World of UO (2018)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 16, 17, 18, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Bilge

Teşekkür: 32
Uyarı: 4

Durumu: Çevrimdışı

EdwardNewgate
Bilge
World of UO (2018) Konu: Yanıt: World of UO (2018)
Alıntıyla Cevap Gönder
Anubis yazmış:
NbK guildi olarak tekrar burdayız.

Herkesin bildiği gibi en iyi sunucunun bile 1 yıl ömrü var df puanı yok filtre muhabbetlerine girilmesin oranlar oside neyse ona göre ayarlansın bakalım keyfimize

Şimdi biz serverı tl kapısı olarak görmediğimiz için en baba serverın 1 sene ömrü var olayının yalan olduğunu direk kanıtlarım.
Server'a başlamayı düşünüyoruz 6 ay kas çöpe gitsin mantığından bıktığımız için ve Venus'ün serverı zor ve herşeyin değerli olduğu hasret olduğumuz vakit geçirebilecğeimiz bir platforma sahip olabilmek adına açılabilecek en düşük ph seviyesi ve loot oranlarıyla oynayalım istedik.
Tabii ki zoru görünce ağlayan toplumumuz tekrar ağlamaya ve bahane bulmaya açılmadan başladı bile. World of sosaria kapanacak herkes biliyor ki Hadi paracı bir adam ve edit yapmaya item satmaya devam edecek. Nbk orada tutunamıyor çünkü ters düştüler tekrar edit olma şansları da kalmadı hadiyle kanlı bıçaklı adamların burada oynamaktan başka çareleri yokken sadece ortalığı karıştırmak için muhalefet olmasını anlamıyorum.
Biz başlamazsak eğer incin serverda top oynarsınız.

Madem rakip istiyorsunuz ki bana sorarsanız 40 kişi guildin rakibi olmaz türkiye şartlarında ama yinede sizden iyi olan oyunculuğumuz sizle başa çıkmamıza olanak sağlıyorken bu kadar karamsar ve boktan bir ortam yaratmanın lüzumu yok.

Sadece Venus'ün ismi için servera başlayacak 50 tekil oyuncu var guildleri saymıyorum bile. Yani madem öyle 6 ayımızı çöpe atmak yerine 3 sene oynayalım istiyoruz. Birlikte birşey paylaşalım istiyoruz. Bizim arkadaşlığımız serverdan servera değil malesef ve bu kadronun hep birlikte yapabileceği şeyler arasında ultima varken diğer alternatifleri değerlendirmek istemiyoruz sadece. Venus'le yaptığımız konuşmada server hakkındaki isteklerimizi açıkça belirttik herşeyin en zor olanını istiyoruz kas çöpe at kas çöpe at olayından bıktık çünkü gider wow oynarım dota oynarım pubg oynarım genede bunu oynamam yani şu dakikadan sonra isteklerimiz karşılanmazsa. Çünkü herkesin artık işi gücü var o kadar işin gücün arasında vakit ayırmayı biz göze alabiliyorsak herkes alabilir ki senelerdir de alıyorsunuz. Göze aldık diye de emeklerimizi çöpe atamayız kusura bakmayın. Saydığım diğer oyun platformlarında para kazanıyorum en azından ve hiç bir illegalitesi banlanma olayı vırtı zırtıda yok cebime para koyabileceğim şeyler yerine zevk alabileceğimiz şeyi yapmak istiyoruz. Tunic of fire gibi boktan bir itemle ekşına çıkılsın, leggings of bane le hit chance tamamlansın. Herşeyin değeri olsun herşeyin amacı olsun ve piyasası ölmesin. Kusura bakmayın dark venue'de de oynadık bu oyunu şuan onu oynayamaz kimse kabul ediyoruz ama bokunu çıkarmamak lazım.

Biz guild olarak şartlarımız kabul edilirse 15 kişi buradayız. Çöpe atacak 6 ayımız yok malesef.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
17 Ksm 2017 20:38
Anubis
Bilge

Teşekkür: 40
Uyarı: 1

Anubis
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
EdwardNewgate yazmış:
Anubis yazmış:

Herkesin bildiği gibi en iyi sunucunun bile 1 yıl ömrü var df puanı yok filtre muhabbetlerine girilmesin oranlar oside neyse ona göre ayarlansın bakalım keyfimize

Şimdi biz serverı tl kapısı olarak görmediğimiz için en baba serverın 1 sene ömrü var olayının yalan olduğunu direk kanıtlarım.
Server'a başlamayı düşünüyoruz 6 ay kas çöpe gitsin mantığından bıktığımız için ve Venus'ün serverı zor ve herşeyin değerli olduğu hasret olduğumuz vakit geçirebilecğeimiz bir platforma sahip olabilmek adına açılabilecek en düşük ph seviyesi ve loot oranlarıyla oynayalım istedik.
Tabii ki zoru görünce ağlayan toplumumuz tekrar ağlamaya ve bahane bulmaya açılmadan başladı bile. World of sosaria kapanacak herkes biliyor ki Hadi karaktersiz bir adam ve edit yapmaya item satmaya devam edecek. Nbk orada tutunamıyor çünkü ters düştüler tekrar edit olma şansları da kalmadı hadiyle kanlı bıçaklı adamların burada oynamaktan başka çareleri yokken sadece ortalığı karıştırmak için muhalefet olmasını anlamıyorum.

Madem rakip istiyorsunuz ki bana sorarsanız 40 kişi guildin rakibi olmaz türkiye şartlarında ama yinede sizden iyi olan oyunculuğumuz sizle başa çıkmamıza olanak sağlıyorken bu kadar karamsar ve boktan bir ortam yaratmanın lüzumu yok.

Sadece Venus'ün ismi için servera başlayacak 50 tekil oyuncu var guildleri saymıyorum bile. Yani madem öyle 6 ayımızı çöpe atmak yerine 3 sene oynayalım istiyoruz. Birlikte birşey paylaşalım istiyoruz. Bizim arkadaşlığımız serverdan servera değil malesef ve bu kadronun hep birlikte yapabileceği şeyler arasında ultima varken diğer alternatifleri değerlendirmek istemiyoruz sadece. Venus'le yaptığımız konuşmada server hakkındaki isteklerimizi açıkça belirttik herşeyin en zor olanını istiyoruz kas çöpe at kas çöpe at olayından bıktık çünkü gider wow oynarım dota oynarım pubg oynarım genede bunu oynamam yani şu dakikadan sonra isteklerimiz karşılanmazsa. Çünkü herkesin artık işi gücü var o kadar işin gücün arasında vakit ayırmayı biz göze alabiliyorsak herkes alabilir ki senelerdir de alıyorsunuz. Göze aldık diye de emeklerimizi çöpe atamayız kusura bakmayın. Saydığım diğer oyun platformlarında para kazanıyorum en azından ve hiç bir illegalitesi banlanma olayı vırtı zırtıda yok cebime para koyabileceğim şeyler yerine zevk alabileceğimiz şeyi yapmak istiyoruz. Tunic of fire gibi boktan bir itemle ekşına çıkılsın, leggings of bane le hit chance tamamlansın. Herşeyin değeri olsun herşeyin amacı olsun ve piyasası ölmesin. Kusura bakmayın dark venue'de de oynadık bu oyunu şuan onu oynayamaz kimse kabul ediyoruz ama bokunu çıkarmamak lazım.

Biz guild olarak şartlarımız kabul edilirse 15 kişi buradayız. Çöpe atacak 6 ayımız yok malesef.

Güzel kardeşim kimsin bilmiyorum çokda benim için önemli değil kusura bakma senin gibi işsiz değiliz oyuna 24 saat vakit ayıracak kişiler hiç değiliz. Boş muhabbet yapma yok zor olursa oynarız kolay olursa 15 kişi başlamayız muhabbetini geç ister oynarsın istersen oynamazsın.

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 20:46
EdwardNewgate
Bilge

EdwardNewgate
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
Anubis yazmış:
EdwardNewgate yazmış:
Anubis yazmış:

Tabii ki zoru görünce ağlayan toplumumuz tekrar ağlamaya ve bahane bulmaya açılmadan başladı bile. World of sosaria kapanacak herkes biliyor ki Hadi karaktersiz bir adam ve edit yapmaya item satmaya devam edecek. Nbk orada tutunamıyor çünkü ters düştüler tekrar edit olma şansları da kalmadı hadiyle kanlı bıçaklı adamların burada oynamaktan başka çareleri yokken sadece ortalığı karıştırmak için muhalefet olmasını anlamıyorum.

Güzel kardeşim kimsin bilmiyorum çokda benim için önemli değil kusura bakma senin gibi işsiz değiliz oyuna 24 saat vakit ayıracak kişiler hiç değiliz. Boş muhabbet yapma yok zor olursa oynarız kolay olursa 15 kişi başlamayız muhabbetini geç ister oynarsın istersen oynamazsın.

Tamam ben işsizim 24 saat oynuyorum. Fakat sabah 5te champını basacak 3 kişi bulamıyorum ne hikmetse full time çalışan siz sabah 5te champıma 25 kişi gelebiliyorsunuz.
Hayır basmayıda geçtim kasmayada kasıyorsunuz. Sizi tanımayanları böyle kandırabilirsiniz fakat muhabbetin boşunu yapmada dünya rekortmeni olma yolunda başarılar diliyorum. Sizde biz olmadan açar çavuşu tokatlarsınız kusura bakmayında. Takılın boş serverda dünyaları kasın satarsınız.

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 20:48
JesterRainbow
Bilge

Teşekkür: 34

JesterRainbow
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
Zor olsun, 24 saat zaman ayıramıyoruz diyenler en çok online olanlar genelde. Oynamak isteyen zorda da oynar. Kaç senedir kolay ayarlarda oynuyoruz 6 ayda ömrü bitiyor serverin bu sefer farklı bir şey olsun.

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 20:50
Anubis
Bilge

Anubis
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
25 kişi gece 05:00 champ basmış vay anasını sayın seyirciler icon_asd.gif icon_asd.gif

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 20:50
EdwardNewgate
Bilge

EdwardNewgate
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
Neyse apaçilik yapacak vaktim yok. Sizin hiç bir şeye vaktiniz yok fakat görüyorum ki apaçiliğe var.

Şartlarımız açık ve kabul edilebilir. Bunun dışında oynamayı düşünmüyoruz. Şartlar sağlanırsa server 5 senede 10 senede açık kalsa oynamaya hazırız. Nebula 15 senedir açık bu kadar ağlayanı 15 senede görmedi. Orada hayatında resist kasmamış apaçiler burada kendilerini rp'nin kralı ve yorumcusu sanıyorlar en garibiyse o.

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 20:54
CrownlessKing
Usta

Teşekkür: 5

Guild: YikimTeam

CrownlessKing
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
EdwardNewgate yazmış:
Neyse apaçilik yapacak vaktim yok. Sizin hiç bir şeye vaktiniz yok fakat görüyorum ki apaçiliğe var.

Şartlarımız açık ve kabul edilebilir. Bunun dışında oynamayı düşünmüyoruz. Şartlar sağlanırsa server 5 senede 10 senede açık kalsa oynamaya hazırız. Nebula 15 senedir açık bu kadar ağlayanı 15 senede görmedi. Orada hayatında resist kasmamış apaçiler burada kendilerini rp'nin kralı ve yorumcusu sanıyorlar en garibiyse o.
lothbrooklarla bi akrabalik var mi? Onlarda forumu iyi kullaniyor icon_bleah.gif

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
17 Ksm 2017 20:56
Anubis
Bilge

Anubis
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
EdwardNewgate yazmış:

Ne kullanıyorsunuz çözemedimki nabıyosunuz su diye tinermi içiyorsunuz hayırdır nedir bu öz güven siz yoksanız servermı açılmayacak icon_asd.gif

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 20:58
Theseus
Sponsor

Teşekkür: 17
Uyarı: 2

Theseus
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
JesterRainbow yazmış:
Zor olsun, 24 saat zaman ayıramıyoruz diyenler en çok online olanlar genelde. Oynamak isteyen zorda da oynar. Kaç senedir kolay ayarlarda oynuyoruz 6 ayda ömrü bitiyor serverin bu sefer farklı bir şey olsun.

Aşırı zor olduğunda da aynı şekilde usanıp bırakanları da biliyoruz sonuçta, dengeyi iyi kurmak lazım ki bence
Tai-bs alabildiğine zor ancak diğer skiller ise çok kolay bile olabilir.
Tai-bs bod oranları düşük rewardlark yüksek
Champlar sırasıyla gidebilir belirli sürelerde
Totem düşürebilmek için 3873747 tur dönme zorunluluğı şu madalya gibi garip sistemlere hiç gerek yok mesela, ihtimali düşük ama ilk kestigimden de düşebilsin.

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 20:59
Destina
Büyük Usta

Teşekkür: 19
Uyarı: 2

Destina
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Herkes görüş belirtiyor beyler tartışmanın luzumu yok. Kolay olması taraftarıyım puan sistemi filtre zımbırtıları olmasın abuk sabuk görevler de olmasın (tamer hariç çok anlamam). Fazla beklemenin bir anlamı yok Worldofuo ve Venüsün ismi zaten yeterli. Bizi oyundan sogutacak filtreler olmasın kafi. Herkese bol şans :)

En Yukarı Git
17 Ksm 2017 21:03

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 16, 17, 18, Sonraki
2. sayfa (Toplam 18 sayfa) [ 180 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız