7 Mayıs 2017 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Watch And Learn

Teşekkür: 11
Uyarı: 1

Durumu: Çevrimdışı

Loevallent
Watch And Learn
7 Mayıs 2017 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 7 Mayıs 2017 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
ne totemmis arkadas ,zor düşşün kimsede olmasın ama öncesi sonrası ayarlamalara dikkat edilmeliydi haksızlık yaratıyor çünkü

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 May 2017 11:34
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): I saw the sun

mfake
Efsane

Teşekkür: 30
Uyarı: 2

mfake
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaş bir güncelleme yapıyorsunuz oda afedersiniz b.kunu çıkartıyorsunuz... Totemi kim takabilecek ne yapalım 1 yıl daha kasalım belki totem kasarız.

En Yukarı Git
10 May 2017 12:24
I saw the sun
Büyük Usta

Teşekkür: 9

I saw the sun
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Ya neyin tartışmasını yapıyorsunuz ? Adamlar birkaç K puana şeyini sallaya sallaya AOF düşürdü :D Şansa bala 2 tane düşürse 6 ay zarfında biraz da totem için şansı varsa 2 tane kapıp gidecek , 10 senedir diyoruz DEFAULT ayarını bozmayın şu oyunun.

O kadar hevesle başladım ama şu muhabbetler yüzünden 2-3 haftadır girmiyorum oyuna 10 yıldır ilk kez gerçekten istememe rağmen Wou ya girmiyorum bu ne abi bir insan 1 şeyi yapayım derken 10 şeyi yıktığını görmeye karşı bu kadar kör olur mu ? icon_confused.gif

En Yukarı Git
10 May 2017 12:50
I saw the sun
Büyük Usta

I saw the sun
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Madem ki varsayılan ayarından farklı düşmeye ayarlanması gerekti , yap her bard için "Doom Gauntlet" sınırları dışında Ilshenar ve Felucca da belli görevler kombinasyonuyla yapılabilecek bir main Quest , adam 2 hafta 3 hafta 1 ay artık ne kadar zamanda yapabilirse yapsın üzerine de son dokunuş olarak 2-3M gibi hatırı sayılır bir para iste sonuç olarak ne olsun , "birden fazla bardına birden yapılması oldukça zorlaştırılmış" bir görev tamamlanarak listesinde Spirit of Totem i görmek isteyenin listesine eklensin.

Düşürdükten sonra da listeden çıksın ki şöyle bir durum var bu bahsettiğim haliyle bile listede onca artifact ın içinde olup belki SW kapanana düşürememe şansı da olacak bu yolla listeye eklemiş arkadaşların. icon_cool.gif

Yani sizin belirlediğiniz şu seviyede madalya , şu kadar luck gibi Doom Gauntleti ve genel olarak Animal Taming Klasını ilgilendiren parametrelerin dışına çıkarak ta bu iş yapılabilir , sizin sisteminiz yine olduğu gibi kalsın ama "ALTERNATİF" bir yol da herkes için büyük bir kişisel QUEST olarak eklensin görüşündeyim , bu çapta bir questi teoride hazırlayacak kapasitede Quest Writer ınız da , hayata geçirecek seviyede script bilginiz de var gerisi sizin yapmak istemenize kalmış... icon_guitar.gif

En Yukarı Git
10 May 2017 13:02
I saw the sun
Büyük Usta

I saw the sun
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
leanow yazmış:
İşlerin bu hale gelmesinin müsebbibi venüs ve oyuncular. Niye böyle diyorum vaktinde df puanı satılırken herkes dediki tlyle goldla token alır basarız puan kasıp ilerde toteme konarız diye kimsede karşı çıkmadı parası olan goygoycular he he dedi geçti. Eeee staffda salak değil kardeşim madem öyle işte böyle alın sistemi görün dedi. Siz başta ipin ucunu kaçırırsanız sonra yakalayamazsınız vermişssiniz fireyi adam sündürdükçe sündürüyor. İstiyorki işi gücü olan değil boş beleş çoluk çocuk oynasın. Evli barklı işi gücü olan adamda reelden milleti ağzına baksın item alsın istiyor. Yani bir iteme bu kadar değer vermek bizim suçumuz niye kafamızı kuma gömüp hala AoS oynuyacaz diyonuz SE ML SA gelse bu itemler çöp olacak. Bu hem sizin hem yönetimin tembelliğinden kimse uğraşmaz ileri sürümleriyle millet öğrenmeye üşenir owner scriptine üşenir sizde böyle çakılıp çember çizer durursunuz.

Ki son birkaç gündür görüldüğü gibi meyvelerini de topladılar , ben açıkçası 2 ay kadar sunucuda takıldıktan sonra bu 500 DF puanının TL ile satılması durumunu öğrendim ve şok oldum ! Ama sonuç olarak ne oldu ? normalde bir günde bir ancak gördüğümüz 100k puanı tamamlayıp Artifactı düşürme olayını son birkaç günde kaç defa şahit oldunuz oynayanlar olarak siz daha iyi bilirsiniz. icon_bgiorno.gif

Bu arkadaşa sataşmak,yadırgamak ve yargılamak için değil tamamen "OHA ARTIK" deyip geçmek için şu iki artifact düşürme olayını paylaşayım hani siteden siz de baktınız ama içimde kalmasın ;

9.5.2017 01:14:10 [Artifact] Lisandra -> HatOfTheMagi
Luck: 1251, DFPts: 100194, Gerçekleşen İhtimal: 100,000%, Serial: 0x40165E76

9.5.2017 01:25:04 [Artifact] Lisandra -> GauntletsOfNobility
Luck: 1251, DFPts: 100533, Gerçekleşen İhtimal: 100,000%, Serial: 0x4016E7C5

10 dk 54 sn de 100 Bin Dark Father Puanı , gerçekten üzüldüğüm için yazıyorum "normal şartlarda" bunun için 270₺ harcaması lazım ve bunu Hat of the Magi için yapmadığı kesin. icon_angel.gif

En Yukarı Git
10 May 2017 13:19
pablo
Sponsor

Teşekkür: 1

pablo
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
zamanında bu tür olayı loki de kejon yaptıgında bu arkadaslar forumda veryansın etmıslerdı kaldırılsın silinsin haksızlık yapılıyor diye bakıyorum da şimdi kendileri aynısını yapıyor çok ilginç :D

En Yukarı Git
10 May 2017 13:42
arcadias
Geçiyordum Uğradım

arcadias
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Uzun zamandır geri dönüş için serverları araştırıyorum ara ara da forumları okuyorum. Her halde yazacağım ilk ve son yorum olacak.

Şuan oynadığınız server sizlerden para koparmak dışında pek bir amacı olduğunu sanmıyorum. Diğerini de biliyorsunuz al birini vur ötekine sidik yarışı yapıyorlar. O ona suç atıyor o ona. O diyor benim çüküm daha büyük öbürü diyor benimki zaten hep öyle olur..

Sunucuda sadece 3-5 sisteme gelen değişikliklere küfür edercesine söylemlerle tartışanları görmek garip halbuki U-O çok daha önde giderken hiç bir güncellemenin orijinal server'a yakınlığı bulunmuyor. Hep yerinde sayarak her gün aynı şeyleri tekrarlayacak olan playerlardan kurulu para tuzağı AOS serverı. Bol harcamalar.

Sağlıcakla...

En Yukarı Git
13 May 2017 14:18
yolcu
Büyük Usta

Teşekkür: 41

yolcu
Büyük Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Serverın, şu ayarlar ile sıfırdan başlatıldığını farzedin.
Hiç kimsede Artifact olmayacaktır.
AoF ve Totem de kimsede olmayacaktır.
Totem düşürebilmek için AoF gerektiği,
AoF düşürebilmek için 1200 Luck gerektiği,
1200 Luck olmak için herkesin Hayvan eğitmenliği en az Seviye 90 a kadar kasarak Örümcek ormanı görevinden hediye gelen robe ile 1200 Luck üzerine çıkabiliceği,
düşünülürse,

Şu anda Hayvan eğitmenliği seviye 90 a kadar kasmamış charlar tarafından düşürülmüş olan AoF ların hakedilmediğini, bu charlar tarafından düşürülmüş AoF lar ile düşürülen ya da düşürülecek Totemlerinde hakedilmediğini düşünüyorum...

En Yukarı Git
14 May 2017 20:37
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): I saw the sun

mfake
Efsane

Teşekkür: 30
Uyarı: 2

mfake
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
pablo yazmış:
zamanında bu tür olayı loki de kejon yaptıgında bu arkadaslar forumda veryansın etmıslerdı kaldırılsın silinsin haksızlık yapılıyor diye bakıyorum da şimdi kendileri aynısını yapıyor çok ilginç :D

Senin loki olmanda ayrı bir ironi

En Yukarı Git
22 May 2017 10:37
ghent
Oyuncu

ghent
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
AOS olan bir server yok mu şu lanet ülkede? Artifact, Doom vs gelmeden önce herşey çok güzeldi. RunUO Artifactler ile bitti resmen.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
24 May 2017 21:56

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9
9. sayfa (Toplam 9 sayfa) [ 90 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız