Sunucumuz 1 Mayıs 2020'de Açılıyor
Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
World of UO

Teşekkür: 625

Durumu: Çevrimdışı

Venus
World of UO
Sunucumuz 1 Mayıs 2020'de Açılıyor Konu: Sunucumuz 1 Mayıs 2020'de Açılıyor
Alıntıyla Cevap Gönder
Açılış Tarihi: 1 Mayıs 2020

Açılış Saati: 22.00

Yeni sezonda, her zaman olduğu gibi en iyi bildiğimiz sürümü yani Age of Shadows'u sizlere sunuyoruz.

Ultima Online'ı kurmak için buraya tıklayın.

Sunucu özelliklerini okumak için buraya tıklayın

Forum genelde boştur. Sohbet ve tartışma ortamı olarak Discord'u seçtik. Discord kanallarımız için buraya tıklayın

Umarız keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı oluruz.

Saygılarımızla..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
30 Nis 2020 22:30
sinankarakan
Oyuncu

Teşekkür: 4
Uyarı: 1

sinankarakan
Oyuncu
Sunucumuz 1 Mayıs 2020'de Açılıyor Konu: Yanıt: Sunucumuz 1 Mayıs 2020'de Açılıyor
Alıntıyla Cevap Gönder
Venüs selam.

Açılış saatini daha erken saate almalısın bence. Zaten işçi bayramı çoğu kişi çalışmıyor. Öğlen saatlerinde açılsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
30 Nis 2020 23:42
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Sunucumuz 1 Mayıs 2020'de Açılıyor Konu: Yanıt: Sunucumuz 1 Mayıs 2020'de Açılıyor
Alıntıyla Cevap Gönder
sinankarakan yazmış:
Venüs selam.

Açılış saatini daha erken saate almalısın bence. Zaten işçi bayramı çoğu kişi çalışmıyor. Öğlen saatlerinde açılsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bir hafta önceden duyurduğumuz için şimdi yapacağımız bir değişiklik uygun olmayacaktır.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
01 May 2020 9:24
marinette
Oyuncu

Teşekkür: 8

marinette
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Action dönsün isteniyorsa şampiyonlar belirli saatlerde aktif olmalı ki hunharca bir action yaşansın.

Şu haliyle hali hazırda aktif olarak hizmet veren sunucu(lar)dan farkı yok. Bırakın insanlar günde 1-2 saat girip keyifle oynasınlar. Getirilen ek sistemlerin oyuna artısı yok eksisi var. Son zamanlarda açılan serverların alayı 6-7 ay bilemedin en fazla 1 sene maks oyuncuyla devam edebildi. Bunun temel etkeni server uzun soluklu olsun diye yapılan gereksiz eklentiler oluyor.

İkinci bir eleştiri. Malum Venüs 6-7 ay sonrası için karamsar konuşuyor zaten. Abi tüm AOS sürümünde server açan arkadaşlar bir gün bir araya gelip şu oyunu sürdürülebilir, uzun soluklu, tek bir çatı altında toplanıp tek bir server açsanız keşke. Bodcu sistemini sponsora bağlasanız, belirli bir ücret karşılığında atıyorum 300-500 bodcu alınsa, sonradan eklenen gereksiz şu tai seviyesine şu görev şuna şu görev gelir demek yerine oyunun kendi haline bıraksanız...

Üçüncü eleştirim TR oyuncu kitlesine; "her istediğim olsun, hem zor olsun hem bana kolay olsun, hem action olsun ama full charlarla olsun, tek bende olsun ama zor ulaşılır olsun, oyunun kendi haline yakın olsun ama şu şu şu şu şu şu olmasın, admin sürekli online olsun, uzun soluklu olsun ama ben 2 ayda full kasılı olayım..." istekleri bitmeyen, kendini yeniye adapte edemeyen ama sürekli farklılık olsun isteyen, bencil ve vasat bir oyuncu kitlesi var. Sürekli önüne orası burası yamanmış, azıcık cilalanmış serverlar geliyor iştahla başlayıp 2 güne kolayca vazgeçiyor... Her şeyden önce Roleplay bir oyun oynadığının farkında olması gerek insanların. Gelmiş geçmiş en iyi role play oyunu köprü, tarla, şampiyon actionlarına hapseden ne yaptığının farkında bile olmayan bir kitleyiz maalesef. Bunun sonucunda da işte böyle (yanlış anlaşılmasın serveri yermiyorum) ucube sunucular premature olarak dünyaya gelip hızlıca yok oluyor. Keşke şu oyunu hakkını vererek oynayan bir kitle olsa şu ülkede...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
01 May 2020 17:43

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 4 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız