24 Ocak 2016 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
World of UO

Teşekkür: 625

Durumu: Çevrimdışı

Venus
World of UO
24 Ocak 2016 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 24 Ocak 2016 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
@eruseldarine, emek verenle vermeyen bir değildir. Kıyaslama yapacak farklı kriterler bulabilirsin. Sunucu 5,5 aylık ve sen yeni başlayan birinden her durumda 5,5 ay ileridesin. Farkın kapanması için yaptığımız bu küçük değişiklikleri anlayışla karşılaman gerekir.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
24 Oca 2016 18:30
eruseldarine
Bilge

Teşekkür: 25

eruseldarine
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
yani burayı bu kadar hızlı tüketme amacınız falanca serverı bırakan guildleri buraya çekmekse bizim burada olan 1 guild bile birileri ile anlaşmış. lütfen başka yerleri bırakıp buraya geleceklerini düşündüğünüz kişiler için hali hazırdaki serverı bu kadar hızlı tüketmeyin. ayrıca ticaret yapmak isteyen. item çıkarmak isteyen craftlar siz inkar etseniz de var.

kısacası 100 tailor ile 130 luck itemin basılabildiği bir servera dönüştürmenizin ardından şimdi de props çılgınlığı başlatıyorsunuz.

az kişinin olduğu rp pvp serverı mı ? çok kişinin olduğu rp pvp serverı mı diye düşünüp terki diyar eylecekleri de unutmayın.

elinizdeki sadık playerları küstürdüğünüzde kepenkleri indirtip mutlu olacaklar farkında deilsiniz.

ben arkadaşlarımla konuşuyorum. adamlar açık açık wou da 1 kişi kalmayıp venüse yeni server açmayı zorunlu hale getirene kadar gelmeyeceğiz diyorlar.

lütfen artık eldeki kuş daldaki kuş ayrımını yapın. başka bir cevap da yazmayı düşünmüyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
24 Oca 2016 18:31
filinta
Oyuncu

Teşekkür: 1

filinta
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
@eruseldarine, emek verenle vermeyen bir değildir. Kıyaslama yapacak farklı kriterler bulabilirsin. Sunucu 5,5 aylık ve sen yeni başlayan birinden her durumda 5,5 ay ileridesin. Farkın kapanması için yaptığımız bu küçük değişiklikleri anlayışla karşılaman gerekir.

Sayın Venus benimkisi dediğiniz konu üzerine tavsiyedir...

O halde runic değerleri bazı arkadaşların hornedlarla hp lmc mana regen set dizdiği zaman ki değerlere çekilebilir...

Df den düşen artifact ihtimalleri bir hafta önceki haline çekilebilir...

Yada komple res gelsin vallahi ...

Şu oyun içi yada forumda kafamızdaki toteme kadar sindiremeyip laf edenler susar belki...

Ya herşey full artırılsın yada res gelsin ki , şu çatlak sesler bir son bulsun....

En Yukarı Git
24 Oca 2016 18:35
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
@eruseldarine, benim yeni sunucu açmak gibi bir niyetim yok. Bunu her seferinde dile getiriyorum. Yaptığımız bu kolaylaştırıcı düzenlemeleri bu anlamda düşünmemelisin.

Bu sunucu için yapılacak çok şey var. Ticaret sistemi, level sistemi, bağımsız surlar, sur savaşları, korsanlar, üst genişleme paketleri... Ayrıca yaza kadar bireysel görev sayımızı da 60'a çıkarmayı düşünüyorum (şu an 40).

Item çıkardık, kastık bitti olayı değil bizimkisi, sürekli bir yenilik, sürekli bir değişiklik. Yapılacak ne varsa burada yapılacak, sabırlı olalım.

@filinta, hiçbir şeyde değişiklik yapılmadı. tamamen göreceli şeyler üzerine yorum yapmayalım.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
24 Oca 2016 18:38, Değiştirme: 24 Oca 2016 18:39 (Toplamda 1 kere)
spider
Oyuncu

spider
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
filinta yazmış:
Venus yazmış:

Sayın Venus benimkisi dediğiniz konu üzerine tavsiyedir...

O halde runic değerleri bazı arkadaşların hornedlarla hp lmc mana regen set dizdiği zaman ki değerlere çekilebilir...

Df den düşen artifact ihtimalleri bir hafta önceki haline çekilebilir...

Yada komple res gelsin vallahi ...

Şu oyun içi yada forumda kafamızdaki toteme kadar sindiremeyip laf edenler susar belki...

Ya herşey full artırılsın yada res gelsin ki , şu çatlak sesler bir son bulsun....

allly res +1

En Yukarı Git
24 Oca 2016 18:38
spider
Oyuncu

spider
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
eruseldarine yazmış:
yani burayı bu kadar hızlı tüketme amacınız falanca serverı bırakan guildleri buraya çekmekse bizim burada olan 1 guild bile birileri ile anlaşmış. lütfen başka yerleri bırakıp buraya geleceklerini düşündüğünüz kişiler için hali hazırdaki serverı bu kadar hızlı tüketmeyin. ayrıca ticaret yapmak isteyen. item çıkarmak isteyen craftlar siz inkar etseniz de var.

kısacası 100 tailor ile 130 luck itemin basılabildiği bir servera dönüştürmenizin ardından şimdi de props çılgınlığı başlatıyorsunuz.

az kişinin olduğu rp pvp serverı mı ? çok kişinin olduğu rp pvp serverı mı diye düşünüp terki diyar eylecekleri de unutmayın.

elinizdeki sadık playerları küstürdüğünüzde kepenkleri indirtip mutlu olacaklar farkında deilsiniz.

ben arkadaşlarımla konuşuyorum. adamlar açık açık wou da 1 kişi kalmayıp venüse yeni server açmayı zorunlu hale getirene kadar gelmeyeceğiz diyorlar.

lütfen artık eldeki kuş daldaki kuş ayrımını yapın. başka bir cevap da yazmayı düşünmüyorum.

bak kardeşim eğer öyle düşünüyorsan artık bi server yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorum çünkü dışarda bekleyen en az 250 300 kisi var bu yüzden bir sabitleme yapıp 5 yıl boyunca ilerlemeyi düşünüyorum bıktık artık bizde kas kapat aç kapat v.s

En Yukarı Git
24 Oca 2016 18:39
cheetahq
Sponsor

Teşekkür: 12

cheetahq
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Hazırda bekleyen arkadaşların, bir düzenleme ve güncellemeye karşı bu kadar önyargılı olacaklarını tahmin ediyordum. Her hafta bir güncelleme geliyor. Artık her hafta aynı muhabbeti açarsınız.

En Yukarı Git
24 Oca 2016 18:45
Olof
Üstad

Teşekkür: 35

Olof
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus bu serverı gizlice mi açtı acaba?

En Yukarı Git
24 Oca 2016 18:50
iiliko
Oyuncu

Teşekkür: 8

iiliko
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
olm gidip editçilerin serverında kasacağınıza gelip burda kassaydınız. şimdi gelip burda zır zır yapmayın. venüs yeni başlayanların önceden kasanlara hızlı yetişmesi için elinden gelen güncellemeyi yapıyo. önceden beri kasan arkadaşlar da aç gözlülüğü bırakın da keyfimize bakalım.

En Yukarı Git
24 Oca 2016 18:53
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Seramana

Didier Drogba
Efsane

Teşekkür: 67
Uyarı: 1

Didier Drogba
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Gelirlerse ekime gelmezlerse kasıma kadar demişler icon_ciao.gif icon_ciao.gif

En Yukarı Git
24 Oca 2016 18:53

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 24 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız