13 Haziran 2016 - Sponsor Sistemi
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Uzman

Teşekkür: 21
Uyarı: 2

Durumu: Çevrimdışı

Elisha
Uzman
13 Haziran 2016 - Sponsor Sistemi Konu: Yanıt: 13 Haziran 2016 - Sponsor Sistemi
Alıntıyla Cevap Gönder
Wos sunucusunda oynayan arkadaşların bi tarafları tutuşmuş kendinizde biliyorsunuz venüs serveri açtığı anda wos sunucusuda kalmayacak çok değer veriyorsanız sunucunuza orayı bırakıp buraya gelmezsiniz.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
14 Hzr 2016 12:19
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Durumu: Çevrimdışı

Venus
World of UO
13 Haziran 2016 - Sponsor Sistemi Konu: Yanıt: 13 Haziran 2016 - Sponsor Sistemi
Alıntıyla Cevap Gönder
Evet Hadi Bey, o mesajımda dediğim her şey doğru. Sen beni bırakmasaydın, 1. senenin sonunda ben UO yu bırakacaktım. Ama son dönemde KPSS'ye çalışıyorum diyip 2 ay girmeyip sınav sonrasında siteni açıp yeni sunucu açmana çok içerledim. Haliyle bir şeyler yapmam gerekti. Gaza getirecek biri demişim ya, o sensin.

Mesajımı dikkatli okursan sevgili Candar, isim belirtmemişim, Bug kullanan kişiyi önce oyundan uzaklaştırdım, sonra seni uzaklaştırdım. Eğer Hadi'den şüphelenseydim zaten Ownerlığını da alırdım. Ondan şüphelenmediğimi kendisine de ilettim. O sunucuyu açana kadar halen World of UO Ownerıydı. Ne zaman ki açılış yaptı, Hadi'nin World of UO yetkileri de alındı.

StizzRLX, tavsiyelerin için teşekkürler. Aklımda tutmaya çalışacağım.

Yeni bir sunucu için tüm hazırlıklar tamamlandığında duyuru yapacağız. Şu andaki World of UO'da oynayanlar endişelenmesin, sunucuları açık kalacaktır.

Saygılarımla.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Hzr 2016 13:04
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): plustre

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 22 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız