2004 Avalon
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, Sonraki

Ultima Online Forum -> Oyundan Görüntüler

Yazar
Efsane

Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

ucansupermen
Efsane
2004 Avalon Konu: Yanıt: 2004 Avalon
Alıntıyla Cevap Gönder
Olur canım normal şeyler bunlar =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
14 Arl 2010 23:41
Lars Firestar
Geçiyordum Uğradım

Lars Firestar
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
iskorpit yazmış:
Firestar ailesini çok yakında tanırım. bi ara fnk guılı kurmuslardı topluca cogumuz aynı cafede oynardık. Mustafa abi sende guılde gelırmısın dıye ısrar edınce dayanamayıp girdim. Aradan 1-2 gün geçti Dengesiz Bekir diye bi arkadaşla muhabbet ederken baktım bizimkiler benden habersiz champ yapıyorlar. Dengesiz bekire bi gaz bak bizden habersız champ yapıyorlar falan. Adama napalım dedı napalımı var gidip keselim dedim bende :D
Neyse gittik kestik hiç unutmama ondan sonra guild dagıldı :D Tek başımada gidip kesebilirdim de yanımda bi destekçim olsun istedim :)

Benim haberim yokken neler olmuş böyle zamanında, dağılmışız falan. Böyle rüyalar, uçan kuşlar falan güzellikler...

Avalonda Scribber, Vku, Memati ekibine Jessica Firestar nickli char tek başına yeter miydi yetmez miydi sormak lazım hehe.

Uzak olsun bu oyun daha benden, aman!

En Yukarı Git
17 Arl 2010 1:24
Zachary Yvan
Oyuncu

Zachary Yvan
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
eskilerden kim kaldi!

Home Made

En Yukarı Git
03 Oca 2011 23:38
Lara Basara
Oyuncu

Lara Basara
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Lars Firestar yazmış:
iskorpit yazmış:
Firestar ailesini çok yakında tanırım. bi ara fnk guılı kurmuslardı topluca cogumuz aynı cafede oynardık. Mustafa abi sende guılde gelırmısın dıye ısrar edınce dayanamayıp girdim. Aradan 1-2 gün geçti Dengesiz Bekir diye bi arkadaşla muhabbet ederken baktım bizimkiler benden habersiz champ yapıyorlar. Dengesiz bekire bi gaz bak bizden habersız champ yapıyorlar falan. Adama napalım dedı napalımı var gidip keselim dedim bende :D
Neyse gittik kestik hiç unutmama ondan sonra guild dagıldı :D Tek başımada gidip kesebilirdim de yanımda bi destekçim olsun istedim :)

Benim haberim yokken neler olmuş böyle zamanında, dağılmışız falan. Böyle rüyalar, uçan kuşlar falan güzellikler...

Avalonda Scribber, Vku, Memati ekibine Jessica Firestar nickli char tek başına yeter miydi yetmez miydi sormak lazım hehe.

Scribberda item yoktu artıfac dahil yoktu vkuyu memati the crownu alıyodu jessica firestarında yettini sanmıyorum atıp tutmak bedava.Herkes kraldı avalonda sdfssdf

En Yukarı Git
04 Oca 2011 18:24
ucansupermen
Efsane

Teşekkür: 1

ucansupermen
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Avalonun tek kralı bendim uleeen =) alayınız ezikti orda =)

Abi nedir bu kral olma muhabbeti herkez kendine göre iyidi yani =)

En Yukarı Git
04 Oca 2011 20:56
Lars Firestar
Geçiyordum Uğradım

Lars Firestar
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Lara Basara yazmış:
Lars Firestar yazmış:
iskorpit yazmış:

Scribberda item yoktu artıfac dahil yoktu vkuyu memati the crownu alıyodu jessica firestarında yettini sanmıyorum atıp tutmak bedava.Herkes kraldı avalonda sdfssdf

Yok hacı, adam kendi bile diyordu alamadığım tek kişi sensin diye eheh.

Old fuckin days...

En Yukarı Git
09 Oca 2011 22:03
Havoc
Uzman

Teşekkür: 12

Havoc
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
İlk serverım sayılırdı orası noobtuk işte minig tame bs böyle char mı olur :) moonglow dan at tame edip brit bankada satardım :) sonra britin doğusunda evimiz vardı TRN idi guildin adı :)

Ricardo yu iyi hatırlıyorum (dragon Slayerz) di galib guild isimleride hatta avalondan sonra mystradada süper necro mage ti görmedim öylesini ama orda nicki Dartagnan dı , tanıdık isimler var okuduğum kadarıyla sadece anımsıyorum Lars Lila Acımasız kemal haplo Murmandanmus vardı sonra Midkemia guild vardı ,, hoştu güzeldi :) bi reveranta ölürdük evde pvp yapardık 70 sw ile :) vaybe çok geçmiş üstünden özledim o ortamı 15-20 kişi oynuyordu kafede bide o sıra adsl gelmemişti :)

En Yukarı Git
10 Oca 2011 1:26
Havoc
Uzman

Teşekkür: 12

Havoc
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
ha bide kayrakan vardı minoctaki madencileri kesiyoruz die geliyordu bizi kesiyordu :) okuyorsa eğer selamlar

En Yukarı Git
10 Oca 2011 1:28
ramses
Oyuncu

ramses
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Valla bende ultimaya 2006 da başlamıştım heralde ki zaten bunun 2 yılını hiç oynamamıştım ÖSS ve sonrası sebebiyle :)

Anlattıklarınızdan bir tek Taşkın ismini hatırlıyorum, Spined deri kasıp satıyordum ona (ama Avalon da değil ben o kadar eski değilim daha sonraki bir serverdaydı) 100-150k benim için inanılmaz büyük bir paraydı, zannedersem 1k spined deriyi 60-70k lara satıyordum :)

Bir ara "deri satcam deri satcam" diyeadamı çok darlamıştım msnden falan engellemişti :):):) ahh ahh app lik güzeldi :)

İlk oynadığım server Life of Legends'dı, ordan en çok "bisigaraversene" yi hatırlıorum britain köprüde elinde clubla bizim gibi mavileri keserdi çok korkardım valla ondan ama arada bir guardlamaya çalışırdım :):):)

Life of Legends da 65 skill sw charım vardı bir de +9 sw veren takı bulmuştum yerden :) para kasıp blaze of death (65k) ve fire robe (20k) satın almıştım :) İnanılmaz şekil olmuştum o zamanlar kendi gözümde :):) spined setim bile yoktu ama blaze of deathim olmuştu hehehe :)

Daha sonra 1-2 serverda oynamıştım, adım Gulyabani ydi :) bni ultimaya başlatan arkadaşla bi geyik çevirmiştik o gece ordan gelmişti :) Daha sonra Dj"xxx" şeklinde 2 abi kardeşle tanışmıştım bana tamerlığı öğretmişlerdi falan artık 10dk da 15k falan para kasabiliyordum :) Hatta bi ara meerların orda afkydim geldiğim de çantama Heart of the Lion düşmüştü (ben o zamanlar bunu ultimanın en iyi itemı falan zannediodm safdgdfsghfh) .

İlk düşürdüğüm artifek pugi ydi, adamın biri gel ben sana o pugiye 2 artifek veriyim 2 artifeğin olur demişti bende "ooo çok saol baba yea" moduna girip invul ve violet karşılığı pugiyi falan vermiştim sdgsfdfh :)

Tüm bunlar Avalon la alakasız ama belki eskiden benim ezik Gulyabani charımı hatırlayan vardır falan diye yazdım :)

Gulyabani, Terzi Gulyabani, DjGulyabani falan diye aptal bir seriydi :):)

Not: Oyunu esaslı olarak burda öğrendim gerçi gene de yüzde 10unu bildiğimi sanmıorm, hiç doğru düzgün pwp yapmadan bıraktım hep tamer ve craft takılıyordum :)

En Yukarı Git
10 Oca 2011 14:06
Never
Oyuncu

Never
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
dün gibi aklımda çok güzel zamanların geçtiği saygılı seviyeli düşmanlıkların yaşandığı dönemlerdi.. paylaştığı bü güzel resimlerle eski anılarımı hatırlatan iskorpite teşekkürler..

En Yukarı Git
27 Oca 2011 9:52

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, Sonraki
8. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 110 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız