18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Usta

Teşekkür: 7

Durumu: Çevrimdışı

marcus
Usta
18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı Konu: Yanıt: 18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı
Alıntıyla Cevap Gönder
Sylviano yazmış:
Bozkurt Khan yazmış:
Ben Venüs’ün destekçisi filan değilim ben sadece oyunumu oynuyorum sizin anacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek bu apaçık belli görevi isteyen siz görev zor gelince ağlayan siz derdiniz ya sizin sonra ben fikrimi söyleyince işinize gelmiyor bence sizin Servet-i bırakmak kasmamak en mantıklısı forumu takip ettiğim zamandan beri önce isteyip sonra itiraz eden sizlersiniz.

Bu serverda etkinliğimizi azalttık diğer hiçbir Wou'da olmayacağız dedim. Kendi kendinize bugla aldığınız nmlerle oynarsınız serverda üç beş kişi kalınca.

Anketin içeriğiyle Venüs'ün yaptığı örtüşmüyor. Öneri 2016 Kraliçenin dönüşü sunucusunda olduğu gibi görevle nm alınsın mı? Bu şekildeydi. Bu anketten sonra sadece senin gibi azılı bir görev karşıtı olduğu bilinen birinin memnun olması ve anketi oylayan playerların memnun olmaması, Venüs'ün taraf tuttuğuna dair apaçık şekilde bir örnektir.

Ben ve ekibim oyuna başlamasaydık 50 tekil playerla başlardınız servera. Ben insanlara o kadar token harcadıktan sonra bırak serverı haksızlık yapıldı diyemiyorum. Geçmişte şuursuzca Venüs'e güvenip bu insanların vebalini aldığım için çok pişmanım.

Bu topice son mesajımdır, iyi oyunlar.

Suanda bizlere yapilan haksizlik oylama başlığı ile yapilan görev tamamen zıt zaten kraliçenin dönüşünde oynamadik cok israr edildiği icin buraya basladik ama sana katiliyorum birdaha başlamayacağım ben adalet için geldim arkadaslarim Venüs iyi venus söyle Venüs böyle dediler övdüler ama ben övülecek bir sey görmedim birdaha wuo da oynanama karari aldik arkadaslarimizla seninle ayni karardayiz kardeşim.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
20 Şub 2018 14:19
Nobrain
Büyük Usta

Teşekkür: 12

Nobrain
Büyük Usta
18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı Konu: Yanıt: 18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben bu oyuna başladığım rare binekler nadir sayıda insanın sahip olduğu zor elde edilen bineklerdi. Bu serverda her ne kadar token sistemi sayesinde para verenin sahip olabileceği binekler olsa da tame edilerek uğraş verilerek elde edilen bir bineğin benim gözümde değeri her zaman parayla alınandan çok daha fazla olacaktır.
PvPnin yanı sıra PvE'ye de büyük önem veren ve yıllardır en çok tamer karakteriyle vakit geçiren biri olarak ben seviye sistemi gelecekse eğer seviye atlamanın zor olması taraftarıyım ki insanlar son seviye olabilmek için bir uğraş versin ve bunun sonucunda ödüllerinden zevk alsın. Arada bir iki görevin saçma olduğunun ben de farkındayım etkinlik görevleri de bunlara dahil ama her isteyenin 1 haftada 20 level tamer olup istediği gibi nm elde edememesinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
Yıllar geçtikçe kolaya kaçan oyuncular olmaya başladık bence eskiden fire steed ayda 1 nightmare 20 günde 1 spawn olurdu ve gerçekten onları tamelemek için gece 5'e alarm kurup uyanıp Terathanda sağa sola koşturmak bana keyif verirdi.

Ek olarak bana kalırsa tokenla alınan binekler ve rare olarak spawn olup tamelenen veya görevle elde edilen binekler de birbirinden farklı olmalı.

En Yukarı Git
20 Şub 2018 16:25
Havoc
Uzman

Teşekkür: 12

Havoc
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben oyuna başladığımda nm 5 dakikada bir çıkardı rengini beğenmez keser hoşumuza gideni alırdık, ozamanlar oyunun gerçek değerlerine sadık kalınırdı

En Yukarı Git
20 Şub 2018 16:27
DeviL
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 9

DeviL
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Ultima Online eskiden de bunun herkeste farkında Uni almak için dragonların arasında geçerdim NM almak için terathanda örümceklerin arasinda görünmeden NM çekmek asil action oydu kimse gelmeden onu almak o kadar heyecanliydi ki şimdi ise çok farkli yerlere gelmiş Ultima ama genede zevk alarak oynamak birbirimizi kirmadan oynamak küfürleşmeden hakaret etmeden oynamak ister insan :)

Saygilarimla...

En Yukarı Git
20 Şub 2018 17:40
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Zuzu Gozalishvili, Abacus

Abacus
DL Support

Teşekkür: 22

Abacus
DL Support
Alıntıyla Cevap Gönder
DeviL yazmış:
Ultima Online eskiden de bunun herkeste farkında Uni almak için dragonların arasında geçerdim NM almak için terathanda örümceklerin arasinda görünmeden NM çekmek asil action oydu kimse gelmeden onu almak o kadar heyecanliydi ki şimdi ise çok farkli yerlere gelmiş Ultima ama genede zevk alarak oynamak birbirimizi kirmadan oynamak küfürleşmeden hakaret etmeden oynamak ister insan :)

Saygilarimla...

icon_clap.gif

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
20 Şub 2018 22:23
Lila Firestar
Yasaklı

Teşekkür: 4
Uyarı: 3

Lila Firestar
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Şu anda 5. seviyeye ulaşmış bir oyuncumuz bulunmakta.

Tüm liste için: http://aos.worldofuo.com/egitmen/

Bu güncellemeyi haftalık bir etkinlik gibi düşünebilirsiniz. Çünkü 20. seviyeden sonrası yok.

Ayrıca en çok uğraştıracak Pink Rabbit görevi ile ilgili sonraki güncellemeden geçerli olmak üzere sarı canlı, öldürülemez olarak 12 saatte bir çıkması sağlanacaktır.

Saygılar.

Az önce biri öldürdü sağolsun rabbiti baya öldürülemezmiş gerçekten.

En Yukarı Git
21 Şub 2018 10:43
Bvlgari
Yasaklı

Teşekkür: 1
Uyarı: 3

Bvlgari
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Lila Firestar yazmış:
Venus yazmış:
Şu anda 5. seviyeye ulaşmış bir oyuncumuz bulunmakta.

Tüm liste için: http://aos.worldofuo.com/egitmen/

Bu güncellemeyi haftalık bir etkinlik gibi düşünebilirsiniz. Çünkü 20. seviyeden sonrası yok.

Ayrıca en çok uğraştıracak Pink Rabbit görevi ile ilgili sonraki güncellemeden geçerli olmak üzere sarı canlı, öldürülemez olarak 12 saatte bir çıkması sağlanacaktır.

Saygılar.

Az önce biri öldürdü sağolsun rabbiti baya öldürülemezmiş gerçekten.

Henüz güncelleme gelmedi diye biliyorum o yüzden olabilir.

En Yukarı Git
21 Şub 2018 11:31
Theodore Rushwell
Dragonlance

Teşekkür: 14
Uyarı: 1

Theodore Rushwell
Dragonlance
Alıntıyla Cevap Gönder
Anti X yazmış:
Raven yazmış:
(13. seviye görevi) Sevimli Eğitmen: Sevimli Yaratık etkinliğinde ilk 3'e girmelisiniz. 14. seviye görevi) Ölü Nightmare Avcısı: 5 farklı Nightmare ölüsü toplamalısınız. Bu ölüler eğitilmiş hayvanların ölüleri olabilmektedir. 15. seviye görevi) Turnuva Eğitmeni: Dragon ya da White Wyrm Turnuvasında ilk 8'e girmelisiniz, yani çeyrek finale yükselebilmelisiniz. Bu görevler gerçekten çok gereksiz.haricinde sistem gayet güzel. Lütfen gerekli incelemeleri yapıp görevleri ya bireysel yapılacak bir görevle degistirin yada bu 3 görevi kaldırın .biraz akıl ve mizan yürüttüğünüz zaman sizde anliyacaksiniz.ilk 3 demiş birde biz loot açılsa seviniyoruz bırak ilk 3 ü :)

Arkadas haklı bir konuya değinmiş bu görevleri insanlar Nasıl yapacak. İnsanlar zaten vakit olmadığı icin bu görevin gelmesini istedi 2 yarışmaya katılıp birde sıralamaya girmek anlayacağınız kimse 20 seviyeyi göremeyecek görende zaten ozamana kadar nm sahibi olmuş olur bu kadar uğraşmaz.

vakit yoksa mmo oynama bitti gitti. çok oynamak istiyosan ağlama vakti olanla olmayan tabiki aynı seviyede olmamalı.

En Yukarı Git
21 Şub 2018 12:09
Azeroth
Sponsor

Teşekkür: 1

Azeroth
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Serverda adalet mi var ki bunda olsun. Parayı veren düdüğü çalar.

En Yukarı Git
21 Şub 2018 12:16
Vainqueur
Oyuncu

Uyarı: 1

Vainqueur
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
sonraki güncellemede yapacakmış mavi tavşan görevini bugun mavi tavşanın başında 8 kişi vardık, bu görev 6 ay sonra biter. 5. görevde bir takılıyosun sonra sevimli yaratık görevinde bir takılıyosun. sevimli yaratıktada bi 6 ay gider kapanır gider server. bari şu tavşanın spawn süresini kısaltın.

En Yukarı Git
21 Şub 2018 18:04

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki
5. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 75 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız