5 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Efsane

Teşekkür: 14

Durumu: Çevrimdışı

Ajdar
Efsane
5 Şubat 2011 - Düzenlemeler Konu: Yanıt: 5 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
kermitbasara yazmış:
Serverdaki yüklü paranın kalkması ıcın bence Para ödiyerek df puanı elde edilebilen bi sistem gelirse paranın degeri artar.

bi sonraki sürpriziniz nedir ? para ile artifact deed satın alalım falanmı ?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Şub 2011 15:05
Riva0686
Büyük Usta

Teşekkür: 4

Riva0686
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bola konusunda böyle bir düzenleme getirilmesi kötü olmuş.Aksiyonda playerlar itemini nasıl insure ediyorsa çantasının dolu olup olmamasına ve ağırlığınada dikkat etmeli..

Ben bola kullanmıyorum.Fakat kullananlar için bu düzenlemeler bolayı tamamen bitirmiş gibi dözüküyor.Zaten playerlerın coğunda en kötü 115 resist ps si var.Gang olayına giremiyorsun bu sebeblerden dolayı.Koşan adamı durdurmak artık çok daha zor gibi.

Aslında bu konuda bir düzenlemeye gidilmesi taraftarı değilim.Olmazsa olmaz diyorsanız , lethe nin dedigi gibi bir düzenleme daha iyi ve adaletli olabilir..

Düzenlemeler için teşekkürler venüs.

İyi oyunlar

EsnaF-

En Yukarı Git
05 Şub 2011 15:11
Anti X
Usta

Uyarı: 1

Anti X
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus sistemler iyi ama biraz daha gözden gecirmem gerektigine inanıyorum.
ilk olarak Df artık herkez fens veya diger combat skillerden birini kastı bard karakterine dmg olayı işin içine girince biraz dengeler bozuldu duşencesindeyim.
ikinci olarak Artifact sistemi iyi hoş guzelde bence biraz oynaması lazım mesela kademi olarak cıkabilir yani puan artıkca duşecek artifact iyileşe bilir boylece gelen puanların bir degeri olur bu şekilde insan 60k puanı gecekki 1 levelden kurtulsun kademeli olursa daha iyi olurduşuncesindeyim.
Kademeli oldugunda misal 20k puandan sonra belirli puan aralıklarıyla 1. guruptan bir artifact listeden silinir 2. guruptan bir artifact ortaya cıkar o zaman işte kasan emegin karşılıgı o zaman alır diye duşunuyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
05 Şub 2011 15:24
Micheal
Deneyimli Oyuncu

Micheal
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Anti X yazmış:
ilk olarak Df artık herkez fens veya diger combat skillerden birini kastı bard karakterine dmg olayı işin içine girince biraz dengeler bozuldu duşencesindeyim.
ikinci olarak Artifact sistemi iyi hoş guzelde bence biraz oynaması lazım mesela kademi olarak cıkabilir yani puan artıkca duşecek artifact iyileşe bilir boylece gelen puanların bir degeri olur bu şekilde insan 60k puanı gecekki 1 levelden kurtulsun kademeli olursa daha iyi olurduşuncesindeyim.
Kademeli oldugunda misal 20k puandan sonra belirli puan aralıklarıyla 1. guruptan bir artifact listeden silinir 2. guruptan bir artifact ortaya cıkar o zaman işte kasan emegin karşılıgı o zaman alır diye duşunuyorum.

bu hiçkimsenin aklına gelmemişti tebrikler nasıl akıl ettin?

zaten öyle değilmi arkadaşım ne diyorsun sen hangi serverda oynuyosun..

puanın arttıkca lwl de artıyo mesela 75k dan sonra 1. lwl artifact düşmüyo 3. lwl artifact düşüyo sistemleri oku..

En Yukarı Git
05 Şub 2011 15:32
Brave Ramirez
Deneyimli Oyuncu

Brave Ramirez
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Bola sisteminin eskisinden hiç bir farkı yok.

Direk macronuz çalışmıyor diye eywah yandık bittik denilmesin bence.Ufak bir ayarla eskisinden hiç bir farkı olmadan kullanılmakta.

En Yukarı Git
05 Şub 2011 15:36
Necrox
Uzman

Necrox
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Micheal yazmış:
Anti X yazmış:

puanın arttıkca lwl de artıyo mesela 75k dan sonra 1. lwl artifact düşmüyo 3. lwl artifact düşüyo sistemleri oku..

farkettiysen 1 arifact silinir 1 ortaya cıkar demiş hepsi bir anda değişir dememiş

En Yukarı Git
05 Şub 2011 15:47
Anti X
Usta

Uyarı: 1

Anti X
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Micheal yazmış:

okudugunu anlayam adama diyecek sözun yok sen boyle devam et tamammı.zeki cocuk...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
05 Şub 2011 15:59
NNit3
Deneyimli Oyuncu

NNit3
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
herşey iyi hooşta şu 7. bola atarken elinzde hiçbirşeyin olmaması biraz kötü olmuş. Ztn Bola atma % desi belli. Öyle kolay kolay atamıyorsun. Ztn herkesde 115+ resist var en fazla 2 sn tutabiliyorsun , Bola olmadan actionun zevki kalmıyor bna göre.(tabi maviler karşı cıkıcaktır.) Bu bola olayının tekrar eskisi gibi olmasını taleb ediyorum.

En Yukarı Git
05 Şub 2011 20:02
NNit3
Deneyimli Oyuncu

NNit3
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
bratisko yazmış:
belli bir kesimin isteklerine göre hareket etme artık venüs yeter !
başka da bişey demiyorum sana Venüs.

@bratisko, üslubuna dikkat eder misin? Ben kimsenin isteği üzerine bunu yapmadım. Bunu ben istedim. Samurai Empire itibariyle olan bir özellik. AOS de yok sadece. Sen rahat bola atacaksın diye birilerinin itemini kaybetmesini istemiyorum, ne emek veriliyor, bir anlık hatayla kaybetsin mi? Bu kadar acımasız olma istersen? Kural değişmiştir, bundan sonra bu şekilde kalacak. Tartışma istemiyorum.

O kadar emek veren var , ve kimilerin itemleri yada çarları iki kuruşluk insanların yüzünden gidiyor. Bu bir oyun , eğer oynuyorsan bazı şeyleride göze alıcaksın Venüs. Bu arada ''Ben İstedim bu yüzden yaptım'' demen çok yanlış. Şöyle düşün bu oynadığımız platform , bir hükümet bir devlet gibidir. Eğerki Sen bir başbakansan , halkının isteklerini yerine getirmek zorundasın , en azından yapmaya çalışmalısın...

En Yukarı Git
05 Şub 2011 20:09
kamasutra
Büyük Usta

kamasutra
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
bloodaxe yazmış:
emek sistemi degil bu zaman geçirme sistemi

oyalama sistemi, birinize birgün totem düşer sistemi. :)

En Yukarı Git
05 Şub 2011 20:14

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, Sonraki
7. sayfa (Toplam 10 sayfa) [ 97 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız