5 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Uzman

Durumu: Çevrimdışı

Eowny
Uzman
5 Şubat 2011 - Düzenlemeler Konu: Yanıt: 5 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
dün bi iki tane evil lich lord kestik, bunalrdan birinde 16k hp 4k nın üstünde hit vardı dierinde 2,7k hp vardı peşpeşe cıktılar. :) ilki ww ye tek atıyordu kalvasla cargx arkadaşım ^.^ sanıtım bu blood farkıda onlar gibi

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
06 Şub 2011 13:08
cagrx
Uzman

cagrx
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
=) bilemedim valla ben dün baya tempkinli yaklaşarak daldım bir tanesine hiç zorlanmadan kesince 2 tane daha kestim rahat rahat , benim karşıma çıkanlardan dolayı şahsi görüşümce paragon blood dan daha kolay

En Yukarı Git
06 Şub 2011 14:08
HelenDarkneS
Efsane

Teşekkür: 21

HelenDarkneS
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
bratisko yazmış:
belli bir kesimin isteklerine göre hareket etme artık venüs yeter !
başka da bişey demiyorum sana Venüs.

@bratisko, üslubuna dikkat eder misin? Ben kimsenin isteği üzerine bunu yapmadım. Bunu ben istedim. Samurai Empire itibariyle olan bir özellik. AOS de yok sadece. Sen rahat bola atacaksın diye birilerinin itemini kaybetmesini istemiyorum, ne emek veriliyor, bir anlık hatayla kaybetsin mi? Bu kadar acımasız olma istersen? Kural değişmiştir, bundan sonra bu şekilde kalacak. Tartışma istemiyorum.

Bir anlık hata ile emeklerini kimse kaybetmesin elbette, sonra benim gibi 6ay lık emeklerinin ardından 6ay soğuk su içerler.....

En Yukarı Git
06 Şub 2011 14:46
Eowny
Uzman

Eowny
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu arada yeni farkettiğim bişey var spamı engellemek için yapılmış olan sistem tamerları yada cfaftları yavaşlatmakta. en azından komutlar için bir listeleme yapılamaz mı misal 2 kere üst üste bank yazarsak 3. bank için baya bir beklememiz gerekiyor. aynı durum stable ve claim için ce gecerli

ilgilenilirse sevinirim...

En Yukarı Git
06 Şub 2011 16:40
Feuersturm59
Oyuncu

Feuersturm59
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Eowny yazmış:
Bu arada yeni farkettiğim bişey var spamı engellemek için yapılmış olan sistem tamerları yada cfaftları yavaşlatmakta. en azından komutlar için bir listeleme yapılamaz mı misal 2 kere üst üste bank yazarsak 3. bank için baya bir beklememiz gerekiyor. aynı durum stable ve claim için ce gecerli

ilgilenilirse sevinirim...

Çok çok çok haklısınız siz Tamerler için sadece Stall ve Claim i yazmışsınız All Come All Attack All Guard All Stay yazmayı denediniz mi arka arkaya All Follow Me yazmam gerekiyor hayvana 192390123812903 hayvan dalıyor 1 kere yazıyourm 1u41y4182471 hayvan attack veriyor hayvanı yanıma çekemiyorum sonuç 2 saatte 200k kas = 15 Dakkada looto alana kadar 250k gitsin ....

En Yukarı Git
06 Şub 2011 16:45

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10
10. sayfa (Toplam 10 sayfa) [ 97 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız