Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki

Ultima Online Forum -> Genel Tartışma

Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Hayır
50%
 50%  [ 54 ]
Evet
49%
 49%  [ 52 ]
Toplam Oylar : 106

Yazar
Yasaklı

Teşekkür: 1
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Alexa Artaxata
Yasaklı
Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi? Konu: Yanıt: Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Alıntıyla Cevap Gönder
Neyapsambilemedim yazmış:
Alexa Artaxata yazmış:
OtturGunahiiYoktur yazmış:
Alexa Artaxata yazmış:
OtturGunahiiYoktur yazmış:
umurumda degıl kım kımınle ally olmuş. Benım derdım sadece champlarda saat sınırlaması lakin gidipte bu olayı sadece yt nbk ya yıkmaya çalışmayın belki bi kere belkide 2 kere champlara ve actıonlara beraber cıktılar. Sizde bunu bahane ederek y-t dagıldı ve nbk nın cok az kişi kalmasına ragmen fırsat bilerek delı gıbı champ kasıyor olmanız. Hala daha. Yani bazı şeylerı bahane etmeye gerek duymayın.

senin nereye bayrak salladığın belli mi peki?

insanlara laf atarken dönün bir ilk önce kendinize bakın.

salladıgım birşeyvar ama bayrak değil. Benım rengım hep bellıydı. Kendnize derken?

Ilk once kendı guıldıne bı dön bak. 10 kişiyi geçmıcez diyip 50 kişi olmak çok başka birşey. Kendi adamınız bile toplama kampına döndük diyip şikayetçi olurken birbirinizden habersiz atıp tutma. Lütfen.

o guildde oynamak için tekrar ultimaya başladın selçuk isteyen istediğini konuşmakta özgür bizim guildde herkes fikrini belirtebilir.

Herkes herkesi biliyor neyse konuyu ikili tartışmaya çekmeyeceğim daha da sana cevap vermicem.

Sen gene mi post kasıyon :D Nbk riktoru basıp ftgleri kesti (ftgler nbklardan çoktu) ona rağmen ardından 4 5 tane de first gelip sizi korudu. Harbiden guildinden haberin yok gelmiş burda post kasıyon.

Kendini belli edecek bir forum hesabıyla yazana kadar seni kaale almıyorum 5 TL Cİ ;)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 Mar 2018 11:05
Alexa Artaxata
Yasaklı

Alexa Artaxata
Yasaklı
Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi? Konu: Yanıt: Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Alıntıyla Cevap Gönder
vEk yazmış:
Alexa Artaxata yazmış:
vEk yazmış:
Libertadores yazmış:
TuzsuzDeliBekir yazmış:
3-5 guild birleşsin olan yine tekil playere oluyor malesef.adamlar reel para ile satış yapıyor bunu görmezden geliyorsunuz.bu anketin sonucu gayette belli hayır çıkacak tabi ki.

ULTIMA ONLINE TEKIL BIR OYUN DEGİLDİR. TEKIL PLAYER ISEN YA BARD CRAFT OYNAR AÇIĞINI KAPATIRSIN YADA ROLE PLAY OYNAR TATMIN OLURSUN BU OYUN ARCADE BI OYUN DEGIL STRATEJI VE LONG TERM PROCESS BIR OYUNDUR. LUTFEN COCUKLARI PISTTEN ALALIM.

Haklısın ultima tekil bir oyun değildir , ama hırsla kalabalığa karışarak insanların götünü yalamana sebep olacak bir oyunda değildir.Biraz karakter sahibi olun gençler , dik durmayı öğrenin artık.Düne kadar birbirinizin arkasından küfür edip atıp tutan karakterli insanlar , size bir sorum var ; [Haydi sor sor diye zıplamayın]
Gerçekten konuşurken birbirinizle hiç yüzünüzde mi kızarmıyor ?

kim kimin arkasından küfür etmiş ? bizi yt ve nbk ile karıştırma bence onlar birbirlerinin annelerine bile sövmüşler sırf bazı şeyleri yapabilmek adına tam da söylediğin şeyleri nbk ve yt ler yaptı bizde etkiye tepki verdik.Yoksa bizim champımızıda 3 guild basıpta hiçbir şey alamadan döndüler bu ortamı biz yaratmadık bilmem kaçıncı kez söylüyorum ama bizim yaptığımız şey yapılana karşı hamleydi bazı arkadaşların karşı hamlesi de bitince forumda fake acc larla serzenişlere başladılar belki sende onlardansındır bilemiyorum ama her postunuz ftg o şu bu diye sızlanmayın artık.

Yazımda direk Ftg yazmıyor yt ve ftg demişsin umrumdada değil sizin ne yaptığınızda umrumda değil kendi guildini yücelticen diye o kadarda savunma moduna geçme bu söylediğimi bire bir kaç defa sizin guildde şahit oldum.Şu şu diye tabiki isim vermicem x kişisi diyorki guildde şu adam var onun ben ....... iki gün sonra bahsettiği x kişi ile topluda denk geliyorum şu adamın ben ne kadar bilmem ne diye giriyor , öbürü ikisine birden laf ediyor ister kendinize sövün sayın [ nbk yt ftg farketmez guild olarak söylemiyorum ] isterseniz kendinize düşman olun umrumda değil beni ilgilendiren birşey değil unutmaki her kişinin karakteri farklıdır belki sen söylediğin gibi birisin ama herkes 3erli 5erli gruplar halinde kulisler dönüyor.Hatta madem ftg olarak üzerine alındın en son bizzat şahit olduğum bir olay anlatayım toplu bi skype konuşmasında 6 7 kişinin olduğu bi görüşmeye çekildim isimlerini vermicem tabiki sende bizimle oyna vs gibi yok kardeşim ben arkadaşlarımla ufak ufak oynuyorum dedim sonrasındada zaten söyle bir cümleyi bizzat duydum '' ya çoğu O..... Ç.... boş ver takılıyoruz'' [bu cümle için çok özür dilerim kimsenin bir kişinin ailesine laf etmesi haddi değildir ama bizzat kişinin ağzından çıkan birşeydi bu] ve o konuşmada onaylayanlar vs de oldu ve onlara kullandığım tek cümle şu idi bu şekilde birbirinizin ailesine bile laf ederken benim sizinle oynamamı nasıl beklersiniz.Biraz yaşınızın adamı olun şahsiyetini seversin sevmez söversin sövmezsin ama kimse kimsenin ailesine dil uzatamaz işinize bakın dedim ve arkadaşları engelledim konuşmadan çıktım yani savunduğun kişiler o kadarda temiz değil.Tekrar ediyorum şahit olduğum 3 4 olay var bu şekilde her guild içinde o yüzden bazı noktalarda bilmediğiniz çok şey oluyor o yüzden körü körüne savunmaya geçmeyin ilk yazımdada söyledim derdimiz ne ftg bilmem kaç kişi nbk şu kadar kişi biri biriyle ally olmuş vs değil oyun bu ölürsün öldürürsün ama her istediğim anda champ kasmak istiyorum cogu kişide bunu talep ediyor.sen atıyorum neira kasarken ben neden hızlıca bi baracon donemıyorum sen ricktor kasarken ben neden semidar dönemiyorum veya uykumdan saatimden ödün vererek bunu yapamıyorum ARTIK ORJİNAL UO İstiyoruz saçma sapan yenilikler ıvırlar zıvırlar YETER... Venüs bey sürekli başladığımız gibi gidecek diyor en basit örneklerden biride Nm olayıdır böylemi başladı ? neden görevle veriliyor ? ben neden saatlerini koşturuyorum neden bi tane nm alabilmek için 1 ay uğraştım? Çok saçma sapan şeyler oldu çok. Belkide sitemimiz bundandır. O yüzden buda belki bizim son sitemimiz olacak champ saat sınırlandırılması kaldırılsın isteyen istediği saatte kassın bu çağrımızada cevap verilmezse 2nci sınıf player muamelesi görmekten en azından kendi nezlimde onu düşünürüm.Benim taleplerimi önemsemeyen bi yerde benimde önemim yok der döner giderim.[Ha şunuda diyebilirsiniz tek başına gittsen ne oynayan zaten toplasan 90 100 kişiyiz teker teker gidiyoruz.] Bencillikten çıkın artık Tokeni tamamen silin , Champların sınırlandırılmasını kaldırın isteyen istediğini yapsın yönetmeye çalışmayın insanları sadece yardımcı olmayı deneyin.

Kendin diyorsun işte açıldığı gibi gitmiyor diye.Server açılırken bu durum ankete sunuldu serverda oynayacakların büyük çoğunluğu bunu kabul etti.Biz dahil herkes buna göre kastı biz kendi işlerimize uykusuz olarak gittik zamanı geldi bu fedakarlığımızın karşılığı bu mu sence neden değişiyor da açıldığı gibi kalmıyor?

En Yukarı Git
10 Mar 2018 11:07
Patrick
Efsane

Teşekkür: 51
Uyarı: 2

Patrick
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Alexa Artaxata yazmış:
vEk yazmış:
Libertadores yazmış:
TuzsuzDeliBekir yazmış:
3-5 guild birleşsin olan yine tekil playere oluyor malesef.adamlar reel para ile satış yapıyor bunu görmezden geliyorsunuz.bu anketin sonucu gayette belli hayır çıkacak tabi ki.

ULTIMA ONLINE TEKIL BIR OYUN DEGİLDİR. TEKIL PLAYER ISEN YA BARD CRAFT OYNAR AÇIĞINI KAPATIRSIN YADA ROLE PLAY OYNAR TATMIN OLURSUN BU OYUN ARCADE BI OYUN DEGIL STRATEJI VE LONG TERM PROCESS BIR OYUNDUR. LUTFEN COCUKLARI PISTTEN ALALIM.

Haklısın ultima tekil bir oyun değildir , ama hırsla kalabalığa karışarak insanların götünü yalamana sebep olacak bir oyunda değildir.Biraz karakter sahibi olun gençler , dik durmayı öğrenin artık.Düne kadar birbirinizin arkasından küfür edip atıp tutan karakterli insanlar , size bir sorum var ; [Haydi sor sor diye zıplamayın]

kim kimin arkasından küfür etmiş ? bizi yt ve nbk ile karıştırma bence onlar birbirlerinin annelerine bile sövmüşler sırf bazı şeyleri yapabilmek adına tam da söylediğin şeyleri nbk ve yt ler yaptı bizde etkiye tepki verdik.Yoksa bizim champımızıda 3 guild basıpta hiçbir şey alamadan döndüler bu ortamı biz yaratmadık bilmem kaçıncı kez söylüyorum ama bizim yaptığımız şey yapılana karşı hamleydi bazı arkadaşların karşı hamlesi de bitince forumda fake acc larla serzenişlere başladılar belki sende onlardansındır bilemiyorum ama her postunuz ftg o şu bu diye sızlanmayın artık.

Sendeki ne bu Y@T kin'i nedir anlamiş değilim.Kim kimin anasına bacısına küfür etmiş de burda laga luga yapma gereğinde bulunuyorsun? NBK ile birleşmemizin ana sebebi sayıyı eşitlemekdi belki 1 hafta anca sürücek birşeydi zaten beraber oynamamizin mümkünati yok ama her zaman muhabbetimiz olan bir guild her server da düşman olmamiza rağmen.
Her postunda milleti kışkırtmaktan başka birşey yapmiyorsun bırakta abilerin yazsın

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Mar 2018 11:10
samengin
Sponsor

samengin
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
adamlar 60 kişilik guild kurmus istedikleri gibi champ kasıyorlar piyasada bütün itemler sizde fiyatları tek bi guild belirlesin sonra yok hayıra verin neden?

bu oyunu tek oynayan benim gibi bi çok player var sizin saçma guildleriniz yüzünden ne bi item alabiliyoruz nede champ kasabiliyoruz çıkarttıgımız itemleride zaten satamıyoruz neredeyse.

serverın anahtarını O guilde ver Venüs onlar takılsın bence

En Yukarı Git
10 Mar 2018 11:29
Alexa Artaxata
Yasaklı

Alexa Artaxata
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Patrick yazmış:
Alexa Artaxata yazmış:
vEk yazmış:
Libertadores yazmış:
TuzsuzDeliBekir yazmış:

Sendeki ne bu Y@T kin'i nedir anlamiş değilim.Kim kimin anasına bacısına küfür etmiş de burda laga luga yapma gereğinde bulunuyorsun? NBK ile birleşmemizin ana sebebi sayıyı eşitlemekdi belki 1 hafta anca sürücek birşeydi zaten beraber oynamamizin mümkünati yok ama her zaman muhabbetimiz olan bir guild her server da düşman olmamiza rağmen.
Her postunda milleti kışkırtmaktan başka birşey yapmiyorsun bırakta abilerin yazsın

Siz değilmiydiniz biz sadece action yaparız diyen şartlar ne olursa olsun actionımıza bakarız diyen ne olduda sayıyı eşitleme amacına gittiniz anlatsana biraz ? bende y-t kini yok senin abin yasinle iyi dostluğumuz vardı zamanında sen bize abi çekerdin o zamanlar o yüzden haddini bil ötede zırla engin.

En Yukarı Git
10 Mar 2018 11:54
Antetokounmpo
Yasaklı

Teşekkür: 13

Antetokounmpo
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Ufak bir hatırlatma Champ sistemi getirilirken bu oylara yakın bir oyla getirilmişti %75 ŞARTI YOKTU.

En Yukarı Git
10 Mar 2018 12:39
samet59
Uzman

Teşekkür: 9

samet59
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Elexsa bu ne siddet bune hiddet yaslilik belirtileri bunlar sen birak bu oyunu dayi

En Yukarı Git
10 Mar 2018 13:08
assist
Sponsor

Teşekkür: 59
Uyarı: 1

assist
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
dikimciyan yazmış:
assist yazmış:
dikimciyan yazmış:
Daha yarım saat evvel mesaj geldi mavileri toplayabilirsen topla barra basmaya gideceğiz diye , bir mavi dışında kimse gelmedi.Gittim iki defa öldüm , üçüncü seferinde loottan 105 parry ps kapıp arazi oldum.Şu saatte verdiğimiz uğraşa bak , adamların ettiği lafa bak.Emeksiz yemek olmaz.

Haberiniz olsun. 105 skill ps değildir. Ama sistem öyle bi halde ki 105 ps yi nimetten sayıyoruz.

Sisteme göre konuşuyoruz zaten kardeşim.''baştan bu yana süregelen ve değişmesinin bunca zaman kasmış insanlara haksızlık olacağı'' sisteme göre .

Bunca zaman kasma şansı olmayan insanlara haksızlık olan sistem. Bardağa hep aynı yerden bakmamalısınız.

En Yukarı Git
10 Mar 2018 13:28
assist
Sponsor

Teşekkür: 59
Uyarı: 1

assist
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Yine konu altındaki tartışmaları sizin guild şöyle biz şu kadar kişiyiz boyutuna indirgeyen arkadaşiar. Açın başka bi konu orada ne istiyorsanız konuşun kim kimden daha iyi. Bu konu siz ego savaşlarınızı devam ettirin diye açılmadı. Konuyla ilgili yorumlar yapın lütfen.

En Yukarı Git
10 Mar 2018 13:33
Patrick
Efsane

Teşekkür: 51
Uyarı: 2

Patrick
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Alexa Artaxata yazmış:
Patrick yazmış:
Alexa Artaxata yazmış:
vEk yazmış:
Libertadores yazmış:
TuzsuzDeliBekir yazmış:

Siz değilmiydiniz biz sadece action yaparız diyen şartlar ne olursa olsun actionımıza bakarız diyen ne olduda sayıyı eşitleme amacına gittiniz anlatsana biraz ? bende y-t kini yok senin abin yasinle iyi dostluğumuz vardı zamanında sen bize abi çekerdin o zamanlar o yüzden haddini bil ötede zırla engin.

Sayiyi NBK ile eşitlemesek FTG ile eşitlicektik bu kadar yazicak miydin o zaman merak ediyorm? Abilerin sana anlatmiyor galiba hiç birşey.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Mar 2018 15:12

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki
10. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 105 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız