10 Mayıs 2016 - Sunucu Bakımı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Geçiyordum Uğradım

Durumu: Çevrimdışı

David Guetta
Geçiyordum Uğradım
10 Mayıs 2016 - Sunucu Bakımı Konu: Yanıt: 10 Mayıs 2016 - Sunucu Bakımı
Alıntıyla Cevap Gönder
Whoops yazmış:
David Guetta yazmış:
Whoops yazmış:
wardream yazmış:
Whoops yazmış:

sen kaç yaşındasın

Olayı kişiselleştirmek. Şimdi ben de olayı kişiselleştiririm sonra tartışırız, en fazla uyarı alırız falan filan.

Bakın beyler biz bu serverda mutluyuz ve burda kalacağız, Venüs de kapatmayacağını söylüyor. Gelin burda oynayın ya da burda oynamak isteyenlere daha fazla saygısızlık yapmayın.

Topic ve topic konusuyla ilgili tek konu etmemişsin, +++ yancıları demişsin, bana sen kaç yaşındasın demişsin.

Sizin amacınız üzüm yemek değil, çözüm aramak değil. Kendi inadınızla serverı kapattırıp kolay kolay sıfırdan kasmak. Sizin kişisel kaygılarınız da playerların umrunda değil, bu server kapanmayacak.

benim topikle mopikle işim olmaz kardeş boş yapma şekilli şukullu yazılarada gerek yok noktalı virgüllü

yaş sormalar kardeşli şekilli şukullu konuşmalar filan hayırdır biraz sonra sen adreste istersin genco ?

beyinini calıstırda biraz benim yazdıgım yazıları bana yazma :) Genc.O

senin yazdıklarını sana yazarak yazdıklarının gereksiz olduğunu anlatmaya çalıştım ama ıhh olmadı anlamadın :/ neyse bunu da anlamıcaksın nasıl olsa fazla zorlamıcam

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 May 2016 15:35
wardream
Uzman

Teşekkür: 20

wardream
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
onur0202 yazmış:
Ben kendi dusuncelerimi paylasiyorum . Kimsenin beni ciddiye almasina ihtiyacim yok boyle bir hirsimda yok ve acikcasi bu kapasiteli insanlarin beni ciddiye almasinida acikcasi istemiyorum(Kendimden suphe duyarim yoksa)

Senin servere devam etme istegin kabul edilebilir bir istek . Fakat bu arkadaslar ile nerede muhabbet ediyorsun bilmyiorum ne zaman girsem servere herkes afk .

Belki yeni bir serverde yeni arkadasliklar dostluklarda ediniceksin, bence kestirip atma herseyi .

Bir ara guild surumuzda misafir edeyim seni. Ya da df'ye git. Tekil oyuncu yükseldiği zaman Brit'e git. Geceleri champ alanlarına git. Zindanlarda tamerlarla konuş.

Ben oyuna girdiğimde hiç yalnızlık çekmiyorum nedense hep kapanmasını isteyenler yalnızlık çekiyor.

En Yukarı Git
10 May 2016 15:36
Delteo
Üstad

Teşekkür: 5

Delteo
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
Selamlar,

Eğer bug ile para kasanın suç ortaklarını arıyorsanız işte buradalar. Bunlar ne ara geldi de ''server battı, hemen yeni server açılsın'' goygoyuna başladılar? Server niye batsın? İnsanlar Venus söyleyene kadar bug olduğuna bile inanmadı, o kadar çok para var zaten serverda. 4 milyar fazladan gold olsa ne olur, item alınıp satıldığı mı var? Bug da olsa hiçbir şey olmaz, fixlenip yola devam edilir, server 3-5 tane pislikten kurtulur. Sanki yeni server açılsa 1 ayda herkeste yüzlerce m gold olmayacakmış gibi...

Yeni server açılırsa yarısı burada hapiste, yarısı gerçek hayatta hapiste olan guildler yine bug bulup sömürmeye çalışır. Bunlar temizlenmedikçe hiçbir şey değişmez.

Herkese iyi oyunlar.

En Yukarı Git
10 May 2016 15:41
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): wardream

wardream
Uzman

Teşekkür: 20

wardream
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Delteo yazmış:
Selamlar,

Eğer bug ile para kasanın suç ortaklarını arıyorsanız işte buradalar. Bunlar ne ara geldi de ''server battı, hemen yeni server açılsın'' goygoyuna başladılar? Server niye batsın? İnsanlar Venus söyleyene kadar bug olduğuna bile inanmadı, o kadar çok para var zaten serverda. 4 milyar fazladan gold olsa ne olur, item alınıp satıldığı mı var? Bug da olsa hiçbir şey olmaz, fixlenip yola devam edilir, server 3-5 tane pislikten kurtulur. Sanki yeni server açılsa 1 ayda herkeste yüzlerce m gold olmayacakmış gibi...

Yeni server açılırsa yarısı burada hapiste, yarısı gerçek hayatta hapiste olan guildler yine bug bulup sömürmeye çalışır. Bunlar temizlenmedikçe hiçbir şey değişmez.

Herkese iyi oyunlar.

Kesinlikle, 100 tekil oyuncunun 50si bug abuser olacağına, 50 tekil oyuncu olsun ama kimsenin o taraklarda bezi olmasın. Server bug abuserları eledi artık. Bu player tabanının üzerine çok kaliteli bir oyun döneceğine inanıyorum. Her gün sphereden player geliyor, elimizden geldiğince onlara da yardım ediyoruz. Servera sahip çıkanlar 1-2 ay oyununa devam ettikten sonra her şey yoluna girecek. Yazın insanların okulları olmadığı için tekil playerlar çoğalacak.

Server sadece safra kesesini temizledi, eminim bu sayı zamanla kompanse olacaktır.

Şuan tamamen sallamasyon bir örnek vereceğim;
En kötü devalüasyon olur. Serverdaki paradan iki 0 atılır, hammadde kaynaklarından bir 0 atılır. Yine de işler yoluna girer.

Kimse merak etmesin, su akar yolunu bulur.

En Yukarı Git
10 May 2016 15:48
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Sunucu açılmıştır. Bug yapılmadan önceki son kayıt olan 10 Mayıs 2016 saat 00:55'den devam ediliyor.

Şanslıyız ki; birkaç çürük domates daha ayıkladık,

Şanslıyız ki; 16 saat geri gittik ve bu süreçte hiçbir artifact düşmemiş,

Şanslıyız ki; İnsanların basit bir oyun için bile karakterlerini satabileceğini gördük,

Ve yine şanslıyız ki; halen elimizde bir avuç gerçek ultima oyuncusuna sahibiz.

Teşekkürler, tekrardan kayıp zaman için özür dileriz.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 May 2016 15:52
Bu mesaja teşekkür edenler (4 kişi): wardream, smooth, marinette, Sosaria

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 35 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız