10 Mayıs 2016 - Sunucu Bakımı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Oyuncu

Durumu: Çevrimdışı

semih001
Oyuncu
10 Mayıs 2016 - Sunucu Bakımı Konu: Yanıt: 10 Mayıs 2016 - Sunucu Bakımı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bug olmadini idda edenlere ve venusun bugi bulmamasi cok garip server 3 ay geri alinmali

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
10 May 2016 15:15
Whoops
Sponsor

Teşekkür: 6
Uyarı: 2

Whoops
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
semih001 yazmış:
Bug olmadini idda edenlere ve venusun bugi bulmamasi cok garip server 3 ay geri alinmali

3 yetmez 6 ay geri alınsın bence

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 May 2016 15:17
Whoops
Sponsor

Whoops
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
wardream yazmış:
Whoops yazmış:

sen kaç yaşındasın

Olayı kişiselleştirmek. Şimdi ben de olayı kişiselleştiririm sonra tartışırız, en fazla uyarı alırız falan filan.

Bakın beyler biz bu serverda mutluyuz ve burda kalacağız, Venüs de kapatmayacağını söylüyor. Gelin burda oynayın ya da burda oynamak isteyenlere daha fazla saygısızlık yapmayın.

Topic ve topic konusuyla ilgili tek konu etmemişsin, +++ yancıları demişsin, bana sen kaç yaşındasın demişsin.

Sizin amacınız üzüm yemek değil, çözüm aramak değil. Kendi inadınızla serverı kapattırıp kolay kolay sıfırdan kasmak. Sizin kişisel kaygılarınız da playerların umrunda değil, bu server kapanmayacak.

benim topikle mopikle işim olmaz kardeş boş yapma şekilli şukullu yazılarada gerek yok noktalı virgüllü

En Yukarı Git
10 May 2016 15:18
wardream
Uzman

Teşekkür: 20

wardream
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Whoops yazmış:

benim topikle mopikle işim olmaz kardeş boş yapma şekilli şukullu yazılarada gerek yok noktalı virgüllü

O zaman gölge etme kardeş başka ihsan istemez

En Yukarı Git
10 May 2016 15:21
onur0202
Yasaklı

Teşekkür: 11

onur0202
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaslar siz hala buraya baslamama sebebimi size yetisememek oldugunu dusnuyorsunuz .

Aslinda sizin burada devam etme isteginiz kimsenin size yetisememesini istemeniz:)

Server`in anasini belleseler size fark etmez cunku siz zaten guclusunuz :D

Hersey ortada acik ve net . Hic bir yeni oyuncu bu servere baslamaz heleki son 3 ayda 4 milyar para bug`u yapilmis servere.

Huloog takimi derken size hakaret etmiyorum gercekten oylesiniz.

Sirf taraf olmak icin taraf tutuyorsunuz ve olaylari cozumleme yeteneginiz yok .

Ben bu servere baslamama sebebim veya benim gibi baslamayanlarin sebebi serverda size yetisememek degil

bu server(Yapilan buglari vs ile ) Benim emegimi HAKETMIYOR .

Sizin kendinize yediremediginiz nokta bu :) Siz artik emek verdiniz GIREN SIZE GIRDI bunu anlamak istemediginiz icin istmeiyorsunuz ama sonuc ortada

GUNDEN GUNE AZALAN OYUNCU SAYISI . Kendi havuzunuzda bogulacaksiniz.

En Yukarı Git
10 May 2016 15:22
David Guetta
Geçiyordum Uğradım

David Guetta
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Whoops yazmış:
wardream yazmış:
Whoops yazmış:

sen kaç yaşındasın

Olayı kişiselleştirmek. Şimdi ben de olayı kişiselleştiririm sonra tartışırız, en fazla uyarı alırız falan filan.

Bakın beyler biz bu serverda mutluyuz ve burda kalacağız, Venüs de kapatmayacağını söylüyor. Gelin burda oynayın ya da burda oynamak isteyenlere daha fazla saygısızlık yapmayın.

Topic ve topic konusuyla ilgili tek konu etmemişsin, +++ yancıları demişsin, bana sen kaç yaşındasın demişsin.

Sizin amacınız üzüm yemek değil, çözüm aramak değil. Kendi inadınızla serverı kapattırıp kolay kolay sıfırdan kasmak. Sizin kişisel kaygılarınız da playerların umrunda değil, bu server kapanmayacak.

yaş sormalar kardeşli şekilli şukullu konuşmalar filan hayırdır biraz sonra sen adreste istersin genco ?

En Yukarı Git
10 May 2016 15:22
Gaphetto
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 1

Gaphetto
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Geri dönüşü olmayan bi hata yok sanırım :) yapılan yanlıs, hepimiz belirli yaslara gelmiş insanlarız artık. Amaç keyifse sorun yaratmaktan ziyade sorun çözmeye odaklanmak gerek.

En Yukarı Git
10 May 2016 15:26
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): wardream

wardream
Uzman

Teşekkür: 20

wardream
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
onur0202 yazmış:
Arkadaslar siz hala buraya baslamama sebebimi size yetisememek oldugunu dusnuyorsunuz .

Aslinda sizin burada devam etme isteginiz kimsenin size yetisememesini istemeniz:)

Server`in anasini belleseler size fark etmez cunku siz zaten guclusunuz :D

Hersey ortada acik ve net . Hic bir yeni oyuncu bu servere baslamaz heleki son 3 ayda 4 milyar para bug`u yapilmis servere.

Huloog takimi derken size hakaret etmiyorum gercekten oylesiniz.

Sirf taraf olmak icin taraf tutuyorsunuz ve olaylari cozumleme yeteneginiz yok .

Ben bu servere baslamama sebebim veya benim gibi baslamayanlarin sebebi serverda size yetisememek degil

bu server(Yapilan buglari vs ile ) Benim emegimi HAKETMIYOR .

Sizin kendinize yediremediginiz nokta bu :) Siz artik emek verdiniz GIREN SIZE GIRDI bunu anlamak istemediginiz icin istmeiyorsunuz ama sonuc ortada

GUNDEN GUNE AZALAN OYUNCU SAYISI . Kendi havuzunuzda bogulacaksiniz.

Güç falan umrumda değil, üzerimde hiç item olmasa bile bu serverdaki çok güzel arkadaşlıklarım için istiyorum. Yeniden server olursa bu insanların çoğu başlamayacak.

Serverda ne kadar para olursa olsun, bi totem 500m olsun. Parayla almam gider kendim düşürürüm. Benim bu oyunda parayla pulla falan işim yok. Siz bu endeksle baktığınız için hiçbir zaman benim kadar eğlenemiyorsunuz.

1 kişinin çocukça hırsı yüzünden servera giren bir para var, inan umrumda değil. Her şey düzelir çünkü güven abidesi Venüs var serverda.

Şu oyunda dönen olaylara hiç şuna "giren çıkan" buna "giren çıkan" diye bakmadım. Belki kapanmamasını istememin sebebi aramızdaki bu bakış açısı farkıdır. Bir kendine bak kaç aydır her topicte kapansın kapansın diye dil döküyorsun. Sence seni ciddiye alan kaldı mı?

En Yukarı Git
10 May 2016 15:27
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Gaphetto

Whoops
Sponsor

Whoops
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
David Guetta yazmış:
Whoops yazmış:
wardream yazmış:
Whoops yazmış:

sen kaç yaşındasın

yaş sormalar kardeşli şekilli şukullu konuşmalar filan hayırdır biraz sonra sen adreste istersin genco ?

beyinini calıstırda biraz benim yazdıgım yazıları bana yazma :) Genc.O

En Yukarı Git
10 May 2016 15:31
onur0202
Yasaklı

Teşekkür: 11

onur0202
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben kendi dusuncelerimi paylasiyorum . Kimsenin beni ciddiye almasina ihtiyacim yok boyle bir hirsimda yok ve acikcasi bu kapasiteli insanlarin beni ciddiye almasinida acikcasi istemiyorum(Kendimden suphe duyarim yoksa)

Senin servere devam etme istegin kabul edilebilir bir istek . Fakat bu arkadaslar ile nerede muhabbet ediyorsun bilmyiorum ne zaman girsem servere herkes afk .

Belki yeni bir serverde yeni arkadasliklar dostluklarda ediniceksin, bence kestirip atma herseyi .

En Yukarı Git
10 May 2016 15:32

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 35 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız