Mağduriyetimiz Giderilmeli
Ultima Online Forum -> İstek ve Şikayet

Yazar
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 18

Durumu: Çevrimdışı

dikimciyan
Deneyimli Oyuncu
Mağduriyetimiz Giderilmeli Konu: Mağduriyetimiz Giderilmeli
Alıntıyla Cevap Gönder
Yarım saat kadar gelen saveden sonra oyuna girdim , sketal kasmaya devam ettim.
otuz saniye geçmeden con lost geldi , tekrar girmeye çalıştığımda ''a few moment'' yazısı çıktı.
Bilgi almak için foruma girdim , birçok kişinin aynı problemi yaşadığını gördüm .O yüzden sürekli olarak giriş sayfasında tekrar tekrar oyuna girmeyi denedim.Fakat oyuna girmedi.
Setim kayboldu , çantamdaki az evvel düşürdüğüm ve foruma satışa da koyduğum itemlerim kayboldu.
Serverı geriye mi alırsınız , ne yaparsınız bilemem ama mağduriyetimin bir şekilde giderilmesini istiyorum.
Ki şuana kadar ki zaman kaybımı hesaba dahi katmıyorum.Yetkililerden bir cevap bekliyorum.
Umarım server yok diye acıtıgımız başlıkta oldugu gibi yarım saat sonra ''ip adresinizi değiştirin tarzında bi açıklama olmaz

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
18 Şub 2018 19:42
Lenny
Efsane

Teşekkür: 35

Lenny
Efsane
Mağduriyetimiz Giderilmeli Konu: Yanıt: Mağduriyetimiz Giderilmeli
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok geçmiş olsun arkadaşım senin adına çok üzüldüm inşallah bir çözüm yolu bulunur.

En Yukarı Git
18 Şub 2018 19:45
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Mağduriyetimiz Giderilmeli Konu: Yanıt: Mağduriyetimiz Giderilmeli
Alıntıyla Cevap Gönder
Restart öncesi 3 dakika içinde güvenli bir yere geçiniz uyarısı gelir.

Ayrıca herhangi bir kayıp yaşamamak için eşyalarınızı sigortalamanız gerekir.

Kaybınız için üzgünüz, ancak oyun yöneticilerinin bu konu ile ilgili yapabileceği bir şey söz konusu değildir.

Umuyoruz ki kısa bir zamanda telafi edebilirsiniz.

Saygılarımızla.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
18 Şub 2018 19:47
dikimciyan
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 18

dikimciyan
Deneyimli Oyuncu
Mağduriyetimiz Giderilmeli Konu: Başlığımı Kilitlemeyin
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben restarttan sonrasında con lost yediğimizi belirtiyorum kaç kişi daha aynı şeyi yazmış.Siz halen restarttan üç dakika evvel mesaj gelir diyorsunuz.Neden insanların yazdığı şeyleri dikkatli okumuyorsunuz ?
Serverda bi hata olması benim setimin insürsüz olduğuna bağlanamaz.Ben kendime güveniyorum ki setim insürsüz geziyorum.Ben bi moba ölmedim , ben serverda bi hata sebebi oyundan düşmem ve oyuna girememem yüzünden öldüm.Suç benimmiş gibi konuşmayın.
Tekrar ediyorum ;
Biz bir saattir forumda yazıyoruz ''SERVER YOK GİREMİYORUZ '' diye , siz bundan yarım saat sonra IP adresi değiştirin diyorsanız , bu işin müsebebbibi sizsiniz demektir.

Kısacası ''mağduriyetimin giderilmesi konusunda ısrarcı olacağım''

En Yukarı Git
18 Şub 2018 19:54
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Mağduriyetimiz Giderilmeli Konu: Yanıt: Başlığımı Kilitlemeyin
Alıntıyla Cevap Gönder
Değerli oyuncumuz,

Sizin giremediğiniz sırada sunucuda 200+ online vardı, bunlardan biri de bendim.

Bu size özel bir durum gibi görünse de, o sırada sunucu saldırı almış olabilir ya da yaptığınız bir eylem saldırı gibi algılanmış olabilir.

Ayrıca bu kadar sigortasız eşya ile güvensiz bir alanda durmamalıydınız. Eşyalarınızdan öncelikle kendiniz sorumlusunuz. Silinmemiş olsalardı yine yardımcı olmaya çalışırdık.

Üzgünüm ama bu konuda bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey yoktur.

İyi oyunlar.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
18 Şub 2018 19:57

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 5 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız