Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Ultima Online Forum -> Role Play

Yazar
Yasaklı

Teşekkür: 6
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

RANGO
Yasaklı
Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017 Konu: Yanıt: Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017
Alıntıyla Cevap Gönder
dizelogz yazmış:
Rango'cuğum seninle muhattab olmayacağım.
ama şunu bilmeni istiyorum ;
Az evvel bu troll charıma guild teklif ettiniz.

ama ben kabul etmedim.
Guild teklif edilmesinin sebebi de Guildmasterin Taras Arcason ve Trojen Warlikenin vs. de bu charı kesemeyip şahsıma hayranlık ve saygı duymasıdır.Bunu bizzat kendileri dile getirmiştir ve teyit edebilirsin.
Şimdi müsaadenle başlığı kirletmemek adına konuyu kapatıyorum.
Zira her başlığa salça olmaya çalışıyorsunuz,halbuki bu serverda action namina sizle alakalı bi durum yok.Gidin inqu alın,barbed satın,emreyle uğraşın falan :)

Sen kendini gerçekten de tedavi altına aldır tamam mı ? Seninle dalga geçiyor millet kendini ciddiye alındığını zannediyorsun ? Nası bir yapın var senin ya gerçekten de millet seninle taş taş geçiyor arkadaş ciddiye alıyor. Fasulyeden sanıp durma kendini Allah aşkına nası bir hastasın sen nası bir beynin var merak içindeyim. Şu serverde oynadığım günden bu yana sürekli karakter açıyorsun yok kasılı değil yok ben çok büyüğüm evam 70 setim yok gibi tripler içindesin 20 gün ceza aldın küfürden hala akıllanmadın.

Seni adam yerine koyup muhattap olmak bile hata gerçektenden de diyorum sana git hastanede tedavi ol tüm masraflarını karşılayacağım sana bunu sözünü veriyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Oca 2017 16:40
Patrick
Efsane

Teşekkür: 51
Uyarı: 2

Patrick
Efsane
Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017 Konu: af
Alıntıyla Cevap Gönder
Actiona dair resim yada videonuz yoksa tartışmanızı başka yerlerde yapmanızı öneriyorum.Video hakkında yorumlarınız varsa atabilirsiniz kişisel tartışma yeriniz değil burası

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Oca 2017 16:45
RANGO
Yasaklı

RANGO
Yasaklı
Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017 Konu: Yanıt: Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017
Alıntıyla Cevap Gönder
Dizelciğim Oğuz musun Emre misin artık ne haltsan adın bile belli değil. İnsanlar senin suratına bakıp dalga geçtiklerinde bile ciddiye alabilecek kadar psikolojik sorunların var. Sana bedava teşhis koyuyorum. Bu benim master dalım.

Şimdi geliyoruz ana konuya sürekli karakter açıp kasıyorsun ? Bu senin gerçek hayatta kişilik bozukluğunun göstergesidir. Kendinin ne olduğunun yada ne olacağına karar verememenden dolayıdır.

Sürekli ben büyüğüm ben süperim beni taktir ediyorlar gibi kavramları kullanman ise ; Gerçek hayatta silik bir şahsiyetinin olmasıdır. Kimse seni takdir etmiyor hiç bir şey yapmıyor sabah akşam bilgisayar başında vakit öldüren işsiz bir tip olman ve ailenin sürekli sana laf söylemesinden dolayı kendini kanıtlama isteyin var.

Küfür konusuna gelelim; İçindeki bu öfke bazen küfür bazende masa yumruklama olarak geçer gerçek hayatta tutunamadığından dolayı bir yer edinme isteğin ama bunu gerçekleştirememiş olmandan dolayı öfke nöbetlerin var.

Tedavine gelecek olursak; ilaç ile tedavi edilmen lazım bunun çeşitli hapları var 0.50 yada 0.25 lik ile başlayan haplarla duruma göre artırılabilir.

Kendini çok ezik ve yetersiz görmen senin suçun bunu çözecek kişide sensin gerçektenden bir tedavi talebin varsa bunu sana sağlayabilirim. Utanma çekinme pm at sana gerekli tedaviyi olabileceğin yerlere yönlendirebilirim en olmadık bu tedaviyi ben sana uyku seansı ile verebilirim.

Sana acımıyor seni seviyorum inan çok eğlenceli bir kişiliksiz tipin var Oğuz musun Emre misin önce buna karar ver sonra bi çar kasta artık oyun oyna..

Vlademir ? Bozkurt ? Bunlar neden cezalı ve bunlar sürekli neden kasılamıyor :)

En Yukarı Git
29 Oca 2017 16:51
dizelogz
Oyuncu

Teşekkür: 2

dizelogz
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
RANGO yazmış:
dizelogz yazmış:
Rango'cuğum seninle muhattab olmayacağım.
ama şunu bilmeni istiyorum ;
Az evvel bu troll charıma guild teklif ettiniz.

ama ben kabul etmedim.
Guild teklif edilmesinin sebebi de Guildmasterin Taras Arcason ve Trojen Warlikenin vs. de bu charı kesemeyip şahsıma hayranlık ve saygı duymasıdır.Bunu bizzat kendileri dile getirmiştir ve teyit edebilirsin.
Şimdi müsaadenle başlığı kirletmemek adına konuyu kapatıyorum.
Zira her başlığa salça olmaya çalışıyorsunuz,halbuki bu serverda action namina sizle alakalı bi durum yok.Gidin inqu alın,barbed satın,emreyle uğraşın falan :)

Sen kendini gerçekten de tedavi altına aldır tamam mı ? Seninle dalga geçiyor millet kendini ciddiye alındığını zannediyorsun ? Nası bir yapın var senin ya gerçekten de millet seninle taş taş geçiyor arkadaş ciddiye alıyor. Fasulyeden sanıp durma kendini Allah aşkına nası bir hastasın sen nası bir beynin var merak içindeyim. Şu serverde oynadığım günden bu yana sürekli karakter açıyorsun yok kasılı değil yok ben çok büyüğüm evam 70 setim yok gibi tripler içindesin 20 gün ceza aldın küfürden hala akıllanmadın.

Seni adam yerine koyup muhattap olmak bile hata gerçektenden de diyorum sana git hastanede tedavi ol tüm masraflarını karşılayacağım sana bunu sözünü veriyorum.

Seni tanımıyorum ve şuana kadar 2 charım oldu biri Vladimir , diğeri bu.Bence sen tedavi olmalısın.Artı şunuda ilave edeyim.Keşke guilde girip madara etseydim de gerçekliğini görseydim diyeceğim ama bunu ispata gerek yok,chivi nerden kasılır diyen adamı guilde almışsın.Daha ben ne diyeyim.7x dahi olmayan hide stealth charı kesemeyip burada konuşmanız çok tuhaf.Demekki inqu ile hat of ile yürümüyor bu işler.Bence hem oyundaki,hem gerçek hayattaki karakterlerinizi geliştirin.Daha da yazmam size.Ne oyun biliyorsunuz,ne edeb biliyorsunuz.Ne konuşayım ki sizinle

En Yukarı Git
29 Oca 2017 16:52
RANGO
Yasaklı

RANGO
Yasaklı
Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017 Konu: Yanıt: af
Alıntıyla Cevap Gönder
Patrick yazmış:
Actiona dair resim yada videonuz yoksa tartışmanızı başka yerlerde yapmanızı öneriyorum.Video hakkında yorumlarınız varsa atabilirsiniz kişisel tartışma yeriniz değil burası

Tamam müdür.. Buda ayrı bi model :) Bize yol gösteren bir tip...

En Yukarı Git
29 Oca 2017 16:53
ganyotcukardes
Uzman

Teşekkür: 5

ganyotcukardes
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
olm konu oaks değil mi :D asfdgdfn asfdg ASFDG adamlar bi anda konuyu nereye çekti işte modlar uyuyor böyle gereksiz konuşanlara uyarı vereceksin mod adı mimlenmiş adamları hemen banlamalar ufak tefek sinirlenenlere değil uyarılar ayıks

En Yukarı Git
29 Oca 2017 16:54
Patrick
Efsane

Teşekkür: 51
Uyarı: 2

Patrick
Efsane
Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017 Konu: Yanıt: af
Alıntıyla Cevap Gönder
RANGO yazmış:
Patrick yazmış:

Tamam müdür.. Buda ayrı bi model :) Bize yol gösteren bir tip...

Hakettiğin cevabi almişsin daha neyi ispatlamaya çalişiyorsun? açin kendinize bi başlık orada tartişin

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Oca 2017 16:57
Shockwave
Uzman

Teşekkür: 28

Shockwave
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu başlık altında neden tartışılıyor? Tartışmanızı başka yerde yapar mısınız. Konudan alakasız mesajların silenmesini istiyoruz.

En Yukarı Git
29 Oca 2017 17:00
dizelogz
Oyuncu

Teşekkür: 2

dizelogz
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Yahu arkadaşlar bu şahıs ile gereksiz polemiğe girip konuyu kirlettiğim için nam-ı hesabım adına özür dilerim ama arkadaş meczub galiba.Aptala anlatır gibi anlatmışım,tanımıyorum diye ama halen ısrarla mahalle dedikoducu hatunları gibi laf atmaya devam ediyor.E o da bi yerde haklı.Ne oaks,ne de action üzerine konuşacak bi sözleri yok.Yapmışlar iki tane vitrin karakteri,anca sağa sola laf yetiştiriyorlar.Ne diyeyim,erkek adam bu kadar konuşmaz.Allah ailelerine sabır versin.Kemik atmadan bu kadar havlıyorsa,tartışmaya girsen ne olur Allah bilir :)
Adam bi de psikolog galiba.Boşa dememişler terzi kendi söküğünü dikemez diye :)

En Yukarı Git
29 Oca 2017 17:04
EkremAbi
Büyük Usta

Teşekkür: 20
Uyarı: 1

EkremAbi
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Modlardan ricam konuyu saptıranlara uyarı verilmesidir. Bu nedir yahu hep belli başlı insanlar her başlığın altında birbirine salça olup saçma sapan yorumlar atıyor.

En Yukarı Git
29 Oca 2017 17:04

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 22 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız