Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3

Ultima Online Forum -> Role Play

Yazar
Yasaklı

Teşekkür: 6
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

RANGO
Yasaklı
Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017 Konu: Yanıt: Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017
Alıntıyla Cevap Gönder
EkremAbi yazmış:
Modlardan ricam konuyu saptıranlara uyarı verilmesidir. Bu nedir yahu hep belli başlı insanlar her başlığın altında birbirine salça olup saçma sapan yorumlar atıyor.

Forum kurallarında konuyu saptırana uyarı diye bir bölüm yok gidin ötede oynayın. Foyum modlayından uyayı veymesini istiyoyum. Adamlar anabacı milletin karısına kızına küfür ediyor ceza almıyor adamın damarına basınca canını azıcık yakınca ver yasın bağır :P Daha kuralları bilmiyor burada bana laf yapıyorlar. Birisi yok haketmişsin der daha ne mal olduğunu bilmez burada laf yapar azıcık çıkın dışarı beyniniz oksijen alsın deyip susuyorum gene başladı seviyesizleşmeler :)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Oca 2017 17:07
Groot
Efsane

Teşekkür: 57

Durumu: Çevrimdışı

Groot
Efsane
Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017 Konu: Yanıt: Y@T VS NBK WORLD OF UO OAKS 29.01.2017
Alıntıyla Cevap Gönder
Gene gereksiz tartışmalar ve büyük bir zevkle vereceğim uyarılar.Konuyu kilitliyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Oca 2017 17:11
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): EkremAbi

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 22 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız