21 Ocak 2011 - PK Affı ve Düzenlemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4 ... 7, 8, 9, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Uzman

Durumu: Çevrimdışı

Eowny
Uzman
21 Ocak 2011 - PK Affı ve Düzenlemeler Konu: Yanıt: 21 Ocak 2011 - PK Affı ve Düzenlemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Bilmiyorum yapıldımı, fakat bu ev silme işlemi gerçekleşmeden önce bir uyarı yapılsaydı sanki daha adil olurdu.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
21 Oca 2011 12:51
Herscel
Uzman

Teşekkür: 6

Herscel
Uzman
21 Ocak 2011 - PK Affı ve Düzenlemeler Konu: Yanıt: 21 Ocak 2011 - PK Affı ve Düzenlemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Herscel yazmış:
@Venüs:

Anlattıgınız şeyler genel ve bilinen şeyler. Benim anlatmaya çalıştıgım ise özel bir nedenden kaynaklanıyor olabilir.

- Peki tüm evlerin süresi aynı zamanda mı doldu?
- Eğer yanılmıyorsam evlerin birtanesi 37günlükten kısa.
- Ev kullanımını bir önceki postumda açıkladım ve tekrar soruyorm. Sizin ev kullanımınızla söylemeye çalıştıgınız nedir?

Evi kurduğunuz zamanın değil hesabın önemi var.

Özel mesajla ilettiğim IP ve PORT adreslerinden dün gece 04:30 savelerine bir gidelim, buyrun inceleyin.

tabiki. bekliyorum ömyi.

En Yukarı Git
21 Oca 2011 12:56
Kro
Efsane

Kro
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Keşke daha önce uyarılsaydık. Başımıza gelmeden öğrenirdik. Kötü bir öğrenme şekli oldu. :(

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
21 Oca 2011 12:56
Kro
Efsane

Kro
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
tüm emeklerim evlerin içindeydi ben nerden biliyim böyle olacağını hiçbiyerde görmemiştim bilen kişilere bişey olmadı ama bana çok büyük haksızlık oldu bankam dolmasın diye kastığım herşey evlerin içine atmıştım şimdi 1 gün önceden söylenseydi bu olay deseydiniz bu yazıyı gördüyseniz eviniz silinme sürecine girecek ne gerekirse yapardık ama herşey silinince böyle bi yazı geldi şimdi size soruyorum bilmiyorsak böylemi olmalıydı daha önceden verilseydi biz bu duruma düşermiydik kendi açımdan da tarafsız olarakta baktım ama yine ben haksız durumdayım ve benimgibi evi silinen herkez haksız durumda malesef önceden söyleseydiniz bunların olacağını ne biz üzülürdük ne siz zorduruma düşerdiniz

En Yukarı Git
21 Oca 2011 13:04
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu arada Swing Speed ile ilgili sorun giderildi, yarınki 05:00 sabah restartı ile aktif olacaktır. Bu konuyla ilgili başka soru sormayın.

Ev sorunu olanlar için bir açıklama yapılacak. Onlar da eski saveleri yüklememizi bekleyebilirler.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
21 Oca 2011 13:05
Sadhar
Büyük Usta

Sadhar
Büyük Usta
21 Ocak 2011 - PK Affı ve Düzenlemeler Konu: evlerın sılınmesı
Alıntıyla Cevap Gönder
Evlerın sılınme olayında bır sorun var gıbı gozukuyor cunku normalden fazla ev ortalıkdan kaybolmus.
Pro nıckı arkadasımın 3 farklı evı aynı sekılde ıcındekı butun ıtemlarla, binlerce ıngotlarla aylarca emek verdıgı hersey suan evlerıyle bırlıkte ortalıklarda yok.
Evleri silinen arkadaslarımızın evlerıne kavusması ıcın Venus bey'in gerekli düzenlemeleri yapacagına inanıyoruz.

Saygılar...

En Yukarı Git
21 Oca 2011 13:09
Sadhar
Büyük Usta

Sadhar
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Bu arada Swing Speed ile ilgili sorun giderildi, yarınki 05:00 sabah restartı ile aktif olacaktır. Bu konuyla ilgili başka soru sormayın.

Ev sorunu olanlar için bir açıklama yapılacak. Onlar da eski saveleri yüklememizi bekleyebilirler.

Çok sevindirici haber :)))
Şimdiden teşekkürler...

En Yukarı Git
21 Oca 2011 13:10
MadKiller
Büyük Usta

Teşekkür: 1

MadKiller
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Evi her akşam sahibi oldugum karakterle kullanmama ragmen sılınme surecıne girmiş.Dediğin şekilde yaptım başka bir karaktere devrettim ama sanki bi yanlışlık var.Hergün girilen bi karakter nasıl inaktif oluyor :S

En Yukarı Git
21 Oca 2011 13:12
promagic
Oyuncu

promagic
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
ya bence para veriyosak bu tam anlamıyla bi af değil parası olan kurtuluyor sımdı 26 kilim var dünyanın parasını istiyor bu biraz abartı değil mi hayır olsa verek yok e olmayıncada Affın bi anlamı yok paran varsa düdüğü çalarsın mantıgı olmuş biraz.

En Yukarı Git
21 Oca 2011 13:14
Kro
Efsane

Kro
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
- Madenci karakterler 30 saniye beklemeden ışınlanabilecek ve Runebook'u bekleme süresi olmadan kullanabileceklerdir.

bu haksızlık değilmi 115.1 bs skill minerlere kasan arkadaşlara

En Yukarı Git
21 Oca 2011 13:53

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4 ... 7, 8, 9, Sonraki
3. sayfa (Toplam 9 sayfa) [ 83 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız