18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Efsane

Teşekkür: 14

Durumu: Çevrimdışı

Ajdar
Efsane
18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi Konu: Yanıt: 18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi
Alıntıyla Cevap Gönder
En azından acc adı hatırlatma konusunda destek verilmeli bence. Hiç bir şey hatırlamıyorum 6 sene geçmiş

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
21 Hzr 2017 0:57
seldarine
Oyuncu

Teşekkür: 2

seldarine
Oyuncu
18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi Konu: Yanıt: 18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi
Alıntıyla Cevap Gönder
Harper EviL yazmış:
Harper EviL yazmış:
seldarine yazmış:
Sitede 2 yıldır düzenle buttonu sorunu çözülmediği için de ayrıca saygılar ;)

Ekleme: harper başkan lol e başlayın tam ekip sürekli pvp sürekli action.

Bora deneme yanılma ile kendi charımı ararken senin tamer e girdim yaw kusura bakma. Zaten okudun şartları seviye vs bi işe yaramaz artık ama istersen veriim account u. LoL a destek veriyorum, artık yenilenmek lazım icon_asd.gif

Bu arada mage charını bulursan toparlayabiliriz item vs. takılırsın.

harper kardeşim normalde kesin geri dönüş yapmama niyetim var ama senin arkandan koşmak sana heal basmak için girerim venüs şu hatırlamadığımız şifrelerle ilgili en azından forum hesabına gönderirse.. sonuçta mail adresime isteyip şifremi değiştirmem kimsenin zoruna gitmez heralde ?

onun dışında bu iş olmazsa da önemli değil sen LoL işini düşün :)

En Yukarı Git
21 Hzr 2017 9:33
Lady Arwenn
Oyuncu

Lady Arwenn
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Gayet mantıklı bi olay bence...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
21 Hzr 2017 16:03
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Hafta sonuna kadar oyuncularımızın geçmiş sunuculardaki karakterlerine kullanıcı adı - şifre problemi yaşamadan ulaşabilmeleri için bir sistem eklentisi yapacağız. Bu şekilde forum hesapları yoluyla eski karakterlerinin şifrelerini değiştirebilecekler.

Bu güncellemeye muhalefet olanlar 3 ay önce 250+ ile oynadığımızın fakat şu anda maksimumda 150'yi gördüğümüzün farkında mı acaba? Benim sunucudaki görevim aynı zamanda bu sunucunun uzun süreli olmasını sağlamak. Bu nedenle de yeni oyunculara bazı avantajlar tanınmasına destek çıkmalıyız. Britain Bankasında sanki yeni açılmış bir sunucuymuş gibi yeni karakterler görmek ne güzel değil mi?

Sunucumuz yakın zamanda değiştirilecek. Sizi fazla bekletmeyeceğiz.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
21 Hzr 2017 22:31
Leviathan82
Efsane

Teşekkür: 1

Leviathan82
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir süredir tekrardan canım çok UO oynamak istemeye başlamıştı, kendi içimde git gel yaşıyordum. Hatta bu atmosferi hissetmek adına forumda falan takılmaya, eski yazışmalara bakmaya başlamıştım. Bu yeni güncelleme benim için motive edici oldu. Fakat değil şifre kullanıcı adımı dahi hatırlayamadım.

Bu da düzeltilince bence server bir nebze olsun canlanacaktır.

Fakat diğer taraftan, bundan yararlanmadan kasan arkadaşlar da sitem etmekte haklı, bu durumu dengelemek adına belki de bu serverda char açıp burada geliştiren arkadaşlara bunu dengeleyecek bir ödül verilebilir.

En Yukarı Git
21 Hzr 2017 22:52
artist1907
Büyük Usta

Teşekkür: 13
Uyarı: 2

artist1907
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu sistem gelmeden önce oyuna karşı içimde soğuma vardı gelince bütün hissiyatım kalmadı tamamen bitti artık pc den tamamen kaldırdım düzelme yoluna gidilmesini bekledim israrla biz haksız gibi davranmanız da sizin için normal olabilir ama bizim için değil gibi ozaman hic bir ps olayında bu kadar önemsiz rare yapmayacaktınız aylardır sizle oynayan oyunculara resmen siz oynadınız ama yeterli değil bana daha cok player Laz'ım diyip bize üvey evlat muamelesi revaysa gerek Yok size kolay gelsin

En Yukarı Git
21 Hzr 2017 23:06
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
@artist1907, Ben bir haksızlık olduğunu düşünmüyorum. Ölüleri mezarından kaldırmışız, geçmişleri ile ilgili birkaç şey dışında hatırladıkları ve sahip oldukları hiçbir şey yok. Sırf geçmişte kasıp elde ettikleri ve karakterlerinde kullandıkları power scroll yüzünden bu oyundan soğuyorsanız zaten yapacak bir şey yok. Siz eşit şartlarda oynamaya değil her zaman rakibinize üstünlük kurmaya endekslenmişsiniz. Bu oyun rakipleriniz fazla iken zevklidir.

En Yukarı Git
21 Hzr 2017 23:35
themyth
Yasaklı

Uyarı: 3

themyth
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Hafta sonuna kadar oyuncularımızın geçmiş sunuculardaki karakterlerine kullanıcı adı - şifre problemi yaşamadan ulaşabilmeleri için bir sistem eklentisi yapacağız. Bu şekilde forum hesapları yoluyla eski karakterlerinin şifrelerini değiştirebilecekler.

Bu güncellemeye muhalefet olanlar 3 ay önce 250+ ile oynadığımızın fakat şu anda maksimumda 150'yi gördüğümüzün farkında mı acaba? Benim sunucudaki görevim aynı zamanda bu sunucunun uzun süreli olmasını sağlamak. Bu nedenle de yeni oyunculara bazı avantajlar tanınmasına destek çıkmalıyız. Britain Bankasında sanki yeni açılmış bir sunucuymuş gibi yeni karakterler görmek ne güzel değil mi?

Sunucumuz yakın zamanda değiştirilecek. Sizi fazla bekletmeyeceğiz.

hocam bu oyunun döngüsü bu şekilde. serverlarda en fazla 1 sene keyifle oynanır sonrasında herkes herşeyin en iyisine sahip olduğu için oyun tıkanır az bi aradan sonra sıfırdan tekrar başlanır bu oyun böyle zevkli zaten

En Yukarı Git
21 Hzr 2017 23:36
artist1907
Büyük Usta

Uyarı: 2

artist1907
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bakın sorun geçmişten ps ile yada item ile gelmeleri değildir bu gram umurumda değil yaklaşık 3 aydır tek bir ps için uğraştık böyle bir uygulama olucaktı bilseydik vakit harcamazdik yani anladınız mı hani zor olucaktı her konuda bu durumlara gıvenerek inatla emek harcadık neyse siz üstünlük diyin bizde sınırlı vaktimizi harcamış olalım sonuç olara öğretmen değilim günün yarısı benim olmuyordu kolay gelsin

En Yukarı Git
21 Hzr 2017 23:40
alpatak
Usta

Teşekkür: 7

alpatak
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bence yeni oyuncu çekmektense, varolan kullanıcıların istekleri dogrultusunda yeniliklerin yapılması diger oyuncuları cazip kılıp getirecektir. Elinizdeki oyuncuları kaybederseniz yeni oyuncu neden gelsin. Görücek onlarda, oynuyan kesim mutsuz bırakıyor veya uzaklaşıyor. Neden gelsin?

Serverda hala adım atamaz durumdayız, speed engellenmemiş durumda. Biz bile artık ekip oluşup girerken şimdi bakıyoruz skypeta muhabbet edip çıkıyor oyuna bile girmiyoruz muahbbetimiz daha eğlenceli geliyo :)

Bence çok farklı strateji belirlemişsiniz siz, yaz geldi elinizdeki kullanıcıyı tutmanız sizin için daha yararlı olucaktı icon_ciao.gif

En Yukarı Git
22 Hzr 2017 8:43

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 42 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız