Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 3

Durumu: Çevrimdışı

kunya
Deneyimli Oyuncu
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
Kademeli ps sistemine karşı olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Hala da mantığını anlamış değilim. Bütün herşeyi kolaylaştırıp PS basmanın zorlaştırılmasını manasız buluyorum. Tavrım yine hiç bir şeyin orjinalinden çıkmaması gerektiği yönünde.

Güzel questler ile dekoratif eşyalar , kıyafetler vb bir takım eşyalar elde edilmesi , raidler yapılarak binekler elde edilmesi olabilir yahut bunlar direk parayla satılabilir. Söylenilenler çok mantıklı 2-3 ay sonra hergün onlarca barbed kit basılacak , maks prop ringler bralar çıkartılacak . Bütün itemlar iyi olduğu zaman da tek düzelik insanları sıkmaya başlayacak diye düşünüyorum. İtem dağınıklığında ise player başarısı ve biraz da şansın daha etkili olacağını düşünüyorum.

Bu arada uo son patchde benim demiseda da oynadığım için burda da sorunsuz çalışacak mı acaba ?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Ağu 2016 10:37
Schwarz
Efsane

Teşekkür: 33

Schwarz
Efsane
Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016 Konu: Yanıt: Sunucu Açılış Tarihi: 7 Eylül 2016
Alıntıyla Cevap Gönder
kunya yazmış:
Kademeli ps sistemine karşı olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Hala da mantığını anlamış değilim. Bütün herşeyi kolaylaştırıp PS basmanın zorlaştırılmasını manasız buluyorum. Tavrım yine hiç bir şeyin orjinalinden çıkmaması gerektiği yönünde.

Güzel questler ile dekoratif eşyalar , kıyafetler vb bir takım eşyalar elde edilmesi , raidler yapılarak binekler elde edilmesi olabilir yahut bunlar direk parayla satılabilir. Söylenilenler çok mantıklı 2-3 ay sonra hergün onlarca barbed kit basılacak , maks prop ringler bralar çıkartılacak . Bütün itemlar iyi olduğu zaman da tek düzelik insanları sıkmaya başlayacak diye düşünüyorum. İtem dağınıklığında ise player başarısı ve biraz da şansın daha etkili olacağını düşünüyorum.

Bu arada uo son patchde benim demiseda da oynadığım için burda da sorunsuz çalışacak mı acaba ?

Bu serverde kademeli ps sistemi aslına bakarsan iyi. Neden diye soracak olursan zaten 3-4 serverdir champlarda action oluyor. Köprü actionu geride kaldı artık topluluk actionu var. Guildsiz adam barınamaz. Geçmişte guildsiz olup pk gezen arkadaşlar çoğunlukta idi şimdi ise guild ne kadar çok adam olursa ne kadar actionda çok olunursa ezerin ezince keyif alırız düşünceleri var :D

En Yukarı Git
29 Ağu 2016 10:46
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
kunya yazmış:
Kademeli ps sistemine karşı olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum.

Bu sistem 105, 110 ve 115 gibi fazla kullanılmayan PS lerin değerlenmesini sağladığı gibi oyun sürecini yavaşlatıcı etkisi de var.

Yeni sunucuda şampiyon kasmak zor olacağı için, şampiyon kasarken 105 ps düşürebilmenizi sağladık, ayrıca yine bireysel görevler yaparak 105-110-115 ps elde edilebilecek. Bir önceki sunucudan farklı olarak bireysel görev PS'leri kişiye özel çıkacaklar.

kunya yazmış:

Evet, sorunsuz girebilirsiniz.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Ağu 2016 10:56
Jordi El Nino Polla
Oyuncu

Teşekkür: 17
Uyarı: 1

Jordi El Nino Polla
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Mevcut bodcu sistemi ile ilgili itiraz eden çoğu kişinin niyeti bellidir. Barbed çok mu kolay çıkar diyorsun? Filtre değerleri %50, yetmedi mi %75 oranında düşürülsün -ki başlangıçta bu değerlerin düşük olacağı kanaatindeyim. Doğru söylüyorsun herkes sizin gibi işsiz değil. Kimse bu saatten sonra pc başına kitlenip saatlerce bot almaz. Bunun yerine realden almak daha mantıklı geliyor.

En Yukarı Git
29 Ağu 2016 14:38
kunya
Deneyimli Oyuncu

kunya
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Madem 105 ps değerlendirilsin diyorsunuz ben de bodlar yapıldıkça yeni bodlar alınabilsin diyorum tek kişi 100 lerce kasacağına
Mesela ben tek başıma oynuyorum diyelim, nasıl champ kasacağım ? diyelim ki kastım basılmadan 120 ps düşmeyebilir .
120 ps satın almam için de bütün serverın doyuma ulaşması lazım yine de 120 resist eva gibi psler satılmayabilirler.
Bu durum ile ilgili neler düşündünüz ?

Bilemiyorum bende sadece guildler oynasın gibi bir izlenim oluşturuyor server açıkçası

En Yukarı Git
29 Ağu 2016 14:50
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
kunya yazmış:
120 ps satın almam için de bütün serverın doyuma ulaşması lazım yine de 120 resist eva gibi psler satılmayabilirler.

Bunun için birkaç önerim olabilir.
- Halk şampiyonu güvenli alanda kasılır ve 120 düşme ihtimali vardır.
- Sunucu boşken (fazla oyuncu yokken) birkaç arkadaş birleşip kasılabilir.
- Staff yapımı etkinliklerde ödül olarak verilebilir.

Aslında bu sorunun kademeli PS ile fazla bir bağlantısı yok, çünkü kademeli PS olmasaydı da 120 zor olacaktı ve çoğunlukla guildlerin tekelinde olacaktı.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Ağu 2016 15:03
kunya
Deneyimli Oyuncu

kunya
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Hayır demek istediğim de o zaten hali hazırda 120 zor iken bir de 120 bulduğumuz da şans eseri aşağıdakileri de bulacağız :)
neyse fikrimi belirttim ben sadece

Bir de mldeki gibi questler ile robedur aprondur dağıtılsa çok güzel olur bence hooded tarzında

En Yukarı Git
29 Ağu 2016 15:10
HelenDarkneS
Efsane

Teşekkür: 21

HelenDarkneS
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Didier Drogba yazmış:
Onur her kimsen bi siktirol git mk. 2 aydır milletin beynini siktin ya. Susacam dedin yine susmadın. Olumlu hiç bir şey yapmıyorsun. Eleştirilerin bile senin gibi amaçsız.

Bonded süresinin 7 gün olması daha güzel olabilir. Uzun soluklu güzel bir sunucu için bir gün çok saçma olur.

Sunucu açılmadan son düzenlemelerle birlikte test sunucusuna girip incelesek hatasız bir başlangıç yapsak daha hoş olmaz mı?

küfür dahil +1

bonded süresi bence uzun olmalı, her serverın en heyecanlı ve dost kazanılan dönemleri serverin ilk zamanları... makrolar açılmadan önce 1 hafta bari olsun millet karakterin başında durur en azından.

En Yukarı Git
29 Ağu 2016 16:21
uoyu yediniz bitirdiniz
Oyuncu

Teşekkür: 5

uoyu yediniz bitirdiniz
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Yüksek patch ile düşük sürüm oynatılmasının doğru olmadığını daha önce yazmıştım. Görüşlerim aynı yönde devam ediyor. Israrla söylüyorum, yaptığınız yanlış. Bir kaç ay sonra çıkacak problemlerde size bir şey olmayacak. Çekip gideceksiniz. Burada kasacak olan bizlere olacak. Tüm emeklerimiz heba olacak. Yapmayın etmeyin, servuo ile aos oynanamaz. Kendi altyapınız ile AOS açın yada servuo ile SA açın.

Ferrari örneği verdiniz daha önce.
Şimdi Ferrariye, şahin motoru takıp bir süre dolaşacağız.
Ferrari'nin standart donanımı olan Cruise Control'ü, ABS'yi, ASR'yi, 4 çekeri iptal ediyorsunuz. 480 beygir gücü 75hp'ye indiriyorsunuz, koltukları söküp toros 12 yaylı koltuğu takıyorsunuz, motoru kısıtlıyorsunuz, 110 amper akü yerine 60 amper takıyorsunuz. sonra bu araç yürür diyorsunuz. 5-6 ay sonra bu yaptıklarınız tek tek geri koyacağım diyorsunuz. bu ferrari bu kadar giderse motoru yakar. o akünün amperi yetmez, o egzos bunu kaldırmaz, arabanın aerodinamiğini bozup tekrar düzeltemezsiniz. Olmaz...!!! Tekrar düşünün..

En Yukarı Git
30 Ağu 2016 9:33
serkandogu
Oyuncu

Teşekkür: 1

serkandogu
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
uoyu yediniz bitirdiniz yazmış:
Yüksek patch ile düşük sürüm oynatılmasının doğru olmadığını daha önce yazmıştım. Görüşlerim aynı yönde devam ediyor. Israrla söylüyorum, yaptığınız yanlış. Bir kaç ay sonra çıkacak problemlerde size bir şey olmayacak. Çekip gideceksiniz. Burada kasacak olan bizlere olacak. Tüm emeklerimiz heba olacak. Yapmayın etmeyin, servuo ile aos oynanamaz. Kendi altyapınız ile AOS açın yada servuo ile SA açın.

Ferrari örneği verdiniz daha önce.
Şimdi Ferrariye, şahin motoru takıp bir süre dolaşacağız.
Ferrari'nin standart donanımı olan Cruise Control'ü, ABS'yi, ASR'yi, 4 çekeri iptal ediyorsunuz. 480 beygir gücü 75hp'ye indiriyorsunuz, koltukları söküp toros 12 yaylı koltuğu takıyorsunuz, motoru kısıtlıyorsunuz, 110 amper akü yerine 60 amper takıyorsunuz. sonra bu araç yürür diyorsunuz. 5-6 ay sonra bu yaptıklarınız tek tek geri koyacağım diyorsunuz. bu ferrari bu kadar giderse motoru yakar. o akünün amperi yetmez, o egzos bunu kaldırmaz, arabanın aerodinamiğini bozup tekrar düzeltemezsiniz. Olmaz...!!! Tekrar düşünün..

Merhaba arkadaşım bende senin gibi venüsü bazı konulardada haklı veya haksız eleştirmiş biriyim fakat bu konuda venüse kızamayacağım servuo nun kötü birsey olmadığı yazıyo forumlarda sana serv uo yu kim ve nasıl anlattı

ferrari benzetmen yanlış bu arada sen hiç yolda ferrari gördüğünde bu tam ferrari değil Ferrari'nin standart donanımında olan Cruise Control, ABS, ASR, 4 çekeri var. 480 beygir gücü 75hp'ye indirmişler, koltukları söküp toros 12 yaylı koltuğu takmışlar, ve 110 amper akü yerine 60 amper akü kullanmışlar mı diyorsun yoksa ferrari görünce bunlar parayı nerden kazanıyorlar yoksa banka mı soyuyorlar gibi bi ifade oluşmuyor mu yüzünde

Saygı değer venüs istersen serv uo yu anlatta bu adamda öğrensin artıları eksileri nelerdir

AVRUPA VE ASYANIN KESİŞTİĞİ NOKTA OLAN AMASYADAN HEPİNİZE SAYGILAR...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
30 Ağu 2016 10:52

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki
5. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 72 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız