4 Aralık 2016 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Oyuncu

Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

inf
Oyuncu
4 Aralık 2016 - Güncellemeler Konu: add on
Alıntıyla Cevap Gönder
yeni eklenen addon ürünleri nereden ya da nasıl temin edebiliriz?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Arl 2016 11:30
Satici42
Yasaklı

Teşekkür: 1
Uyarı: 3

Satici42
Yasaklı
4 Aralık 2016 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 4 Aralık 2016 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Mellonn yazmış:
Hikaye yazmış yine. Artık hiç inanmıyorum. İşin aslı samimi gelmiyor nedense. Df den % 10 şans ile 5 props olayından bu yana hiç ama hiç %10 luk o şansa denk gelmedim. Kestiğim df ye oranla iyi olduğu düşünülecek bir olasılık olmasına rağmen üstelik. Lakin dediğim gibi 1 tane bile 5 özellik görmedim.

Şimdi df den 5 özellik şansının %20 ye çıkarıldığı söyleniyor... Artık 5 props item göreceğim kanısındayım fakat sittin sene aranılan propsları aynı itemde göremeyeceğime eminim.Ki öyle olsa 4 propsa dahi razıyımdım işin aslı. 5. propsun ''otomatik'' olarak resist vermesi bile mümkün.

Matematiğe inancım tam ama sana yok.

+1903

En Yukarı Git
05 Arl 2016 13:54
UrukHai
Deneyimli Oyuncu

UrukHai
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
benim oynadığım şuanda sadece Blacksmith bu serverde şuanda ne action yapılır nede tamer oynanır , %20 ile çıkması şansı diyor aslını sorsan bilmem kaç props bilmem kaç % ile düşünce onunda bir özelliğinin bilmem kaç % ile silinmeme ihtimali çıkacak ayrıca filtre var birde tabi onunda ayrı % var en son rahmetli Albert Einstein muhtaç kalıcaz görünen o yada oynimayacaksın sana oyun mu yok?

En Yukarı Git
05 Arl 2016 15:08
EkremAbi
Büyük Usta

Teşekkür: 20
Uyarı: 1

EkremAbi
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Mellonn yazmış:
Hikaye yazmış yine. Artık hiç inanmıyorum. İşin aslı samimi gelmiyor nedense. Df den % 10 şans ile 5 props olayından bu yana hiç ama hiç %10 luk o şansa denk gelmedim. Kestiğim df ye oranla iyi olduğu düşünülecek bir olasılık olmasına rağmen üstelik. Lakin dediğim gibi 1 tane bile 5 özellik görmedim.

Şimdi df den 5 özellik şansının %20 ye çıkarıldığı söyleniyor... Artık 5 props item göreceğim kanısındayım fakat sittin sene aranılan propsları aynı itemde göremeyeceğime eminim.Ki öyle olsa 4 propsa dahi razıyımdım işin aslı. 5. propsun ''otomatik'' olarak resist vermesi bile mümkün.

Matematiğe inancım tam ama sana yok.

+47464563453252353

En Yukarı Git
05 Arl 2016 15:23
reamonnkilbane
Usta

Teşekkür: 9
Uyarı: 1

reamonnkilbane
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bealzebub ın wos serverı 600 onlineli 1 seneden fazla acık kalan ve mage-warrior setler gelene kadar herkesin keyifle oynadığı, büyük guildlerin ailelerin olduğu güzel bi serverdı. Oradada item loot kalitesi çok yüksekti ama herkes memnundu. PLAYER bunu istiyor demekki diretmeyin serverı zorlaştıracağız diye. Yoksa gerçekten bu server boş kalacak bu kaçınılmaz.

En Yukarı Git
05 Arl 2016 15:40
Rhinos70
Üstad

Teşekkür: 11

Rhinos70
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
benim anlamadığım olay şu bizler aptal mıyız? yada siz kutsal mesleği yapan öğretmen nasıl bir nesil yetiştiriyorsunuz sormak isterim? aptal yerine konmak hoşuma gitmiyor biz diyoruz df lootu o lootu bu lootu KALİTESİZ sizin filtrenizde 4 props atar evet sistematik olarak siz haklısınız 4 props attımı attı ama KALİTESİZ 3-1 olsun şu olsun değil olay KALİTESİZ lootla bu iş dönmez server başı bas bas bağırdık lootlar buglı diye yok yok dediniz sonra bi anda aaa lootta sorun var diiyp 1 ay sonra değişti şurda bi açık olalım da enayi gibi kasmayalım tam tarih verin bize diyin ki filtre puan sistemi cart curt 2 ay sonra kalkacak diyin biz gidip 2 ay sonra gelelim neden mi böyle diyroum 2 sonra gelen adamla benim bir farkım olmayacak beni oyalıyosunuz öpüyorum.

En Yukarı Git
05 Arl 2016 16:16
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
4 Aralık 2016 - Güncellemeler Konu: Yanıt: add on
Alıntıyla Cevap Gönder
Gördüğüm kadarıyla şu an 5-özellikli eşya filtresi ve yüzük-bilezik filtreleri oyuncularımızın en çok şikayet ettiği konular.

Önümüzdeki hafta Demon Knight ve oda yaratıkları için bu iki filtreyi epey düşüreceğiz. Lütfen sabırlı olun, yıllardır UO oynayanlar bilir, bir sunucunun kasma kısmı ve aksiyon kısmı sonrasında dengenin bozulduğu bir kısım da vardır. Bu kısımda güç dengeleri bozulur ve bazı gruplar farkı açar. Burada farkın açılmaması ve en azından bu oyunu nostalji olarak görüp yıllar önceki tadı yakalamanız için uğraşıyoruz.

Lütfen şikayetlerimizi uygun bir dille yapalım, şu andaki şartlar böyle, ileride farklı olur. Geldiğimiz noktada zaten 1 ay önceye göre epey kolaylaştırıldı. Zamanla farklı kolaylaştırmalar da yapılır.

Rhinos70 yazmış:
siz kutsal mesleği yapan öğretmen nasıl bir nesil yetiştiriyorsunuz sormak isterim?

Ben burada oyun ve site yöneticisi olarak bulunuyorum. Mesleğimi bu işe karıştırmayın. Ayrıca benim nasıl bir öğretmen olduğumu bilmeden kafanıza göre yorum da yapamazsınız. Buna dikkat edin.

inf yazmış:

Etkinlikler yoluyla dağıtacağız kısmetse.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
05 Arl 2016 17:56
Rhinos70
Üstad

Rhinos70
Üstad
4 Aralık 2016 - Güncellemeler Konu: Yanıt: add on
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Gördüğüm kadarıyla şu an 5-özellikli eşya filtresi ve yüzük-bilezik filtreleri oyuncularımızın en çok şikayet ettiği konular.

Önümüzdeki hafta Demon Knight ve oda yaratıkları için bu iki filtreyi epey düşüreceğiz. Lütfen sabırlı olun, yıllardır UO oynayanlar bilir, bir sunucunun kasma kısmı ve aksiyon kısmı sonrasında dengenin bozulduğu bir kısım da vardır. Bu kısımda güç dengeleri bozulur ve bazı gruplar farkı açar. Burada farkın açılmaması ve en azından bu oyunu nostalji olarak görüp yıllar önceki tadı yakalamanız için uğraşıyoruz.

Lütfen şikayetlerimizi uygun bir dille yapalım, şu andaki şartlar böyle, ileride farklı olur. Geldiğimiz noktada zaten 1 ay önceye göre epey kolaylaştırıldı. Zamanla farklı kolaylaştırmalar da yapılır.

Rhinos70 yazmış:
siz kutsal mesleği yapan öğretmen nasıl bir nesil yetiştiriyorsunuz sormak isterim?

Ben burada oyun ve site yöneticisi olarak bulunuyorum. Mesleğimi bu işe karıştırmayın. Ayrıca benim nasıl bir öğretmen olduğumu bilmeden kafanıza göre yorum da yapamazsınız. Buna dikkat edin.

inf yazmış:

Etkinlikler yoluyla dağıtacağız kısmetse.

zaten soruyorum dedim soru sordum bi ithamda bulunmadım ki :d inatla almama üstüne kurulu hayat mı kurdunuz anlamıyorum ki yöneticiliğiniz reel hayatınızda ki kişiliğinizi yansıtmaktır hayali bi insan mı oluyosunuz burda onuda anlamadım

En Yukarı Git
05 Arl 2016 18:01
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Oyun bir kurgudur, çeşitli stratejiler geliştirir ve bunları uygularsınız. Oyunun kuralları vardır, bu kuralları bazen değiştirirsiniz. Bunu bilinçli olarak yaparsınız.

Gerçek hayatta ise düzene uyarsınız ve kuralları siz koymazsınız, yaşadığınız hayatı da çoğunlukla siz seçmezsiniz.

Dediğim gibi ben sizin kişisel özelliklerinizi, davranışlarınızı, mesleğinizi, görünüşünüzü merak etmiyor, bununla ilgili de yorum yapmıyorum. Aynı şeyi ben de sizden bekliyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
05 Arl 2016 18:07
Rhinos70
Üstad

Rhinos70
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
ben saygısızlık yada kötü bişi yapmadım nasıl iyi bir reel hayat için uğraşıyorsak hepimiz için diyorum burda da bizde onu bekliyoruz ondan mesleki örnek verdim orda sizi rencid edici yada kötülemek için değil soru sordum stratejinizi merak eetim burda bizim örneklemek gerekirse hocamızsınzı değil mi bizi kısır bi döngüye sokmak mı var olan kurgu bunaltmak sürekli ertelemek açık diyroum 5 guıld arkadaşım bıraktı hevesle geldiler servera wou dedilerve hepsi bıraktı banada ramak kaldı gitmeye bu bir tehdit değil ha değişmezse gidicem anlamında değil herşeyim olsun diye de değil sadece kısır döngüde bunaldık bunu çoğu kişide yaşıyor bilyorum ama susmayı tercih ediyor biz yazında cikcik gibi öterler ağlama etme diye işin gerçeği hep ortada uzun soluklu serverda filtre değil yenilik olur raid olur action olur filtre olursa olduğun yerde sayarsın buda benim mesleki hayatımda olduğu için öyle bakıyroum sürekli yenilik ilerletir filtre dğeil bunu bi düşünün öyle haftaya diyip gitmeyin çözümler basit ama uygulama yok ben gidin totemi açın demiyorum hatta açmayın :D oaksı açmayın bunlara lafım yok ama bazı şeylerin kötü olduğu ortada onlara bi göz atın yenilik yenilik yenilik.

tekrar diyroum mesleğinizle ilgili itham yok soru sordum :D kırıcı olmak yıkıcı olmak değil yapıcı süreklilik istiyorum

En Yukarı Git
05 Arl 2016 18:14

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 33 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız