemler, takılar, setler 200hp li adamlar yoktu hocam. 10 kişi çıplak adamın peşinde koşuyodu kesmek için.

Trista ve saat süresi hakkında söylediklerinize katılıyorum.

En Yukarı Git
09 Mar 2018 18:14
livim
Oyuncu

Teşekkür: 2
Uyarı: 2

livim
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Anket boş. Açılan anket göstermelik.

Göstermelik hareketler yapmayın..olmayacak nasılsa diye,bakın siz istediniz hersey anketle oluyor havası verip algı yapma ile olmaz bu işler syn venüs

Target scriptini sorgusuz kaldırtanlar
pvp kitlere sorgusuz kutu ekletenler
serverdaki item değerleri ile oynatanlar vs vs

Champlarla ilgili şunuda ekliyim konu açılmışken.

Serverın ilk 60 günü aralıksız kasılan champlardan 1 kişi bile 5 x olmazken suan kasılan champlardan 3 tane kas 1 kişi 5 x olcak seviyede ps düşüyor. çok ilginç

Serverın başında NbK olarak hiç bi guild in başka guild ile ally olmaması için çaba harcadım. Benim champımızı 4-5 guild basarken kimse ally olmasın diye laflar yaptım 2 3 guild birleşip bi guild in champını bastığında kasan tarafı koruduk ki ally olunmasın serverda diye. bknz; 1st nin champını korudum y-t ve a-k birleşip riktorunu basacakken. 1 gün ally olup uyarı verdik server a 1st yede iletmiştim yüzleri burda.

Şuan ps için karakterini dahi peşkeş çekebilcek seviyesiz karakter yoksunu 40+40 lık bi ittifak var ve bu ittifakın içinde 5-6 tane guild var. Ve venüs su dakikaya kadar bunların her istediğini verdi.

Server a başlarken 1 tek ricamız olmustu. Filtre olmasın hiç bişey kısıtlanmasın nasıl başladı ise öle gitsin. Serverda başka hiç bişi talep etmedik. tam tersi oldu. bizim bu isteklerimiz kendimize avantaj sağlacak şekilde değildi zira bkn: mesai saatleri içinde champ kasılma talebi.18:00 03:00

Ne acıdır ki büyük zevk alacağımı düşündüğüm Wou da oynamakla ultima hayatımdaki en büyük hatayı yaptım,yaptık. Keşke başka serverda oynasaydık edit olsaydı da zevkimizi alsaydık ...

şimdi oylayın anketi %75 lik bi fark çıkacaktır. kendim oy dahi kullanmıcam zira yarın bigün tokenle ps de eklenebilir.

En Yukarı Git
09 Mar 2018 18:25
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): han0

Antetokounmpo
Yasaklı

Teşekkür: 13

Antetokounmpo
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Maviler zaten actiona katılamıyor ufak ufak kopmaya başladılar rekabet edebileceği tek guild var 1st-Ftg ortaklığının Nbk guildi o da serverden çekilirse 70 kişi birlikte köprüde guard kesip dururlar server oraya doğru gidiyor.

En Yukarı Git
09 Mar 2018 18:37
MadKiller
Büyük Usta

Teşekkür: 1

MadKiller
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Trista'dan savaşçı karakterler için 105-110-115 ps düşecekse şampiyonlardan bu ps'ler kaldırılsın,mantık onu götürüyor.Sonuçta pk bile olsa tristadan görev alabilir.Ama bence bir ps elde etmek mavi içinde pk içinde zor olmalı.Mavi belki guildi olmadığı için ps kasamayabilir ama (Token sistemi ile alış veriş kalkarsa yani sadece sisteme çalışırsa token) gold karşılığı alabilir.Trista'dan illa ps verilecekse taş çatlasa 105 verilmeli o da kademeli ps sistemi olduğundan dolayı.Siz bence esas olarak TOKEN olayının sadece sistem alış-verişinde kullanılmasına el atarsanız hem server da şuan bi amacı olmayan GOLD yeniden aktif hale gelmiş olur hem de pazar alanı hareketlenir.

En Yukarı Git
09 Mar 2018 18:52
Z0diac
Oyuncu

Uyarı: 2

Z0diac
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Ne kadar çok boş yorum yapan arkadaş var.MMORPG oynuyorsunuz isteyen istediği ile ally olur isteyen istediğini yapar kendi çıkarları için bugün x guildler birbiri ile ally diye yarında o şekilde kalacak değiller action sürekliliği için bir yerden sonra ayrılacaklar illaki.NBK 30 kişi iken ben forumda ağlan adam görmedim target script açık milleti çatur çutur kesiyordu NBK bide oyun biliyorlarmış gibi millete ahkâm kesiyorlardı.Target scripti gitti NBK bitti düz yolda zor yürüyorlar bide pvp yapmaya çalışıyorlar.

Tekil oyuncuları düşünüp sistem yapma diye bir kavram yok arkadaşlar burada baba evinde yaşamıyorsunuz ekmek elden su gölden diye bir kavram yok tabi ki kalabalık topluluklar sizden her zaman önde olacak.Buna çözüm olarak sistemleri değiştirmek değil kendi oyun kafanızı değiştirmek fayda sağlar.

En Yukarı Git
09 Mar 2018 18:52
JQKA
Oyuncu

Teşekkür: 1

JQKA
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
uo bitmiş..

En Yukarı Git
09 Mar 2018 19:04
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Livim yazmış:
Serverın ilk 60 günü aralıksız kasılan champlardan 1 kişi bile 5 x olmazken suan kasılan champlardan 3 tane kas 1 kişi 5 x olcak seviyede ps düşüyor. çok ilginç

Asılsız iddialarda bulunmayın. Rastgele çıkıyorlar. Sunucu başından beri bu şekilde.

Livim yazmış:
Ve venüs su dakikaya kadar bunların her istediğini verdi.

Desteklediğimi iddia ettiğiniz guildin masterını bugün yasakladım. Diğer guild karşı olmasına rağmen burada çözüm üretip anket açıyorum, bu göstermeliğe benziyor mu? Ayrıca Cove'daki şampiyonu da belirttiğiniz guild istiyordu tabi! Ne de güzel kurgulamışsınız!

* * *

Değerli oyuncular hiçbir şey değiştiği yok. Bir öneri geldi, biz de gündem yaptık. Büyük ihtimalle de 3 gün sonunda %75'i alamayacak. Sonra iki hafta sonra sürelerin tamamen kaldırılması için yeni bir anket açarız. Bu süreç böyle gider.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
09 Mar 2018 19:07

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11, Sonraki
5. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 105 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız