Hadi gecmis olsun Adamlar 15 dk da 100m para dagitiyor bug
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Ultima Online Forum -> İstek ve Şikayet Arşivi

Yazar
Bilge

Teşekkür: 40
Uyarı: 1

Durumu: Çevrimdışı

Anubis
Bilge
Hadi gecmis olsun Adamlar 15 dk da 100m para dagitiyor bug Konu: Yanıt: Hadi gecmis olsun Adamlar 15 dk da 100m para dagitiyo
Alıntıyla Cevap Gönder
Serverda Bug felan yok boşuna kendinizi parçalamayın osuruktan serverınızda size başarılar.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 May 2016 11:28
toprak1
Uzman

Teşekkür: 5

toprak1
Uzman
Hadi gecmis olsun Adamlar 15 dk da 100m para dagitiyor bug Konu: Yanıt: Hadi gecmis olsun Adamlar 15 dk da 100m para dagitiyo
Alıntıyla Cevap Gönder
Serverda bi bug vardı bu doğru sayın venüs tespit edip bütün çarları banladı ve paralarda oto olarak silindi. Bugdan eser kalmışmıdır diye sorarsanız illaki ufakta olsa bi eser kalmıştır,ama sorun bug vs değil oyuncu kalitesizliği , karektersizliği aklı hep illegal işlere çalışan real biraz daha para kazanalım diye çalışan karektersiz insanlar olduğu müddetce venüs ne yapsın. Ben niye sabah akşam bod alma bod yapma camp kasma action yapma içindeyim ben bilmiyormuyum npcye ne satabilirim oyunun hangi zaafları var onları kullanabilirim millet lichte 1 saatte 200k kasarken ben 1 saatte 5m kasabiliyim ,insanlar kendini geliştirmediği,bu sahtekarlığı bırakmadığı müddetce bizden bir cacık olmaz.

En Yukarı Git
10 May 2016 11:42
Whoops
Sponsor

Teşekkür: 6
Uyarı: 2

Whoops
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Bitirdiniz ulan serveri :)

En Yukarı Git
10 May 2016 12:17
erentk586
Usta

Teşekkür: 3

erentk586
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Hala bug yok diyenler neyin kafasını yaşıyor vendorumda ki her şey satılmış 1.3m para birikmiş normalde imkansız bir şey bu günde 1 tane item satılmıyordu.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 May 2016 13:04
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Haklısınız, bazı arkadaşlar ben okuldayken epey eğlenmişler. Ben de şimdi onların pisliklerini temizlemek için sunucuyu bakıma alıyorum. Geri gidebiliriz, ancak bu kez hatayı düzeltip başlangıç yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Ayrıca bu pisliği yapanları da tanıma fırsatı buldum. Bundan daha büyük bir kazanç olamaz.

İyi oyunlar.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 May 2016 13:08
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): turgutdurgut

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 15 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız