5 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Efsane

Durumu: Çevrimdışı

Katharsis
Efsane
5 Şubat 2011 - Düzenlemeler Konu: Yanıt: 5 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
145 hp li warriora 70 fire resist ile 240 vuruyor Evil Lich Lord. Bütün guild seferber olduk zor kestik. Sonra , aynı anda bir tane daha çıktı pat diye öldü. Ben anlayamadım olayı. Fame'i arttıkça güçleniyor mu , yoksa fame'i random olarak çok güçlü mü spawn oluyor.
Bu kadar güçlü olması orda bir çok arkdaşımızın petlerinin defalarca kez ölmesine neden oldu. Sonuç olarak lootundan 2460 gp çıktı.
Ben amacı anlayamadım , bir hata olduğu aşikar.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
06 Şub 2011 0:45
Eowny
Uzman

Eowny
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
lore cektim o evile kata 16k hpsi ve 4-8k atrası statları vardı :) allahtan skilleri 140-160 civarıydı o 1000 li rakamlara ulaşmamıştı da kesebildik :)

herneyse arkadaşlar bir konuya dikkat çekmek istiyorum...

bizler bir frp oyun oynamaktayız ve bu oyundaki gm dediğimiz playerlar oyunun yöneticileri yani tanrılarıdır. hiçkimse tantı olarak görülen varlıkla kavga edemez çünkü sana hayat veren odur ve alacak olan da odur ( yiyen varsa edebilir ) bu durum göz önünde bulundurulursa bizlerin burada yada pagelrede belirttiğimiz şu olsa daha iyi olur bu olsa daha iyi olur cümlerleri sadece birer dua dan ibarettir ve tanrı dualarınızı kabul ederse gerceklerşir, tüm dualar kuabul edilseydi süper ligin halini bir düşünsenize :) 60 tane şampiyon takım ^.^

espri bir yana ben de luck sistemi değiştiği zaman söylediğim düşüncemi tekrar dile getirmek isterim ki burada birkaç arkadaşımız değinmiş aynı konuya,

artifact lar için bir pramit sistemi. yani servere bugun başlamış birisi df ye gidip totem düşürebilme şansına sahip olabileceği gibi, fahtalardır df de kasıp düşüremeyen kişi de totem düşürebilme şansına sahip olsun- kat kat fazlasına, aynı zamanda servere yeni başlayan birisi 0 puanla tüm artileri düşürebilme ihtimaline karşın, puanı artan kişinin itemler listesinden sırasıyla eksilsin. ha demiyorum ki totemle dragon slayer aynı ihtimalde tutulsun- yanlış anlaşılmasın lütfen- gene artifact sınıfları bulunsun fakat biz bunları bilemiyelim, ama puanımız düşük de olsa kasma zevkimiz olsun.

kendi adıma bişey belirtmek isterim, 30k paragon puanının üstüne cıkmak için cok ugraştım -pugi için- ve lion düşürdüm gecen hafta ve bu 1 haftadır dungeona gidesim gelmiyor artık çünkü 30k nın üstüne çıkma şansımın olduğunu düşünmüyorum ki pugi yalan oldu acıkcası :) anektot olarak belirtmek istedim.

başınızı ağrıttığım için özür dilerim arkadaşlar ....

En Yukarı Git
06 Şub 2011 1:06
Necrox
Uzman

Necrox
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Eowny yazmış:
lore cektim o evile kata 16k hpsi ve 4-8k atrası statları vardı :) allahtan skilleri 140-160 civarıydı o 1000 li rakamlara ulaşmamıştı da kesebildik :)

herneyse arkadaşlar bir konuya dikkat çekmek istiyorum...

bizler bir frp oyun oynamaktayız ve bu oyundaki gm dediğimiz playerlar oyunun yöneticileri yani tanrılarıdır. hiçkimse tantı olarak görülen varlıkla kavga edemez çünkü sana hayat veren odur ve alacak olan da odur ( yiyen varsa edebilir ) bu durum göz önünde bulundurulursa bizlerin burada yada pagelrede belirttiğimiz şu olsa daha iyi olur bu olsa daha iyi olur cümlerleri sadece birer dua dan ibarettir ve tanrı dualarınızı kabul ederse gerceklerşir, tüm dualar kuabul edilseydi süper ligin halini bir düşünsenize :) 60 tane şampiyon takım ^.^

espri bir yana ben de luck sistemi değiştiği zaman söylediğim düşüncemi tekrar dile getirmek isterim ki burada birkaç arkadaşımız değinmiş aynı konuya,

artifact lar için bir pramit sistemi. yani servere bugun başlamış birisi df ye gidip totem düşürebilme şansına sahip olabileceği gibi, fahtalardır df de kasıp düşüremeyen kişi de totem düşürebilme şansına sahip olsun- kat kat fazlasına, aynı zamanda servere yeni başlayan birisi 0 puanla tüm artileri düşürebilme ihtimaline karşın, puanı artan kişinin itemler listesinden sırasıyla eksilsin. ha demiyorum ki totemle dragon slayer aynı ihtimalde tutulsun- yanlış anlaşılmasın lütfen- gene artifact sınıfları bulunsun fakat biz bunları bilemiyelim, ama puanımız düşük de olsa kasma zevkimiz olsun.

kendi adıma bişey belirtmek isterim, 30k paragon puanının üstüne cıkmak için cok ugraştım -pugi için- ve lion düşürdüm gecen hafta ve bu 1 haftadır dungeona gidesim gelmiyor artık çünkü 30k nın üstüne çıkma şansımın olduğunu düşünmüyorum ki pugi yalan oldu acıkcası :) anektot olarak belirtmek istedim.

başınızı ağrıttığım için özür dilerim arkadaşlar ....

şu anki sistemden kat kat mantıklı bir olay

En Yukarı Git
06 Şub 2011 2:47
Katharsis
Efsane

Katharsis
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
26k paragon puanı ile violet düşürünce insanın ne kasası geliyor ne bardına login olası. Al benden de o kadar Hakan.

En Yukarı Git
06 Şub 2011 3:08
Hatret
Usta

Hatret
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
39k paragon puanı ile bende violet düşürdüm. Artık paragon görünce dalmıyorum selam verip geçiyorum :)

En Yukarı Git
06 Şub 2011 8:32
Lenny
Efsane

Teşekkür: 35

Lenny
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
bratisko yazmış:
belli bir kesimin isteklerine göre hareket etme artık venüs yeter !
başka da bişey demiyorum sana Venüs.

@bratisko, üslubuna dikkat eder misin? Ben kimsenin isteği üzerine bunu yapmadım. Bunu ben istedim. Samurai Empire itibariyle olan bir özellik. AOS de yok sadece. Sen rahat bola atacaksın diye birilerinin itemini kaybetmesini istemiyorum, ne emek veriliyor, bir anlık hatayla kaybetsin mi? Bu kadar acımasız olma istersen? Kural değişmiştir, bundan sonra bu şekilde kalacak. Tartışma istemiyorum.
saçma bende bratisko'ya katılıyorum bır kesımın dedıklerıyle hareket edıyorsunuz eger bola atacaksa bunların rıskını almalı ve dıkkat etmelı. bu onların kendı hatası bende ya bolayı koyun yada kaldırın. çok saçma bence bu sistem

En Yukarı Git
06 Şub 2011 10:15
Taluntain
Oyuncu

Taluntain
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu da pazar sabahı katilimiz olan Evilcık.

http://img62.imageshack.us/img62/424/pazarkatili.gif

Ama öyle demeyin, canını 5k ya kadar indirdik o kadar leş bıraksakta. Tabi healladı sonra. :)

En Yukarı Git
06 Şub 2011 11:13
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
@Lenny, 3. uyarını aldın, ne zaman isteklerini uygun bir dille ifade edebilirsen o zaman forumları kullanmanı öneririm. Ben kimsenin isteğini dikkate almadım, kimse de çıkıp diyemez ki biz istedik yaptı. Bunu kendim istedim. Bu sizi rahatsız edyorsa Lethe gibi öneri sunmak varken neden iftira atıp tartışma çıkarıyorsunuz? Bu konuyla ilgili son mesajım.

@Taluntain, sorun düzeltildi. Buna karşın dün çıkan yaratıklar halen güçlü ve korku salıyor :P

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
06 Şub 2011 11:27
Mariaymazoglu
Efsane

Teşekkür: 1

Mariaymazoglu
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Bölünmüş loot sistemi gayet hoş ama bir sorum olucak.

Bir df yi 20 30 kişi keserse toplamda da 10 item çıkıyormuş max bu demekki 30 kişi kasarken 20 kişi boş dönecek doğrumu anladım

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
06 Şub 2011 11:49
cagrx
Uzman

cagrx
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Taluntain yazmış:
Bu da pazar sabahı katilimiz olan Evilcık.

http://img62.imageshack.us/img62/424/pazarkatili.gif

Ama öyle demeyin, canını 5k ya kadar indirdik o kadar leş bıraksakta. Tabi healladı sonra. :)

Ya Blood Elemental (Evil) o kadar da abartıldıgı kadar degıl anlamadım nasıl o kadar yaratıgınızın katledildiğni bir unicorn ve 1 White Wyrem ile çok rahat kesiyorum ben de mi bir sorun var acep :S

En Yukarı Git
06 Şub 2011 11:49

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, Sonraki
9. sayfa (Toplam 10 sayfa) [ 97 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız