2004 Avalon
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ultima Online Forum -> Oyundan Görüntüler

Yazar
Oyuncu

Durumu: Çevrimdışı

samco2
Oyuncu
2004 Avalon Konu: Yanıt: 2004 Avalon
Alıntıyla Cevap Gönder
kermit yazmış:
Avalonda Abimi İzleyerek başlamıstım uo'ya=) (dr.dre,yumos)

Dre. dre çok sağlam mageydi hakkını vermek gerekir...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 Şub 2012 14:37
samco2
Oyuncu

samco2
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Lars Firestar yazmış:
iskorpit yazmış:
Firestar ailesini çok yakında tanırım. bi ara fnk guılı kurmuslardı topluca cogumuz aynı cafede oynardık. Mustafa abi sende guılde gelırmısın dıye ısrar edınce dayanamayıp girdim. Aradan 1-2 gün geçti Dengesiz Bekir diye bi arkadaşla muhabbet ederken baktım bizimkiler benden habersiz champ yapıyorlar. Dengesiz bekire bi gaz bak bizden habersız champ yapıyorlar falan. Adama napalım dedı napalımı var gidip keselim dedim bende :D
Neyse gittik kestik hiç unutmama ondan sonra guild dagıldı :D Tek başımada gidip kesebilirdim de yanımda bi destekçim olsun istedim :)

Benim haberim yokken neler olmuş böyle zamanında, dağılmışız falan. Böyle rüyalar, uçan kuşlar falan güzellikler...

Avalonda Scribber, Vku, Memati ekibine Jessica Firestar nickli char tek başına yeter miydi yetmez miydi sormak lazım hehe.

Uzak olsun bu oyun daha benden, aman!

Çok kesmiştin bizi Dehan çok :)

En Yukarı Git
10 Şub 2012 14:50
zerhat1986
Oyuncu

zerhat1986
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Lars Firestar edit dolu olan bi serverdi

En Yukarı Git
12 Şub 2012 18:54
gerromemet
Geçiyordum Uğradım

gerromemet
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
avalon benim de ilk serverımdı.. item wipe'dan çok az önce başlamış, miner PK'sı olan ender insanlardan birisiydim heralde:D minoc maden'e her gün "NEKRO" diye bi karakter gelip summon çıkarıp insar ile keserdi bizi :D

yanılmıyosam ozzy birisinin edit bileklik veya yüzüğünü açığa çıkarttı diye "sözde insure bug'u"na denk gelmişti diye hatırlıyorum..

avalon çok iyiydi herşey yasaktı bi kere millet afk duramıyodu serverda :) doom gauntlette df kasmanın ne kadar zor olduğunu hatırlar kasan tamerlar >> mage'deki masaların arası yoktu, arka tarafında da kitaplık vardı girilmiyodu, gate'in dibinde teleporter vardı yürüdüğün anda uyarısız dışarı atardı, 2 saat uğraşıp gate'in arkasına ışınlanır oraya çekip orada keserdik df'yi :) bütün gün uğraşıp dfye girer 2 df kesebilir ardından çıkardık anlık player'ın 350-400 olduğunu iyi hatırlıyorum (multi client yasak olduğu halde)..

En Yukarı Git
09 Nis 2012 23:08
Norgetsh
Oyuncu

Norgetsh
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
way be =)

En Yukarı Git
30 Oca 2016 7:05
Krall
Oyuncu

Krall
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
zerhat1986 yazmış:
Lars Firestar edit dolu olan bi serverdi

rakibi olarak ben onlarda edit görmedim bence bende ToR guildinde idim.

neden böyle geliyordu bize biz ozaman pek oynamayı bilmezdik itemlerden pek anlamazdık mesela şuanda'ki tecrübemizi ozaman onlar biiyordu sonradan herşeyin farkına vardık kendi adıma konuşuyorum mesela Venom vardı o da deli gibi oynardı lila frestar vardı taşkın yanıma az gelmedi edit yoktu.

En Yukarı Git
30 Oca 2016 9:52, Değiştirme: 30 Oca 2016 10:19 (Toplamda 1 kere)
Krall
Oyuncu

Krall
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
gerromemet yazmış:
avalon benim de ilk serverımdı.. item wipe'dan çok az önce başlamış, miner PK'sı olan ender insanlardan birisiydim heralde:D minoc maden'e her gün "NEKRO" diye bi karakter gelip summon çıkarıp insar ile keserdi bizi :D

yanılmıyosam ozzy birisinin edit bileklik veya yüzüğünü açığa çıkarttı diye "sözde insure bug'u"na denk gelmişti diye hatırlıyorum..

avalon çok iyiydi herşey yasaktı bi kere millet afk duramıyodu serverda :) doom gauntlette df kasmanın ne kadar zor olduğunu hatırlar kasan tamerlar >> mage'deki masaların arası yoktu, arka tarafında da kitaplık vardı girilmiyodu, gate'in dibinde teleporter vardı yürüdüğün anda uyarısız dışarı atardı, 2 saat uğraşıp gate'in arkasına ışınlanır oraya çekip orada keserdik df'yi :) bütün gün uğraşıp dfye girer 2 df kesebilir ardından çıkardık anlık player'ın 350-400 olduğunu iyi hatırlıyorum (multi client yasak olduğu halde)..

britte hiç action aklıma gelmiyor ya mezar'da idi yada minoc çevresi yada bucsh ta idi:D

En Yukarı Git
30 Oca 2016 9:53
7thepisode
Oyuncu

Teşekkür: 10

7thepisode
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
brit dağların arasından geçen yoldan öteye geçince evi vardı arkadaşların. sw karakterim vardı o zaman koyun kesip yün yapıp terziye satardım para kazanmak için. yaratıklardan çıkma düz satırla, düz itemlerle actiona girerdik :)) bi kanamalı vurunca bile rakip tırsar kaçardı can toparlamak için. eski zaman diye mi insana güzel geliyor yoksa gerçekten mi daha zevkliydi böylesi bilemiyorum...

En Yukarı Git
30 Oca 2016 10:14
lianna
Geçiyordum Uğradım

lianna
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
edit doluydu avalon iyikide kapandı.

En Yukarı Git
28 Şub 2016 8:29
Norgetsh
Oyuncu

Norgetsh
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Avalon hey gidi Avalon Hey... Beşiktaş 'da Kural İnternet cafe vardı , Cafede Kaç masa

varsa hepsi Ultima online oynardı Eskiler Tanır Adrian Acheteus = Alkan Jorge Acheteus =

Ömür Noname = Ali Osman ve bissürü adam bende cafede herkez oynarken bende izliye

izliye görmüştüm Avalondan bi önceki Serverim RoxSideydi Sphere dı RUn uo yu

bilmiyordum Run uo ya başladıgımda ilk Serverim Avalon hiç unutmam ilk Account alıp

oyuna girdiğim Gün adam kesmiştim onun

verdiği zevkle bi hırsla başladım avalon un sonlarına dogru oyunu cözdüm ve pvp

serverlarında kendimi geliştirdim sonra rp lere başlamıştım nepthia , carme , carpe , kayıp

efsaneler,Neptune, Never Scrad , gibi bütün eski sunuculara tek tek kapandı biiri acıldı biri kapandı biri acıldı die die

Buralara gelmişiz ama Hiç bir güç eskiye götürmez bizi inanın öyle bir gücüm olsa yapardım

o günler unutulmaz cok ama cok güzel günlerdi.

Bizim elemanlarla beraber moonglow gate nin sol tarafa dogru denize 0 2 katlı ev vardı :D ozzyler le falan allydik pehh FnK Guildi Ne estiriodu be

GoD guildi ile Minoc Muydu bi moongate de evleri vardı evlerini az basmadık

yanılmıyorsam Hasky diye biriydi master ları evin içinden büyü atarlardı :D Hasky

Balkonda Bir Koltuk koymus oturmus ordan büyü sallardı ulan hatırlayınca Bi Garip oluyorum peh

En Yukarı Git
11 Tem 2016 15:05

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11
11. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 110 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız