18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Yasaklı

Teşekkür: 13
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

themyth
Yasaklı
18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi Konu: Yanıt: 18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi
Alıntıyla Cevap Gönder
bence yeterince oynandı eğlenildi. şimdi daha farklı bir konseptte yeniden doğsak daha güzel olur. ör: platemail set giyebilen wariorların olduğu dragon almanın ve item -gold kasmanın zor olduğu bir server tasarımı gibi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
18 Hzr 2017 23:51
hakanbard
Oyuncu

hakanbard
Oyuncu
18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi Konu: Yanıt: 18 Haziran 2017 - Yeniden Doğuş Güncellemesi
Alıntıyla Cevap Gönder
Tek sefer deneme hakkımızın olması ilginç. Klavye hatası olursa ne olacak ?

En Yukarı Git
19 Hzr 2017 1:33
serkandogu
Oyuncu

Teşekkür: 1

serkandogu
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
115 e kadar PS basılacak zaten görevler var başlamak isteyen böylede başlar yani player böyle gelmez ama şu ki hala degismemissin Venüs eski yazılarımda da çok kizardim millete sormadan scriptte falan eklersin diye hala aynı player kayginin olmadığını yazmıştın fazlasıyla o zaman para lazım sana

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
19 Hzr 2017 5:11
El Nina DeCukka
Oyuncu

Teşekkür: 5

El Nina DeCukka
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Mevcut sunucunun dertleri bugları , lagı , ayarsızlığı bitti birde döndük kıyametten karakter getiriyoruz. yani size kaç kere page attım lag var lag var diye Okullar bitsin yok ayşe tatile çıkşın
perşembe perişanlıktır , cuma mübarek gün , insanlar la dalgamı geçiyorsunuz neden mevcut durumu iyileştirmek varken eski oyuncularıda çekeyim eski oyuncu senin laglı serverına neden gelsin? "Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma" atasözünü ne güzel söylemiş atalarımız.

En Yukarı Git
19 Hzr 2017 5:20
seldarine
Oyuncu

Teşekkür: 2

seldarine
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
iş yerinde açayım dedim belki eski dostlarla geyik yapar df filan takılırım sadece diye. tamer ve alchemy karakterlerin olduğu hesabın şifresini buldum ama sadece alchemy karakter gözüküyor.

ultima online alt klasöründen teyit ettim. öm attım kullanıcı adını bakabilirsin.

ps: bence iyi bir gelişme stat item filan gelmiyor ama arkadaşların içine sinmiyorsa onlar da haklı.

En Yukarı Git
19 Hzr 2017 8:26
artist1907
Büyük Usta

Uyarı: 2

artist1907
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Aylardır bazı ps ler için şampiyon kasıldı deseydiniz keşke daha önceden böyle bir uygulama olucak hiç emek harcamaz beklerdik yAni nerdeyse öle rare haline gelmişti ki 120 resisit ps si ayda bir düşüyordu okadar emeği bir çırpıda harcadığınız için teşekkürler ara vermiştim ama bu ara olmaz artık harcanan emeğe saygı Yok gibi

En Yukarı Git
19 Hzr 2017 9:28
themyth
Yasaklı

Uyarı: 3

themyth
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
artist1907 yazmış:
Aylardır bazı ps ler için şampiyon kasıldı deseydiniz keşke daha önceden böyle bir uygulama olucak hiç emek harcamaz beklerdik yAni nerdeyse öle rare haline gelmişti ki 120 resisit ps si ayda bir düşüyordu okadar emeği bir çırpıda harcadığınız için teşekkürler ara vermiştim ama bu ara olmaz artık harcanan emeğe saygı Yok gibi

birşey olmaz her serverda emek emek diyonuz zevkine oynayın işte. zevksizleşincede ara verip tekrar sıfırdan oynarız

En Yukarı Git
19 Hzr 2017 11:23
artist1907
Büyük Usta

artist1907
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu güncellemeden sonra benim için tadının kalmadığını belirttim galiba..o yüzden hani bir yenilik yapayım insanları nasıl soğuturum diyorsanız tam hedef gibi bu güncelleme 😂

En Yukarı Git
19 Hzr 2017 11:47
mfake
Efsane

Teşekkür: 30

mfake
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben her server şifremi değiştiririm. Hatırlamıyorum yok mu olacak o kadar şey.. Alanlar alsın şifresini hatırlamayanlar alamasın. Bence çok anlamsız bir güncelleme.

En Yukarı Git
19 Hzr 2017 21:53
TIKIR El Turco
Oyuncu

TIKIR El Turco
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
şifre yanlış diyor hatırlamıyoruz nasıl olacak bu iş genelde hep aynı sifreyi kullanırdım ama ne denediysem yanlıs dedi

En Yukarı Git
20 Hzr 2017 4:33

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 42 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız