Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ultima Online Forum -> Genel Tartışma

Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Hayır
50%
 50%  [ 54 ]
Evet
49%
 49%  [ 52 ]
Toplam Oylar : 106

Yazar
Efsane

Teşekkür: 51
Uyarı: 2

Durumu: Çevrimdışı

Patrick
Efsane
Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi? Konu: Yanıt: Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Alıntıyla Cevap Gönder
Alexa burada insanlar birşeyler tartişiyor fikirlerini paylaşiyor sen ona buna laf atmaktan başka hiç bir yararin yok.
Hiç bir post'a yazmiyan arkadaşlara bile saygın kalmamiş ki önüne geçene sallama gereğin de bulunuyorsun fakat kendi etrafındakilere bakmadan konuşuyorsun.
Şu hayati ne zaman sığıntı gibi yaşamaktan vazgeçersen o zaman seninle konuşabiliriz onun haricin de geçmişte yaşadiğin kuyruk acını her defasın da dile getirmek zorunda kalıcaksn.

Bırak yt nbk 1st a-k napiyorlarsa yada naptılarsa seni ne kadar ilgilendiriyor server da 10 tane champ kastın diye emek mi harcadın oluyorsun?

Geçmişte yaşanılanları bi tarafa bırak da tarafsız olarak yazilan konulara cevap ver

YıkımTeam olarak oynamıyoruz mavi char yaptim kendime bir tane arada bi giriyorm sadece yetemedik siz iyisiniz biz kötüyüz

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Mar 2018 15:22
MartynMathers
Üstad

Teşekkür: 24

MartynMathers
Üstad
Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi? Konu: Yanıt: Günlük Görevlerden 105-115 PS Elde Edilebilsin Mi?
Alıntıyla Cevap Gönder
Alexa Artaxata yazmış:
Patrick yazmış:
Alexa Artaxata yazmış:
vEk yazmış:
Libertadores yazmış:
TuzsuzDeliBekir yazmış:
3-5 guild birleşsin olan yine tekil playere oluyor malesef.adamlar reel para ile satış yapıyor bunu görmezden geliyorsunuz.bu anketin sonucu gayette belli hayır çıkacak tabi ki.

ULTIMA ONLINE TEKIL BIR OYUN DEGİLDİR. TEKIL PLAYER ISEN YA BARD CRAFT OYNAR AÇIĞINI KAPATIRSIN YADA ROLE PLAY OYNAR TATMIN OLURSUN BU OYUN ARCADE BI OYUN DEGIL STRATEJI VE LONG TERM PROCESS BIR OYUNDUR. LUTFEN COCUKLARI PISTTEN ALALIM.

Haklısın ultima tekil bir oyun değildir , ama hırsla kalabalığa karışarak insanların götünü yalamana sebep olacak bir oyunda değildir.Biraz karakter sahibi olun gençler , dik durmayı öğrenin artık.Düne kadar birbirinizin arkasından küfür edip atıp tutan karakterli insanlar , size bir sorum var ; [Haydi sor sor diye zıplamayın]
Gerçekten konuşurken birbirinizle hiç yüzünüzde mi kızarmıyor ?

kim kimin arkasından küfür etmiş ? bizi yt ve nbk ile karıştırma bence onlar birbirlerinin annelerine bile sövmüşler sırf bazı şeyleri yapabilmek adına tam da söylediğin şeyleri nbk ve yt ler yaptı bizde etkiye tepki verdik.Yoksa bizim champımızıda 3 guild basıpta hiçbir şey alamadan döndüler bu ortamı biz yaratmadık bilmem kaçıncı kez söylüyorum ama bizim yaptığımız şey yapılana karşı hamleydi bazı arkadaşların karşı hamlesi de bitince forumda fake acc larla serzenişlere başladılar belki sende onlardansındır bilemiyorum ama her postunuz ftg o şu bu diye sızlanmayın artık.

Sendeki ne bu Y@T kin'i nedir anlamiş değilim.Kim kimin anasına bacısına küfür etmiş de burda laga luga yapma gereğinde bulunuyorsun? NBK ile birleşmemizin ana sebebi sayıyı eşitlemekdi belki 1 hafta anca sürücek birşeydi zaten beraber oynamamizin mümkünati yok ama her zaman muhabbetimiz olan bir guild her server da düşman olmamiza rağmen.
Her postunda milleti kışkırtmaktan başka birşey yapmiyorsun bırakta abilerin yazsın

Siz değilmiydiniz biz sadece action yaparız diyen şartlar ne olursa olsun actionımıza bakarız diyen ne olduda sayıyı eşitleme amacına gittiniz anlatsana biraz ? bende y-t kini yok senin abin yasinle iyi dostluğumuz vardı zamanında sen bize abi çekerdin o zamanlar o yüzden haddini bil ötede zırla engin.

Ya sen kimsin kime abi çektiriyosun her başlıkta pislik yapıp duruyorsun bi sus birader ve Yıkım Teamı eleştirmeden önce bi araştır kimler bu guildde bulunmus kim kime küfür etmiş iyi öğren öyle yaz buraya

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 Mar 2018 16:28
assist
Sponsor

Teşekkür: 59
Uyarı: 1

assist
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Anket sonucuna bakılırsa her 2 kişiden 1'i tristayı istiyor, yine her 2 kişiden biri tristayı istemiyor. Burada tristayı istemeyip champ sistemlerinin değişmesini isteyen bir kitle de var. Yani aslında ÇOĞUNLUK mevcut champ ve ps sisteminden rahatsız.
Bunun üzerine hala %75 şartından bahsedip serverı göz göre göre uçuruma sürüklemenin anlamı yok. Bir orta yol olarak mevcut sistemde saat sınırlaması, ardarda kasamama vs. gibi saçmalıklar ortadan kaldırılarak gidişat gözlemlenmeli diye düşünüyorum.

En Yukarı Git
10 Mar 2018 16:31
Alexa Artaxata
Yasaklı

Teşekkür: 1
Uyarı: 3

Alexa Artaxata
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Patrick yazmış:
Alexa burada insanlar birşeyler tartişiyor fikirlerini paylaşiyor sen ona buna laf atmaktan başka hiç bir yararin yok.
Hiç bir post'a yazmiyan arkadaşlara bile saygın kalmamiş ki önüne geçene sallama gereğin de bulunuyorsun fakat kendi etrafındakilere bakmadan konuşuyorsun.
Şu hayati ne zaman sığıntı gibi yaşamaktan vazgeçersen o zaman seninle konuşabiliriz onun haricin de geçmişte yaşadiğin kuyruk acını her defasın da dile getirmek zorunda kalıcaksn.

Bırak yt nbk 1st a-k napiyorlarsa yada naptılarsa seni ne kadar ilgilendiriyor server da 10 tane champ kastın diye emek mi harcadın oluyorsun?

Geçmişte yaşanılanları bi tarafa bırak da tarafsız olarak yazilan konulara cevap ver

YıkımTeam olarak oynamıyoruz mavi char yaptim kendime bir tane arada bi giriyorm sadece yetemedik siz iyisiniz biz kötüyüz

Kim kime sığıntı olmuş aslanım ? Kendi guildimden başka hiç bir guildde oynamadım şu oyunu oynamamda ben en son wos da oynadım orda ftg kurucularındanım burda da ftg çatısı altında oynuyorum gökay anlatsın sana biraz bilgi eksikliği yaşama.Geçmişte yaşadığım değil de yaşattığım çok kuyruk acısı var merak etme sen.evet harcadığım bir emek var sonuçta ve bunun heba olmasını istemiyorum istemicem de. YıkımTeam olarak anca mavi charla oynarsınız artık zaten.

En Yukarı Git
10 Mar 2018 17:02
Zuzu Gozalishvili
Efsane

Teşekkür: 36

Zuzu Gozalishvili
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Birbirinizi kırmanın hiç gereği yok arkadaşlar.

Konu Kilitlenmiştir.

En Yukarı Git
10 Mar 2018 17:07

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11
11. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 105 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız