16 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
Efsane

Durumu: Çevrimdışı

DeathTrader
Efsane
16 Şubat 2011 - Düzenlemeler Konu: Yanıt: 16 Şubat 2011 - Düzenlemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Lara Basara yazmış:
İstersen nv deki Real fotonla bi ayı resmi koyim buraya burda 7 farkı kımse cıkartamaz bana

Lütfen koyarmısın, aradığım bi kaç resim vardı arıyordum bende uzun zamandır bulamıyordum. Koyda insanlar ayı görsün icon_lol.gif

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
17 Şub 2011 17:52
Bozkurt
Uzman

Bozkurt
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Baps çharı sw yapmak zor geliyor zamanım yok. Olsa yapardım problem değil (: bundan önceki serverlarda en son Pwp lerimi hatırla istersen bende asosyale bağlamıştım kendimi.. Sonuçlar hep aynı oluyordu (: Asosyallik sonuç getirir. Sosyallik eğlencedir. Eğlenmek istiyorsan buyur dota atalım (:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
17 Şub 2011 17:55
made1
Efsane

made1
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
DeathTrader yazmış:
Bu arada bi kaç genç sayı olarak fazlaydınız filan demişte, 9 kişiydik 24 kişi olan sizdiniz gençler saymayıdamı bilmiyorsunuz.

Sayı olarak fazlaydık doğru 10 kişi stalda 4 5 kişi köprüdeydi.Yanlız 10 DT nin arada savaşan 5 kişi den fazla gördüysen haklısın çünkü bende 3 kere reskil yerken göremedimde.Ayrıca gayette zevkli bi aksiyondu.Ki zevk almak için illa birilerini kesmek ve ezmek gerektiğini sanmıyorum.

DeathTrader yazmış:
Serdar Ortaç yazmış:
Binlerce dansöz var.

Her konuda olduğun gibi burdada haklısın binlerce dan söz var..

BennyLith yazmış:
Içinde tecavüze uğraşmış 14 yaşında bir kız çocuğunun hırsını ruhunda barındıran insanların forumda yazı rengini değiştirip, bold yapıp efendi efendi konuşmuyor mu ha bole bayılayrum daaaaa

Seninle uzaktan yakından alakası olmayan bir konuda yırtık dondan fırtlar gibi fırtmak neyine.
Bilmiyorum ama yinede soruyum:Küçükken topun inşaatamı kaçtı veya biri gel babana götürücem diye şekermi verdi ?

Lara Basara yazmış:
İstersen nv deki Real fotonla bi ayı resmi koyim buraya burda 7 farkı kımse cıkartamaz bana

Arkadaşlar insanların dışgörünüşüyle alay etmek yersiz olmuş.Ki DT arkadaşta kendisiyle barışık bir insan gibi duruyor bence bu konuda yazmaya gerek yok..

En Yukarı Git
17 Şub 2011 17:57
DeathTrader
Efsane

DeathTrader
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Bozkurt yazmış:
Baps çharı sw yapmak zor geliyor zamanım yok. Olsa yapardım problem değil (: bundan önceki serverlarda en son Pwp lerimi hatırla istersen bende asosyale bağlamıştım kendimi.. Sonuçlar hep aynı oluyordu (: Asosyallik sonuç getirir. Sosyallik eğlencedir. Eğlenmek istiyorsan buyur dota atalım (:

Bundan önceki serverlarda en son pvp lerini hatırlamıyorum, hatırlatırmısın ?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
17 Şub 2011 17:59
darkdodo
Oyuncu

darkdodo
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Lara Basara yazmış:
2 10kısı gırdık kermitle nerde 24 9 du ben onu goremedım Yaslı yasın kemare ermıs herhalde hala oyun pesındesın yas olmasın onemlı degıl akıl yası olması lazım .

http://www.swfcabin.com/open/1290044914

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
17 Şub 2011 18:01
Lara Basara
Oyuncu

Lara Basara
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
darkdodo yazmış:
Lara Basara yazmış:
2 10kısı gırdık kermitle nerde 24 9 du ben onu goremedım Yaslı yasın kemare ermıs herhalde hala oyun pesındesın yas olmasın onemlı degıl akıl yası olması lazım .

http://www.swfcabin.com/open/1290044914

He sonra

En Yukarı Git
17 Şub 2011 18:03
dapoetonur
Oyuncu

dapoetonur
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Artık gına geldi senelerdir aynı muhabbet arkadaş yok ayısın yok kilolusun.Geliştirin kendinizi biraz.Yanlış anlaşılma olmasın geliştirin derken uodaki karakterinizi geliştirmenizi beklemiyoruz zira senelerdir gelicez hazirlanıyoruz ezicez,ezberledik bu laflari geçin bunları.Laf salatanızı biraz renklendirin hergün hıyar yenmez .İnsur vere vere iteminiz düşüo dsafgagadga icon_guitar.gif

En Yukarı Git
17 Şub 2011 18:05
Lara Basara
Oyuncu

Lara Basara
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
dapoetonur yazmış:
Artık gına geldi senelerdir aynı muhabbet arkadaş yok ayısın yok kilolusun.Geliştirin kendinizi biraz.Yanlış anlaşılma olmasın geliştirin derken uodaki karakterinizi geliştirmenizi beklemiyoruz zira senelerdir gelicez hazirlanıyoruz ezicez,ezberledik bu laflari geçin bunları.Laf salatanızı biraz renklendirin hergün hıyar yenmez .İnsur vere vere iteminiz düşüo dsafgagadga icon_guitar.gif

He sonra bi tane daha vereyım cok iteme ihtiyacın varsa.

En Yukarı Git
17 Şub 2011 18:06
NNit3
Deneyimli Oyuncu

NNit3
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
DeathTrader yazmış:
Serdar Ortaç yazmış:
Binlerce dansöz var.

BennyLith yazmış:
Içinde tecavüze uğraşmış 14 yaşında bir kız çocuğunun hırsını ruhunda barındıran insanların forumda yazı rengini değiştirip, bold yapıp efendi efendi konuşmuyor mu ha bole bayılayrum daaaaa

Seninle uzaktan yakından alakası olmayan bir konuda yırtık dondan fırtlar gibi fırtmak neyine.
Bilmiyorum ama yinede soruyum:Küçükken topun inşaatamı kaçtı veya biri gel babana götürücem diye şekermi verdi ?

Lara Basara yazmış:

Arkadaşlar insanların dışgörünüşüyle alay etmek yersiz olmuş.Ki DT arkadaşta kendisiyle barışık bir insan gibi duruyor bence bu konuda yazmaya gerek yok..[/quote]

özelikle Beny'e söylediğin lafa katılıyorum =)

En Yukarı Git
17 Şub 2011 18:13
BennyLith
Deneyimli Oyuncu

BennyLith
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
made1 yazmış:
DeathTrader yazmış:
Bu arada bi kaç genç sayı olarak fazlaydınız filan demişte, 9 kişiydik 24 kişi olan sizdiniz gençler saymayıdamı bilmiyorsunuz.

Sayı olarak fazlaydık doğru 10 kişi stalda 4 5 kişi köprüdeydi.Yanlız 10 DT nin arada savaşan 5 kişi den fazla gördüysen haklısın çünkü bende 3 kere reskil yerken göremedimde.Ayrıca gayette zevkli bi aksiyondu.Ki zevk almak için illa birilerini kesmek ve ezmek gerektiğini sanmıyorum.

DeathTrader yazmış:
Serdar Ortaç yazmış:
Binlerce dansöz var.

BennyLith yazmış:

Lara Basara yazmış:

Arkadaşlar insanların dışgörünüşüyle alay etmek yersiz olmuş.Ki DT arkadaşta kendisiyle barışık bir insan gibi duruyor bence bu konuda yazmaya gerek yok..

SORDUK MU HA SORDUK MU LAN =w^)+%=^(%)^'%('^)(=')+'=^)!'^='^!'?^=!'_^!'^

tamam sakinim

En Yukarı Git
17 Şub 2011 18:16

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 78 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız