Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Yasaklı

Teşekkür: 13
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

themyth
Yasaklı
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
Ancient lich diyorsunuz ama normalde khaldunde çıkan ulaşılması zor ve spawnı az olan bir yaratık bu. kafeslere kapatılmış şekilde sürekli spawn olmasından dolayı server çabucak doyuma ulaşıyor. daha önceki yazılarımda yazdığım str requiementle ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum. en azından yüksek str isteyen silahlar kullanılabilir hale gelir.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
03 Eyl 2016 9:49
serkandogu
Oyuncu

Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

serkandogu
Oyuncu
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
valla stafım tabiki isteyen oynar istemeyen oynamaz server sizin bu bir gerçek ama
kendinizlede çelişmeyin her server player kaygısı yaşar eski hatalardan ders almadan server açmayın her yazımda belirtmişimdir. ha player kaygınız yoksa hobi olarak yapıyorsanız ozaman sponsorluk sistemini kurup neden milletten para alarak tekrar kendinizle çelişiyor yada milletin parasından beklenti içine giriyorsunuz. (player kaygınız neden olmalı su yüzden suan sizin bu actıgınız makinaden sizin kullandığınız hosting firmasını yani kısaca servera harcağınızı parayı harcayacak maddi durumum bulunmakta dolayısıyla server acabilecek durumdayım tek sıkıntım acaba player gelirmi yoksa 2 güne serveri kapatmak durumda kalırmıyım bu yüzden işte bunun adına player kaygısı deniliyor ki sizde serverin 1 yıllık olabileceğini söyleyememişsiniz bile )

şunu söyleyeyim en dark venue serverinden başlamak üzere en az 12 server değiştirdim bunu sizi küçümsemek için söylemiyorum ama world of uo parayla oynamayı hak edecek bir server değil ...

Amasyadan Hepinize Sevgiler

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
03 Eyl 2016 11:41

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8
8. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 72 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız