25 Temmuz 2010 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Efsane

Durumu: Çevrimdışı

DeathTrader
Efsane
25 Temmuz 2010 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 25 Temmuz 2010 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Kro yazmış:
death herşeyi istedin bunudamı istiyorsun ? ozaman kapatalım poi skilini burda ?
burası runuo 2.0 üzerine kurulu herkezin aklına geldiği olsaydı behey behey
mage için herşeyi istiyorsun da warrior için neden bişi istemiyorsun ? mesela paradarbe vurulduğunda 10 sn kıpırdamamak olsa ne olurdu ?

Runuo1 de nasıl warrıor/mage dengesi varsa runuo2 dede aynı şey var. Runuo2 yi biz player lar değil bilir kişiler tasarlayıp sundular. Runuo2 de zaten warrıor/mage dengeleri mevcut.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya bayılıyorsunuz, bizler bu oyunu tasarlayanlardan dahamı iyi bileceğizki dengelerde oynama yapacağız.

Herşeyi istedin demişsin, forum açıldı açılalı %25 lik poi değerinde değilikliğe gidilmesinden başka ne gibi bi istekte bulundum ? Hırs ve ego nuz yüzünden nasıl laf vururum diye 2 saat düşünüp sora karşıma gülünç bi cümle ile ''herşeyi istedin bunudamı istiyorsun'' deyip çıkman çok komik.

Tekrar söylüyorum, Runuo2 RUnuo1 in derlenmiş toparlanmış ve geliştirilmiş halidir. Runuo1 de nasıl warrıor/mage dengesi varsa aynı şey runuo2 dede geçerlidir. Biz gidip runuo2 değerlerinin bi kısmını runuo1 e çekersek denge diye birşey kalmaz ileride daha büyük sorunlar yaşanır.
Bunları yaşayıp görmüş kişi olarak söylüyorum, senaryo yazmıyorum. Denendi ve görüldü, şuan size dengesiz gibi geliyo olabilir bi takım şeyler. Sadece bekleyin ve görün diyorum, ''ki'' farkındaysan sizin gibi uo hakkında 0 bilgiye sahip olan insanlardan başka bu duruma isyan eden kimse yok. Sizinde cehaletinze oyun hakkınızdaki bilgisizliğinize veriyorum.

Poi değerleri değiştirilmesi gerekiyordu, bir scropiondan bile poi yeyip 5 arc cure çekip cüreleyememek normal değildi. Sen tek poi vurup adam öldürüp ego nu tatmin etmek istiyorsan seni şöyle kenara alalım.

Millet hala ph nin zorluğundan bahsediyor, Poisining'in extra bi zorluğu yok arkadaşlar, bu zorluk her skill için geçerli siz nasıl saatlerce günlerce poi kasıyorsanız bizlerde mage kasıyoruz. En kolay gm lenen skill ewayı bile 3.5 saat de gm liyoruz. Mantık sınırlarını aşmadan yorum yapın, %50 cure şansına az diyorsunuz gerçektenden burada %50 lik cure leme durumundan memnun olmayan adamların gözümde scorpion kadar değeri yok.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Tem 2010 13:51
CurCuna
Oyuncu

Durumu: Çevrimdışı

CurCuna
Oyuncu
25 Temmuz 2010 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 25 Temmuz 2010 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
DeathTrader yazmış:
forum açıldı açılalı %25 lik poi değerinde değilikliğe gidilmesinden başka ne gibi bi istekte bulundum ?

Bilmediğim için öğrenmek için soruyorum, %25 lik değer runuo 2 nin dengesi değilmiydi, yani mevcut değilmiydi ?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
26 Tem 2010 16:51

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 32 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız