26 Ağustos 2018 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Efsane

Teşekkür: 23

Durumu: Çevrimdışı

HepsiBurada
Efsane
26 Ağustos 2018 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 26 Ağustos 2018 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
felsgold yazmış:
server birleştirme ne demek acaba?
bir de siteye girdiğimde AOS serverı açılacak wuo 2018'e bekleriz diye bir ilan var.
o server kapanmadı mı? yeniden mi açılacak? ,
exile'a gitti millet, ora patladı. şimdi wos'ta oynamaya çalışıyorlar ama hadi be venus... topla herkesi şuraya.. yap bişeyler...

Ben acilmasini yanlis buluyorum. Acilmasin server felan neden mi? Bakin ben Venusun oz elestiri yaptigini gormedim. Bir ipte iki cambaz yurutecegiz. O kadar yanlis seyler var dedik hic bir zaman dikkate alinmadi. Wouda oynarken bi baktik Ottoman acildi. Benim anlayamadigim noktalar budur. Simdi sen actikdan sonra Ottoman Uo gelicek yeni proje diye. Yani bu is suna benziyor ben bakkalda calisiyorum ama diyorum ki yan tarafada kendi bakkalimi acim bi yandan da orayi isletim? Ne kadar mantikli..

Defalarca ne bilim hata var dedik yok dendi hata cikti, defalarca bug var dedik yok dendi bug cikti. Birileri imba setler basarken birileri duz set bile cikaramadi bi abeslik var dedim inandiramadik. Iki server de de bir tane totem goremedik. Insanlar yazdi burada kralicenin bilmem nesi cikar dendi ciktin yeni server projem yok bole devam edicez dedin simdi yeni server isini dusunebiliriz dedin.

Bi oraya bi buraya savrulmaktan yorulduk. Serverde kasiyoruz ediyoruz emegin karsiligi tunic of fire bile olmuyor. Senin iki serverinde de insanlar sponsor bug kullandi bunu buldum sana ilk bildiren ben oldum. Hani senin yaninda olan ve sana guven veren kisiler...

Venus benim fikrimdir kendi gorusundur karismam.. Sana atilan ozel mesajlara bakmiyorsun. Oyun ici adalet anlayisin cok farkli. Verilen cezalar uygulanan guncellemeler cok yetersiz ve gec. Bir hizmet veriyor ve bu hizmetten bir kazanc sagliyorsan bence bu isin senin bize verdigin ile bizim sana verdigimiz emegin arasinda daglar var..

Suanda acacagin server birilerini baltalamak adina olacaktir. Biz kendi arkadaslarimizla bu savasa alet olmak istemiyoruz. Herkesede bir saygimiz var. Isteyen baslar kasar. Cok uzun surmeden 2 tane server icin seninle olduk ama mutlu olamadik. Hatalarindan ders aldiginda ve Turkiye uo suz kaldiginda hatalarindan ders almis sekilde uo acarsan emin ol ilk gelen ben olacagim.

Simdi okullarda aciliyor bence bu sekilde bi maceraya girip insanlarida telef etme...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
04 Eyl 2018 12:38
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
@HepsiBurada, ikiye bölünmenize gerek yok. Sadece oynadığın sunucuda oyununa devam et yeter. World of UO'da yeni bir sunucu açılacak olması seni rahatsız etmesin. Sunucumuza başlamak zorunda değilsin. Şimdi başlayacağın sunucuda oynamaya devam edebilirsin.

Ayrıca yeni sunucu açılıp açılmayacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Ekim 2018'de değerlendirileceği söylendi. Endişeleriniz yersiz olabilir.

Saygılarımla.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
04 Eyl 2018 12:53
HepsiBurada
Efsane

HepsiBurada
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Yanlis anlamayin ben size cok farkli bir sey soyledim ama sizin cevabiniz bana cok farkli oldu. Simdi biz oynamaya devam etsekde yada etmesekde sorun burada bu degil zaten :)ben size dedim ki siz acinca Ottomanda acilacak hem ottoman hem burasi nasi olacak ama siz bana ottoman biz acmayacagiz demediniz.

Sunucumuzda baslamak zorunda degilsiniz gibi bir kelime bence cok kirici oldu. Sizin yaninizda olup destekleyen adamlara tek kelime etmeden cekip gittiginde simdi onlarada ayni uslubu kullanip gelin baslayin mi diyeceksiniz.

Bir server reklami yaparken yok gelin yok gelmeyin gibi kelimelerle olmaz. Eski sevecenliginiz kalmamis. Size baya bir paragraf yazdim. Ana konu benim baslayip baslamam yada serverin acilip acilmamasi ile alakli degildi. Satir satir yazdiklarimdan bunu cikarmaniz bi o kadar uzdu.

Neyse size en cok destegi verende elestiren insanda bendim. Her konuda tarafsiz konusmaya calistim. Umarim buyuk guilddeki arkadaslarada serveri tanitirken size gel diyen yok kas diyen yok dersiniz.

Sunuda eklemek istiyorum. Wounun cogunda oynadim. Wos 1 de oynadim sadece onun disinda wos 2 3 exile hic birine baslamadim. Lakin sizden daha cok ve sert elestiri yaptigim kisilerin bana attigi mesajlar daha yumusak ve daha anlayisliydi.

Veeee siz bizi sevmesenizde biz sizi bir omurluk gibi sevmistik :)

En Yukarı Git
04 Eyl 2018 14:58
Venus
World of UO

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Şu anda World of UO forumlarında yazıyorsunuz, konumuz Exile ya da Ottoman değil. Başka şahısların açtığı sunucular onları ilgilendirir.

World of UO 2018'da belli bir süre neden sunucuyla ilgilenemediğimi daha önceden forumda belirttim. Eski mesajlarda sorunuzun yanıtınız bulabilirsiniz. Ayrıca World of UO serilerinin bir çoğunda oynadıysanız bir önceki sunucunun ilgisizlik yerine oyuncuların hırsı ile baltalandığını da biliyor olmalısınız.

Bu konuda tartışmayacağım. World of UO'nun şahıslara ya da sunuculara karşı bir ön yargısı olamaz. Sunucu açıp açmayacağı tamamen World of UO'nun insiyatifindedir.

Desteğiniz için teşekkürler ve oynayacağınız sunucuda başarılar.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
04 Eyl 2018 15:28
HepsiBurada
Efsane

HepsiBurada
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Neyse tartismayi buyutmeyecegim. Bi yerde oynamiyorum ki kaldi ki nerede oynadigimi nasil biliyor olmaniz ayri bir konudur. Vatani gorev sebebiylede bi sure olamayacagimida zaten sizin forumlarinizdan solemistim..

O zaman sayin World Of Uo ya solersiniz sert olmayan sekilde konusmalar yaptim. Tek diyecegim hizmet sektorunde iseniz musteriyle kavga etme hakkiniz yoktur. Nasil ogretmenlik size hizmet veren ust amiri arayip fircalayamadiginiz gibi..

Saygilarimla.

En Yukarı Git
04 Eyl 2018 15:49
Venus
World of UO

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
@HepsiBurada, ben resmi konuşuyorum, bunu nasıl oluyor da sert algılıyorsunuz anlamıyorum.

Sizi müşteri olarak da görmüyorum. Sanıyorlar ki UO sunucusundan mükemmel para kazanılıyor, tatil masrafımız çıkıyor filan. Hayır, sadece başımıza dert açıyoruz o kadar. Oyuncuların her şeyi kısan, filtre koyan sunucu sahipleri sayesinde çok daha fazlasını kazandığı gerçek. Beni tanıyorsanız, Ultima Online'ın benim için bir hobi olduğunu da biliyor olmalısınız. Paramız bitti, yeni sunucu açalım mantığında değiliz. Öyle olsaydı şu an en fazla 8-10 tekil olan sunucuyu 2 yıldır devam ettirmezdim.

Ayrıca sunucu ismi belirtmedim. Herkes istediği sunucuda oynamakta özgürdür, kimse kimseye karışamayacağı gibi; kimse de bir grubun sunucu açıp açmayacağına karışamaz. Aslında yukarıda anlatmak istediğim buydu. Yanlış anlaşıldıysak kusura bakmayın.

Size hayırlı tezkereler şimdiden.

En Yukarı Git
04 Eyl 2018 15:56
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): HepsiBurada

Renown
Efsane

Teşekkür: 16

Renown
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Ultima Online'ın benim için bir hobi olduğunu da biliyor olmalısınız.

İşte bu yüzden her zaman kazancaksın Venüs.Farkın bu bence. -

-C.Ronaldo futbolu hobi için oynuyor para için oynasaydı zaten bu kadar başarılı olamazdı.-

Ultima Online 2003'ten bu yana kendini cümle aleme tanıttın kimler geldi geçti.
Playerlar her zaman nankördür. Satmada 1 dk durmaz. Ne yapsan yaranamazsın. Bunu kendileri de biliyor.

En Yukarı Git
04 Eyl 2018 17:48

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 17 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız