Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Sponsor

Teşekkür: 17
Uyarı: 2

Durumu: Çevrimdışı

Theseus
Sponsor
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
Sunucu bize hizmet veriyor ve bedeli ödenmeli bizim tarafımızdan da ama oyuncuşarın ücret çdediği birşey yok. Tamamen keyfi. İş ticarete dökülünce dzgün giden bir sv de gördük neler olabileceğini.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
31 Ağu 2016 22:03
Trianon Remmirath
Yasaklı

Teşekkür: 14
Uyarı: 3

Trianon Remmirath
Yasaklı
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
Luna yazmış:
Trianon Remmirath yazmış:
Sunucu açılışından birkaç hafta sonra yönetime gelecek diğer arkadaş tarafından sponsorluk işi yürütülecektir.

Bu arkadaş kim ?

Bir aksilik olmaz ise benim .

Server ile ilgili neden bilgi verilmiyor ?
Staff kim olucak , gene şifre çalındı edit yapıldı bilmem ne saçma sapan davalar yaşanıcakmı diye sordum ?
3 aya yakındır serverın açılıcağı söleniyor ortada doğru düzgün hiç bişi yok 6 gün sonra sunucu açılcak . Neden bu insanları soğutma çabası . Server için hiçbir söz verilmiyor 3 ay ister 3 gün sonra sunucu kapanabilir 2 ay sonra ben sıkıldım sizlemi uğraşcam diyip serverı kapattığınızda ne anladık bu işten . Hiç bişi anlamadım bu işten , bu kadar lakayıt bu kadar umursamaz davranılmasının sebebinide çözebilmiş deilim . Sanki bi laf edildi diye zoraki ve yalandan açılcakmış server gibi davranılıyor dediğim gibi 2 3 ay sonra kapatıcaksanız vaz geçtim bu işten demeniz hepimizin yararına olur zira herkezi küstürdünüz ve soğuttunuz iyice . Dürüst ve samimi bi açıklama yapılırsa açmıcaksanızda açmayın sıkıntı yok yalandan aylarca beklenmiş hissiyatı oluştu kusura bakmayında .

En Yukarı Git
01 Eyl 2016 4:06
BladeS
Üstad

Teşekkür: 16
Uyarı: 1

BladeS
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
Durum sıkıntılı Bu kadar ınsanla urasmak zor herkez bıldıgını soyluo ALLAH yardımcın olsun Venüs herkez kafasına göre yazıo

En Yukarı Git
01 Eyl 2016 9:38
Bawer
Sponsor

Uyarı: 1

Bawer
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
HADİ İNŞ BEKLİYORUZZ :)

En Yukarı Git
01 Eyl 2016 18:11
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Sunucu ve sistemler hazır. Sadece Newbie Center konusu netleştirilmedi, önümüzdeki günlerde o da tamamlanıp hazır hale getirilecek.

Bu sunucu sponsorluk olmadan da açılır ve öyle de devam ettirilebilir. Ancak bu işi keyfi yapmak yerine size karşı sorumluluklar da geliştirerek yapmak, geliştirmek, daha iyi yerlere getirmek için sunucu giderlerinde söz sahibi olabilirsiniz.

Zor olduğu için ya da geç kalındığı için başlamak istemeyen oyuncularımız olabilir. Onlara tamamen hak veriyorum. Sonuçta sunucumuzun giderleri düzenli ödeniyor ve sürekli açık tutmamak için bir sebep yok. 7/24 kasmanın, sevdiklerinizden feragat etmenin hiçbir anlamı yok. Gerçekten zevkine oynayacaksanız beklentilerinizi karşılayacaktır.

Bana göre önemli olan burada bir ortam yakalamış olmak, Ultima buluşmaları yapılabilir, oyunu çevremize tanıtıp OSI standartları yakalanabilir. Bu ortamı bizimle paylaşırsanız gerçekten mutlu oluruz.

Sunucu özellikleri ile ilgili bir başlık iki gün içinde açılacaktır. Sabrınız için teşekkürler.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
02 Eyl 2016 15:27
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): plustre

themyth
Yasaklı

Teşekkür: 13

themyth
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
str requiement ve mage armor kısıtlamaları kaldırıldımı? str bonusun özelliğinden dolayı str kasan warior olmuyor çünkü

En Yukarı Git
02 Eyl 2016 15:45
Trianon Remmirath
Yasaklı

Teşekkür: 14

Trianon Remmirath
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Sunucu ve sistemler hazır. Sadece Newbie Center konusu netleştirilmedi, önümüzdeki günlerde o da tamamlanıp hazır hale getirilecek.

Bu sunucu sponsorluk olmadan da açılır ve öyle de devam ettirilebilir. Ancak bu işi keyfi yapmak yerine size karşı sorumluluklar da geliştirerek yapmak, geliştirmek, daha iyi yerlere getirmek için sunucu giderlerinde söz sahibi olabilirsiniz.

Zor olduğu için ya da geç kalındığı için başlamak istemeyen oyuncularımız olabilir. Onlara tamamen hak veriyorum. Sonuçta sunucumuzun giderleri düzenli ödeniyor ve sürekli açık tutmamak için bir sebep yok. 7/24 kasmanın, sevdiklerinizden feragat etmenin hiçbir anlamı yok. Gerçekten zevkine oynayacaksanız beklentilerinizi karşılayacaktır.

Bana göre önemli olan burada bir ortam yakalamış olmak, Ultima buluşmaları yapılabilir, oyunu çevremize tanıtıp OSI standartları yakalanabilir. Bu ortamı bizimle paylaşırsanız gerçekten mutlu oluruz.

Sunucu özellikleri ile ilgili bir başlık iki gün içinde açılacaktır. Sabrınız için teşekkürler.

3 aya yakındır Tr de Runuo sunucusu yok . World Of Uo gibi bi sunucu açılıcak 4 gün kaldı açılışa ve forumlar ölü kimse girmiyor bakmıyor bile . Düşün yani venüs ne kadar soğuttun insanları ne bi enerji var ne başka bişi ve yazıların hiç samimi gelmiyor kusura bakma geçiştirmek için sölenen sıradan cümleler olarak okuyorum . Zaten 1 2 günden aşa cevapda gelmiyor büyük bi ihtimal kendin dai forumu takip etmiyorsun . Neyse daha fazla bişi sölemek istemiyorum herşey hayırlısı diyelim .

En Yukarı Git
02 Eyl 2016 20:06
beco
Rotten

Teşekkür: 32

beco
Rotten
Alıntıyla Cevap Gönder
Sürekli forumda yazı mı yazsın insanlar Venüs ün de işlerinden geç yazdığı aşikar bekliyor herkes, sunucu da az adam olursa da olsun bunları kasmayı bırakalım zevkimize bırakalım bir kerede

En Yukarı Git
03 Eyl 2016 0:36
onur0101
Yasaklı

Teşekkür: 1

onur0101
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Beco , şunu kabul etmek gerekir, sunucuda oyuncu sayısı herşeyden ama herşeyden daha önemli .

Hiç kimse şu triplere girmesin ' isteyen oynar , istemeyen çektirsin gitsin, biz bize yeteriz , sizi beklettim oynamamanızda size hak veriyorum, ultima severler olarak oynarız, vb . . . . ` bu tripler hikaye....

Oyle olsaydi keyif icin olsaydi eski sunucu kapanmasaydı arada girer keyif alırdınız.

Bırakın kardeşim bu ayakları . Buraya oyuncu lazim.

Herkesi birlestirici sunucu olmasi lazim . Reklamlar verilip mailler atılması lazim . Forumun hiddetlenmesicve şiddetlenmesi lazim .

O heyecanı yaşatmak lazım.

Bu yuzden hak veriyorum bir onceki arkadaşa.

Yahu simdi ornek vericem hemen kızıcaksınız ama haksızsam soyleyin.

Wos'un açilislarini hatirlayin. Yikiliyordu site. Anketler havada ucusuyordu.

Wou sitesi huzur evi gibi boyle uo olmaz .

Biran once yetkilileri CIDDIYETE davet ediyorum.

Ozur dilerim yine konustum.

En Yukarı Git
03 Eyl 2016 7:37
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Üstte yazılanlara ithafen;

Venus yazmış:
7/24 kasmanın, sevdiklerinizden feragat etmenin hiçbir anlamı yok.

Bu bir at yarışı değil, karşılığında çok büyük şeyler elde edeceğiniz bir şey de yok. O halde bunun sadece bir "oyun" olduğu aklımızdan çıkmasın.

World of UO için oyuncu sayısı bir kriter olmamıştır. Haziran ayında Kıyamet'i kapatıp yeni bir başlangıç yapacağımızı söylediğimizde bile 15-20 tekil oyuncumuz vardı. Ama bir önceki emülatör ile üst sürümlere geçmenin zorluğundan dolayı bu şekilde bir karar aldık. Söz verdiğimiz bir senelik süreyi de fazlasıyla doldurduk.

Sunucunun biraz zor olacağı söylendiyse bu 10 kullanımda 0.1 yetenek gelecek, artifact zor düşecek anlamında değildir. Yaratıklarımız güçlü, çıkan paralar az, zor eğitiliyorlar işte bunun gibi zorluklar. Ki bunlar zaten olması gerekenler. Biraz macera yaşamalısınız, all kill diyip bir ancient lichin ölümünü beklemek ne kadar heyecanlı olabilir ki?

Elbette yeni emülatör ile AOS uyumsuz olacaktır. Aksini kimse iddia etmiyor. Ama ne kadar benzetebilirsek o kadar iyi... Bu süreçte eğer bazı hatalar ile karşılaşırsak erken müdahale edip düzeltmeyi deneyeceğiz., Daha sonra üst sürümlere geçtiğimizde zaten AOS için yaptığımız uygulamaları tek tek kaldıracağız.

Bir önceki sunucuyu açarken de hırs yapmadık, yine yapmıyoruz. Çünkü kral olalım, 500 online olsun, sunucu para bassın gibi beklentilerimiz yok. Ben bu oyunu bir hobi olarak görüyorum, benimle birlikte bu hobisini gerçekleştirecek oyuncular arıyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
03 Eyl 2016 9:38

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 72 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız