Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, 8, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Yasaklı

Teşekkür: 14
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Trianon Remmirath
Yasaklı
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
Sunucu açılışından birkaç hafta sonra yönetime gelecek diğer arkadaş tarafından sponsorluk işi yürütülecektir.

Bu arkadaş kim ?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
30 Ağu 2016 16:45
samet19931
Oyuncu

samet19931
Oyuncu
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
Kas Kas Bıktık Yıllarca Hala zor Bir sunucu Açıyorsunuz Biraz Kolay Olsun kısa bir zamanda herkes herşeyi elde etsin Gerçekten Bıktık yani kas kas saatlerce emekler boşa gidiyor herzaman yabancılarda yıllarca açık kılıyor 300 400 sunucu ama bizde en fazla 200 insanları gerçekten zor sunucular bıktırdı milletin artık Çoluğu çocuğu var saatlerce pc 💻 başında zaman kaybedemez

En Yukarı Git
30 Ağu 2016 19:29
kunya
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 3

kunya
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Millet tigerlara nmlere falan biniyor bir sürü dungeon ve boss muhabbetleri var bizim gencolar hala 100 tai kasma kafasında
beter olsunlar ya
oynayacaktım burada ama demiseda devam ederim bu saatten sonra drake dragon peşimde koşa koşa gidemem valla
serverınız umarım uzun ömürlü ve sağlıklı olur oynayacak arkadaşlar için şimdiden başarılar

En Yukarı Git
30 Ağu 2016 19:39
beco
Rotten

Teşekkür: 32

beco
Rotten
Alıntıyla Cevap Gönder
server kolay olsun mantığında yaklaşanlar her zaman ilk bırakır , sizin isteğiniz bu yönde olabilir ancak büyük bir kitle zor olsun istiyor tabiki de kolay olsun isteyenlerde var ama Venüs seçimini yapmış bizede oynamak ya da oynamamak düşüyor tercih sizin mızmızlanmayalım icon_bleah.gif icon_angel.gif

En Yukarı Git
31 Ağu 2016 6:31
marinette
Oyuncu

Teşekkür: 8

marinette
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Skill ve item kasması zor bir sunucu olması bunun yanında şampiyon ve artifact kasması kolay bir sunucu hazırlayıp ortaya koyamadınız yıllarca.

Saçma sapan sistemler ekliyorsunuz, yok kademeli ps yok filtreli bod sistemi...

Bunların hiç birine gerek yok, yaratıklardan çıkan parayı düşürüp, derisi ve yünü toplanan hayvanları kaldırıp, ödül paralarını azaltıp skill gain'i düşürdüğünüz zaman zaten server otomatik olarak zor olacak. Bunu niye idrak etmiyorsunuz?

En Yukarı Git
31 Ağu 2016 8:23
samet19931
Oyuncu

samet19931
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Artık asla wouda oynamam asla

En Yukarı Git
31 Ağu 2016 10:01
EkremAbi
Büyük Usta

Teşekkür: 20
Uyarı: 1

EkremAbi
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Size bol eğlenceler, serverın açılışı çok geç oldu iş güç başlar icon_ciao.gif icon_ciao.gif

En Yukarı Git
31 Ağu 2016 11:42
Luna
Moderatör

Teşekkür: 2

Luna
Moderatör
Alıntıyla Cevap Gönder
Trianon Remmirath yazmış:
Sunucu açılışından birkaç hafta sonra yönetime gelecek diğer arkadaş tarafından sponsorluk işi yürütülecektir.

Bu arkadaş kim ?

Bir aksilik olmaz ise benim .

En Yukarı Git
31 Ağu 2016 14:58
serkandogu
Oyuncu

Teşekkür: 1

serkandogu
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
valla sponsorluk isine neden giriyorsunuz merak ediyorum bir önceki yazımda venüsün haklı olduğunu bu serverin servuo olması konusunda venüse katıldığımı söylemiştim ama sponsorluk konusu sıkıntılı bi konu sponsor olanlara ne tür avantajlar sağlanacak bu robe bile olsa neden sağlanacak ileriki zamanlarda nm fs hayvanlarının yeri para karşılığı neden söylenmesin. valla iyi düşünün derim bu konuda artı olarak garantide verilmiyo 1 yıllık bile serverin açık kalacağına dair parayı veren birisi kendisini enayi gibi hissetmez mi ???

venüs bu serverda servuo olduğu için oynama kararı aldım denemek istiyorum fakat yanlışını söylememi istersen server için birseyler yaparken kendin karar koyup kendin uyguluyorsun sonrada diğer serverda olduğu gibi ki ben sana söylemiştim kac ay önce player kalmayacak diye playerlara danışmıyorsun anketle sor en azından playerlara sorduk istediler falan dersin neyse cümlemi bitirirken hepinize hörmetler sunarım.

Amasyadan hepinize saygılar

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
31 Ağu 2016 15:16
beco
Rotten

Teşekkür: 32

beco
Rotten
Alıntıyla Cevap Gönder
Luna yazmış:
Trianon Remmirath yazmış:

Bu arkadaş kim ?

Bir aksilik olmaz ise benim .

Bu işin başında Luna nın olması sevindirici olsa da bir yandan da şu düşünce aklıma geldi serverdan para kazanılıyor ise oyuncular da item satıp kazanabilmeli. Şimdi denilecek ki servera gidiyor bu paralar fln ama bunu alan oyuncular, item alacak olanlar da oyuncular bence ikisine de izin verilsin.
Not :hem sponsora hem Real den item satılmasına karşıyım.

En Yukarı Git
31 Ağu 2016 21:56

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, 8, Sonraki
6. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 72 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız