31 Ağustos 2010 - Güncellemeler
Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
World of UO

Teşekkür: 625

Durumu: Çevrimdışı

Venus
World of UO
31 Ağustos 2010 - Güncellemeler Konu: 31 Ağustos 2010 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
1. Bandaj alt sınırı 2 saniyeye indirildi, bu değere 180 dex ile ulaşıyorsunuz:

Formül: 11 - ( dex / 20 )

2. Doom Gauntlette başka bir oyuncunun yaratığına Invisibility büyüsü atılamayacak.

3. Birine öldüğünüz zaman 30 saniye boyunca partiye girememe kuralı iptaldir.

4. Bir hayvan transferi sırasında Nightmare için "Bu bir Nightmare'dir" uyarısı alacaksınız. Aynı uyarı Forest-Frenzied Ostardlar için de geçerli. Böylelikle olası bir dolandırıcılık engellenmiştir.

5. İyi Loot Şansları arttırıldı:

Şu andaki Intensity değerleri (Zenginden düşüğe):
Eski Değerler: %5, %15, %25, %50, %---
Yeni Değerler: %10, %20, %33, %66, %---

6. Page Okuyucular Alınacaktır!

Ultima bilgisi yüksek, deneyimli arkadaşlardan tatilde olacağım süre boyunca yardım almam gereklidir, Yardımcı olmak isteyenler özel mesajla bu gece 00:00 a kadar bana ulaşırlarsa sevinirim.

Page Okuyuculuk

Bir oyuncu ona verilen BOD şeklindeki eşyayla pageler menüsünü açarak o anda gönderilmiş tüm pagelere ulaşabiliyor:

Okuduğu page sayıları, sildikleri, yazdıkları her şey kaydediliyor. Bir pageyi okuma sayfası da klasik page okuma sayfasından farklıdır:

Burada isterse yanıt yazar, isterse siler, eğer kendisine hakaret içeriyor ya da uygun olmayan bir page ise şikayet eder, ilgilenemeyeceği bir konuysa "Admini İlgilendirir" butonuyla yine page'i silebilir.

Bir Page Okuyucunun şikayet ettiği kişi geçici bir süre page atamaz, ayrıca bu şikayet loglandığı için incelenip sonradan işlem yapılabilir.

7. Blacksmithy 115.0 - 120.0 şansları yükseltildi.

115.0 yeteneğe sahip bir karakter hiçbir IRON materyal isteyen ya da Düz silah bodu almayacaktır.

Yeni Değerler:

* * *

1 Eylül ~ 12 Eylül tarihleri arasında bayram tatili dolayısıyla bilgisayardan uzak, ıssız, sakin, temiz bir ortamda olacağım, haliyle sunucuya nadiren girebileceğim. Biliyorsunuz Luna'da tatilde, kısacası 12 gün boyunca yenilik - güncelleme yapılmayacaktır, bu süre içerisinde oyunda rastladığınız hataları özel mesajla bana iletin, böylelikle döndüğümde hepsine toplu bakabileyim.

Ayrıca sunucu boş kalacak diye de düşünmeyin, page okuyucular size yardımcı olacak, Bazı güvenilir kişilere jail, ban ve squelch yetkileri verilmiştir. Adalet yine işleyecek sadece bir 10 gün kadar geç işleyebilir -.-

Herkese iyi eğlenceler ^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
31 Ağu 2010 15:28, Değiştirme: 12 Eyl 2010 0:39 (Toplamda 1 kere)
Venus
World of UO

Venus
World of UO
31 Ağustos 2010 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 31 Ağustos 2010 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Evet arkadaşlar yaklaşık 20-25 gönüllü buldum, tüm mesajlarınızı okudum (bazılarını yanıtlayamamış olsam da) herkese teşekkürler desteği için.

Şimdilik Tanaka ilk pagerimiz oldu.

İki tane daha alınacak bu 25 kişi içerisinden, size ben ulaşacağım.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
31 Ağu 2010 21:23
Venus
World of UO

Venus
World of UO
31 Ağustos 2010 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 31 Ağustos 2010 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
03:15 restartı ile bunlar da düzenlendi:

1. Luck Sisteminde ikinci bir iyileştirme yapıldı (özellikle props sayısı, paragon ve doom yaratıkları şansları).

2. Eva Power Scroll ile ilgili ek bir çalışma yapıldı, test edildi ve restartla birlikte çıkma şansı arttırıldı.

3. [durum komutu bandaj cap'i 2 saniye olarak alacaktır.

En Yukarı Git
01 Eyl 2010 1:17

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 3 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız