18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Sponsor

Teşekkür: 8

Durumu: Çevrimdışı

Sylviano
Sponsor
18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı Konu: Yanıt: 18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bozkurt Khan yazmış:

Ya senin derdin ne arkadaşım her yazdıgıma cevap yazmak zorundamısın sizin derdiniz ne ya görev görev diye gezindiniz ortalıkta şimdi görev geldi göreve itiraz ediyorsunuz. Ben boş laf yapmıyorum görevle ilgili yorumumu yaptım burda anlamadıgım sen oturdugun yere dikkat ediyormusun sanki sogukta kalmışsın biraz dikkat et kendine

Senin A-K guildi ile derdin ne ya vakit bulup binek almamız senin neden zoruna gidiyor sende ayır al alamıyorsan satılık nm ler var onları al şu binek muhabbetini kapat ya gerçekten

Venüs'ün tek destekçisi. Bu arkadaş görev gelmesin diye debelenip durdu ve %75 oy çoğunluğu sağlayan kitlenin beğenmediği kriterleri tek beğenen arkadaş bu.

İşte bu yüzden kaybettin Venüs özeleştirinin zamanı gelince bunları unutma sakın.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Şub 2018 22:32
JesterRainbow
Bilge

Teşekkür: 34

JesterRainbow
Bilge
18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı Konu: Yanıt: 18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı
Alıntıyla Cevap Gönder

En Yukarı Git
19 Şub 2018 22:50
Maxrune
Sponsor

Teşekkür: 1
Uyarı: 1

Maxrune
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Bi NM için bu kadat eziyete katlanmam açıkçası... Kasan arkadaşlara başarılar. Bu arada herkeze bir önerim var. Tamer Turnuvası vs katılmayın. Sevlye sistemini seven arkadaşlar kendi arasında ilk 3 e girsin. Pembe bir tavşan için haftalarca beklesin 😂. Sponsorlu felanda almaya uğraşmam hayvanı kastır felan 28 gün sonra sil baştan.

En Yukarı Git
19 Şub 2018 23:31
Sylviano
Sponsor

Sylviano
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Maxrune yazmış:
Bi NM için bu kadat eziyete katlanmam açıkçası... Kasan arkadaşlara başarılar. Bu arada herkeze bir önerim var. Tamer Turnuvası vs katılmayın. Sevlye sistemini seven arkadaşlar kendi arasında ilk 3 e girsin. Pembe bir tavşan için haftalarca beklesin 😂. Sponsorlu felanda almaya uğraşmam hayvanı kastır felan 28 gün sonra sil baştan.

Ben de senin gibi yapıyorum aklın yolu bir

En Yukarı Git
20 Şub 2018 1:17
Bozkurt Khan
Deneyimli Oyuncu

Bozkurt Khan
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben Venüs’ün destekçisi filan değilim ben sadece oyunumu oynuyorum sizin anacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek bu apaçık belli görevi isteyen siz görev zor gelince ağlayan siz derdiniz ya sizin sonra ben fikrimi söyleyince işinize gelmiyor bence sizin Servet-i bırakmak kasmamak en mantıklısı forumu takip ettiğim zamandan beri önce isteyip sonra itiraz eden sizlersiniz.

En Yukarı Git
20 Şub 2018 5:06
RANGO
Yasaklı

Teşekkür: 6
Uyarı: 3

RANGO
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bozkurt Khan yazmış:
Maxrune yazmış:
Nm veya fire steedi bırakın spawn olsun alsın millet. Nedir bu vermeme aşkı? Mesele şu ki zor olsun ki millet token alsın kolaydan elde etmeye yönelsin . Olay bu.

Ya senin derdin ne arkadaşım her yazdıgıma cevap yazmak zorundamısın sizin derdiniz ne ya görev görev diye gezindiniz ortalıkta şimdi görev geldi göreve itiraz ediyorsunuz. Ben boş laf yapmıyorum görevle ilgili yorumumu yaptım burda anlamadıgım sen oturdugun yere dikkat ediyormusun sanki sogukta kalmışsın biraz dikkat et kendine

Senin A-K guildi ile derdin ne ya vakit bulup binek almamız senin neden zoruna gidiyor sende ayır al alamıyorsan satılık nm ler var onları al şu binek muhabbetini kapat ya gerçekten

A-K guildinin ne oldugunu bilmeyen yok. Birisi cikar ben polisim der tehdit eder. Birisi cikar ben devlet memuruyum der devletin mesaisini oyun ile harcar sonra dinden imandan bahseder. Kimisi cikar lise talebesi gibi oraya buraya kufur eder.

Gun gelir aymazrulez der edit yaptirir. Speed acar sonra kesemedin diye yazilar yazar. Bir crafti kesmek icin 5 kisi ugrasir gene kesemez. Hadi soruyorum ne kadar adaletli ne kadar temiz oynadigini dusunuyorsun..??

En Yukarı Git
20 Şub 2018 7:45
Bozkurt Khan
Deneyimli Oyuncu

Bozkurt Khan
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
RANGO yazmış:
Bozkurt Khan yazmış:
Maxrune yazmış:
Nm veya fire steedi bırakın spawn olsun alsın millet. Nedir bu vermeme aşkı? Mesele şu ki zor olsun ki millet token alsın kolaydan elde etmeye yönelsin . Olay bu.

A-K guildinin ne oldugunu bilmeyen yok. Birisi cikar ben polisim der tehdit eder. Birisi cikar ben devlet memuruyum der devletin mesaisini oyun ile harcar sonra dinden imandan bahseder. Kimisi cikar lise talebesi gibi oraya buraya kufur eder.

Gun gelir aymazrulez der edit yaptirir. Speed acar sonra kesemedin diye yazilar yazar. Bir crafti kesmek icin 5 kisi ugrasir gene kesemez. Hadi soruyorum ne kadar adaletli ne kadar temiz oynadigini dusunuyorsun..??

Dedigin şeyler olmuşsa gidersin gerekli yerlere şikayet edersin burda gelip boş laf yapmana gerek yok burda konumuz ne sen ne konuşuyorsun istersen sapla samanı karıştırma ne yedigine dikkat et sonra böyle hazımsızlık çekiyosun.

En Yukarı Git
20 Şub 2018 10:12
Abacus
DL Support

Teşekkür: 22

Abacus
DL Support
Alıntıyla Cevap Gönder
Konu başlığı
"18.02.2018 Etkinlikler ve Hayvan Eğitmenliği Sınıfı"
Lütfen konuyu saptırtmayalım

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
20 Şub 2018 11:59
Sylviano
Sponsor

Sylviano
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Bozkurt Khan yazmış:
Ben Venüs’ün destekçisi filan değilim ben sadece oyunumu oynuyorum sizin anacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek bu apaçık belli görevi isteyen siz görev zor gelince ağlayan siz derdiniz ya sizin sonra ben fikrimi söyleyince işinize gelmiyor bence sizin Servet-i bırakmak kasmamak en mantıklısı forumu takip ettiğim zamandan beri önce isteyip sonra itiraz eden sizlersiniz.

Bu serverda etkinliğimizi azalttık diğer hiçbir Wou'da olmayacağız dedim. Kendi kendinize bugla aldığınız nmlerle oynarsınız serverda üç beş kişi kalınca.

Anketin içeriğiyle Venüs'ün yaptığı örtüşmüyor. Öneri 2016 Kraliçenin dönüşü sunucusunda olduğu gibi görevle nm alınsın mı? Bu şekildeydi. Bu anketten sonra sadece senin gibi azılı bir görev karşıtı olduğu bilinen birinin memnun olması ve anketi oylayan playerların memnun olmaması, Venüs'ün taraf tuttuğuna dair apaçık şekilde bir örnektir.

Ben ve ekibim oyuna başlamasaydık 50 tekil playerla başlardınız servera. Ben insanlara o kadar token harcadıktan sonra bırak serverı haksızlık yapıldı diyemiyorum. Geçmişte şuursuzca Venüs'e güvenip bu insanların vebalini aldığım için çok pişmanım.

Bu topice son mesajımdır, iyi oyunlar.

En Yukarı Git
20 Şub 2018 13:03
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): yogurtzamani

Marc Jacobs
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 4

Marc Jacobs
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Önceki NM sahiplerine haksızlık olacak ve de Token NM'si değer kaybedecek diye ''turnuva'da derece'', ''12 saatte 1 çıkan pet'i tame etme'' vb. gibi absürt seviyeler çıkartılıp tekrar sunulması daha mantıklı olur.
Hem token alımı açısından staff'ın gönlünü hem de uğraşarak almış olan arkadaşların gönlünü rahatlatmak için Görevle alınan NM ve FS'nin, tame edilerek ve token ile alınarak elde edilen bineklere göre gücünü cüzi oranda düşürürseniz hiç bir taraftan ses çıkmayacaktır

En Yukarı Git
20 Şub 2018 13:55

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki
4. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 75 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız