2004 Avalon
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki

Ultima Online Forum -> Oyundan Görüntüler

Yazar
Üstad

Durumu: Çevrimdışı

iskorpit
Üstad
2004 Avalon Konu: 2004 Avalon
Alıntıyla Cevap Gönder

Uploaded with ImageShack.us

Eskilerden kim kaldı :D
Şaka bi yana herşeyi dünmüş gibi hatırlıyorum. 2004-2010 arası wow oynadım ama Ultimada aldıgım zevki wow dan alamadım :)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
22 Eyl 2010 22:38
ridak
Oyuncu

ridak
Oyuncu
2004 Avalon Konu: Yanıt: 2004 Avalon
Alıntıyla Cevap Gönder
ultima mmorpg oyunlarının atası olduğu için oyanan diyer oyunlar ultima online kadar tat vermiyor bu oyun farklı bi oyun sadece oynayanlar anlayabilir.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
22 Eyl 2010 23:09
iskorpit
Üstad

iskorpit
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
bence cafeden oynadıgımız içindi.
10 kişinin arasında yaptıgımız action lar. Kapısmada kımın kıme vurdugu belli değil. Açılan cropse nın ıcındeki teimler in lootlanması 2 sn sürmüyordu :D
Arkadan gelen sesler lan o benim lootlamayın :D

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
22 Eyl 2010 23:21
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Avalon benim oyuncu olacak bulunduğum son sunucu oldu. "Aşk ve Güzellik Savaşçıları" guildini kurmuştuk, toplasanız 3 üyesi vardı, tüm guild olarak Venus tarzı giyinir, genelde çiçekle böcekle uğraşırdı. Aksiyonda yoktuk ama eğlenceli bir guilddik. Ne günlerdi :P

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
23 Eyl 2010 0:01
iskorpit
Üstad

iskorpit
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
Actionda olsaydın kesin tanışırdık :)
Kavga nerde iskorpit orda :)

En Yukarı Git
23 Eyl 2010 0:12
bittersweet
Efsane

bittersweet
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
güzel ssler

En Yukarı Git
23 Eyl 2010 13:22
Duinath Morthaur
Oyuncu

Duinath Morthaur
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu serverın efsanelerinde Lars Firestar vardı bir screenshotta mevcut hatta.Bu adam nerde acaba :D

En Yukarı Git
23 Eyl 2010 15:33
iskorpit
Üstad

iskorpit
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
Firestar ailesini çok yakında tanırım. bi ara fnk guılı kurmuslardı topluca cogumuz aynı cafede oynardık. Mustafa abi sende guılde gelırmısın dıye ısrar edınce dayanamayıp girdim. Aradan 1-2 gün geçti Dengesiz Bekir diye bi arkadaşla muhabbet ederken baktım bizimkiler benden habersiz champ yapıyorlar. Dengesiz bekire bi gaz bak bizden habersız champ yapıyorlar falan. Adama napalım dedı napalımı var gidip keselim dedim bende :D
Neyse gittik kestik hiç unutmama ondan sonra guild dagıldı :D Tek başımada gidip kesebilirdim de yanımda bi destekçim olsun istedim :)

En Yukarı Git
23 Eyl 2010 17:13
Ax
Geçiyordum Uğradım

Ax
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
off dengesiz bekir saglamdı ya :)) ewt fnk avalonun saglam guildlerndendi birde cls vardı sanırım yanlıs htrlamıyosam wayy bea anılar canlandı gözümde :)) bu fotoları alıcam yha wllha cok güsel oldu fotoları sunmanız eline saglık... xD

En Yukarı Git
24 Eyl 2010 1:30
Odhinn
Uzman

Teşekkür: 2

Odhinn
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Avalon'un test aşamasında da sunucusunda bulunmuşluğum vardır. Oyuncu ve daha sonra staff olarak orada bulundum daha sonrada bırakmıştım. Bir çok iyi guild ve kişiler vardı. Yer yer bu kişilerle görüşürüm. İlk hatırladığım sunucunun ilk PK guildi olan Band of Hawks ekibiydi [BoH] Yeditepe Üniversitesi öğrencileriydi bunlar. Outlookers [Out] guildi de burada bulundu ve oldukça güzel çarpışmalarımız oldu. Snn'den HorseLords [HL] ekibi de tam kadro olmasa da burada yer alıyordu ve Britian'i koruma görevini üstlenmişlerdi. Yine Snn'den olma Sinister [Sin] guildinden çıkma bir Necro Archer guildi vardı adını tam hatırlayamayacağım Ferhan'ı görürsem sorarım. Bunun dışında Eburon, Arachnarox'lu Apartman Kolonu [A.K] guildini asla unutamam. Beraber çok güzel vakitler geçirmiştik. Drow role playine düşkün Naggaroth Kingdoms [N'k] guildi ve Viking role playi yapan Valhalla [Val] guildi ( Aasimar'a selam olsun) yine beraber role play yapmış olduğumuz güzide guildlerdendi. Çorum'dan olan Vku ve Memati ayrıca Haplo Silvermane iyi insanlardı. Oyuna çaylak başlayıp kendini geliştirme çabasına hasta olduğum, yazılarını her okuyuşumda tebessüm ettiğim Acımasız Kemal unutulmaz. Bunun dışında Discordianlar vardı, hatta parasına skill kasan Geem'e karşı ben de gp bazında Discordianlardan birine skill kasıp 200k + 120 tame almıştım :) SForever ve Geem bunların da yaptıkları unutulmaz sanıyorum.(Geem yediğin instantı unutmamışsındır). Asıl guildimin temelini atmamda ön ayak olan Judas [JDS] guildini unutamam. Hybrid karakterimin ilk sahibi Hasan'ı asla unutmam. Hasan Berserker Randera'nın ilk sahibidir. Karakterini silmişti ve ona ben bizzat poisoning kasıp kendisine hediye etmiştim. Daha sonra sunucuyu bırakınca karakter bana döndü, ben de skilleir yeniden düzenleyip Hybrid olarak oynadım. Melissa vardı sanırım şuanki Kharadun o olması gerekiyor. Mystra'nın ownerı ilker vardı, Nox(yalçın) ağabeyimiz vardı. Daha böyle bir çok kişi var ama yazmakla bitmiyor :)

İki adet ekran görüntüsü de ben buldum.

N'k guildi ile JDS guildinin JDS guild kalesi önünde buluşması. Siyah olanlar N'k guildi.

Hasan'a hediye ettiğim karakter buydu, sonra yeniden ad verildi. 23 saate poisoning gm olmuştu. Unattended macro yasak, easyuo yasak. O zamana kadar en kısa sürede poisoning gmleyen bendim. GM Shalis (edit yapmayı seven insan) devamlı macro kontrolüne gelir uyumadın mı diye sorardı. Adam kafayı bir kere takmıştı, kurtuluş yoktu. Bu arada Vku da köşeden sırıtıyor :)

En Yukarı Git
24 Eyl 2010 1:59

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki
1. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 110 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız