31.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Replay

Teşekkür: 6
Uyarı: 1

Durumu: Çevrimdışı

Fireball
Replay
31.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler Konu: Yanıt: 31.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
BABAMERABA yazmış:
Fireball yazmış:
BABAMERABA yazmış:
Arenada Necro skiline sahip oyuncuların "Blood Oath" skill atma sayısına bi sınırlama gelicekmi ? Arkadaşlar sadece bu buyuyu kullanıp kendilerine SS ve greater heal buyusuyle heal basiyorlar wariorlar ya dalıp kendisini kesecek yada kenarda beklicek buna bi duzenleme gelmeli..

Yani gördümde senin gibisini hiç görmedim.Bloot büyüsü zaten sınırlı en fazla 30 tane atabilir ki buda inbal felan atmadan en fazla 30 tane atar.

Sen ps ni aldınmı kardeşim baracondan dalmıştın ya hani?

Acıyorum sana ya gerçekten icon_ave.gif

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
31 Oca 2018 19:55
Jukera01
Yasaklı

Teşekkür: 24
Uyarı: 3

Jukera01
Yasaklı
31.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler Konu: Yanıt: 31.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Abacus yazmış:
BABAMERABA yazmış:
Arenada Necro skiline sahip oyuncuların "Blood Oath" skill atma sayısına bi sınırlama gelicekmi ? Arkadaşlar sadece bu buyuyu kullanıp kendilerine SS ve greater heal buyusuyle heal basiyorlar wariorlar ya dalıp kendisini kesecek yada kenarda beklicek buna bi duzenleme gelmeli..

Saçma. Bload Oath her zman var olan bir skilldi. Üzülerek söylüyorum, PvP yi iyi bilen biri bununla her daim baş edebilir.
serverda oynamadan, serverın ayarlarını bilmeden, her başlıkta bilmiş yorumlar yapıyorsun. lütfen gelip bir mf char acıp necro charları kesıp bize ögretebilirmisin? Senin dedigin mantıkla necrolara ben yüzde 100 le vuruyordum. parrysi olmayan charlardan bahsedıyoruz burda. Ama geçen serverın ortasında yapılan ayarla necro charlara ne hikmetse anat parry magelerden daha az oranlarda vurulmaya baslandı. Her zaman olan bir büyü olan bload oath o zaman varken neden millet her zaman olan wariorların vurma oranlarına agladı bunu acıklarmısın lutfen? Yaptıgın yorumları serverın durumunu bılerek yaparsan ınsanları kıskırtmamıs olursun. Kolay gelsin.

En Yukarı Git
31 Oca 2018 20:10
BABAMERABA
Efsane

Teşekkür: 27
Uyarı: 2

BABAMERABA
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Fireball yazmış:
BABAMERABA yazmış:
Fireball yazmış:
BABAMERABA yazmış:

Yani gördümde senin gibisini hiç görmedim.Bloot büyüsü zaten sınırlı en fazla 30 tane atabilir ki buda inbal felan atmadan en fazla 30 tane atar.

Mage serveri olan bi serverda hala boş ypabilmen beni gulduruyor be kardeş

En Yukarı Git
31 Oca 2018 20:18
sonmoikan
Usta

Teşekkür: 7

sonmoikan
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Markette çalgı aletleri bölümünde(yüzük bilezik) yazıyor.düzeltilmesi gerek

En Yukarı Git
31 Oca 2018 20:20
Fireball
Replay

Teşekkür: 6

Fireball
Replay
Alıntıyla Cevap Gönder
BABAMERABA yazmış:
Fireball yazmış:
BABAMERABA yazmış:
Fireball yazmış:
BABAMERABA yazmış:

Mage serveri olan bi serverda hala boş ypabilmen beni gulduruyor be kardeş

Neden mage oynamıyorsun ?

En Yukarı Git
31 Oca 2018 20:34
Abacus
DL Support

Teşekkür: 22

Abacus
DL Support
Alıntıyla Cevap Gönder
Jukera01 yazmış:
Abacus yazmış:
BABAMERABA yazmış:

Saçma. Bload Oath her zman var olan bir skilldi. Üzülerek söylüyorum, PvP yi iyi bilen biri bununla her daim baş edebilir.
serverda oynamadan, serverın ayarlarını bilmeden, her başlıkta bilmiş yorumlar yapıyorsun. lütfen gelip bir mf char acıp necro charları kesıp bize ögretebilirmisin? Senin dedigin mantıkla necrolara ben yüzde 100 le vuruyordum. parrysi olmayan charlardan bahsedıyoruz burda. Ama geçen serverın ortasında yapılan ayarla necro charlara ne hikmetse anat parry magelerden daha az oranlarda vurulmaya baslandı. Her zaman olan bir büyü olan bload oath o zaman varken neden millet her zaman olan wariorların vurma oranlarına agladı bunu acıklarmısın lutfen? Yaptıgın yorumları serverın durumunu bılerek yaparsan ınsanları kıskırtmamıs olursun. Kolay gelsin.

Ultima Online ge of Shadow
İlk piyasaya sürülme tarihi: 11 Şubat 2003
15 sene necro yu tanımak için yeterli bir süre sanırım.
Serwerda reflect set giyip bload oath atanları kafasız gibi armor ignore ile indirmeye çalışmadım hiç bir zaman. Biraz oyunu bildiğim için poi fence ile ilerledim ve warrior skillerimdeki heal anaomty skilini ve dex imi göz önüne aldım ve bandaj attım. Cnaım azaırken kaçtım fulleyince kovaladım. 20 Chilvaary kastım bu modaya göğüs germek için.

Ha birde okudum hep misal sanada copy paste atim.

Words of Power - Extermo Vomica
Mana Cost 20
Minimum Skill 5.0
Tithing Points 10
Duration Instantaneous
Area of Effect Single target
Description Attempts to remove all negative effects from a target. Chance of removing the curses scales with the level and the number of curses in effect in addition to the Chivalry skill and the Karma of the caster.

Effects that can be removed:

Magery - Clumsy, Weaken, Feeblemind, Curse, Paralyze
Necromancy - Corpse Skin, Evil Omen, Mind Rot, Strangle, Blood Oath (since Publish 53)
Other - Mortal Strike

Resisting Spells now reduces a percentage of Blood Oath damage by the following formula:
((Resisting Spells Skill x 10) / 20) + 10 = percentage of damage resisted.

Google.com adında güzel bir site var epey soruya cevap veriyor. misal birisi daha BO için napcaz ya die başlık atmış ve cevap

Resisting spells works against blood oath

Ama şimdi RS kastıktan sonra necrolardan "RS yüzünden çok vuramıyorum" diye başlık gelirse şaşmam.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
31 Oca 2018 20:53
Jukera01
Yasaklı

Teşekkür: 24
Uyarı: 3

Jukera01
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
sen heralde karsındakıleri oyuna dün basladı zannediyorsun. neyse ugrasmıcam seninle. Keşke yazdıklarını yapsanda bizde görsek. Sanki bilmedigimiz yapmadıgımız şeylermiş gibi hala aynı tavır. Görende charlarımızda rs skilli yok, hiç chivalry kasmadık zannedicek. icraat lütfen

En Yukarı Git
31 Oca 2018 21:11
Abacus
DL Support

Teşekkür: 22

Abacus
DL Support
Alıntıyla Cevap Gönder
Jukera01 yazmış:
sen heralde karsındakıleri oyuna dün basladı zannediyorsun. neyse ugrasmıcam seninle. Keşke yazdıklarını yapsanda bizde görsek. Sanki bilmedigimiz yapmadıgımız şeylermiş gibi hala aynı tavır. Görende charlarımızda rs skilli yok, hiç chivalry kasmadık zannedicek. icraat lütfen

E o zman karşınızdakinede oyuna yeni başlamış muamelesi yapmayın. 56K zamanından beri Uo oynayan biriyim. Uğraşacak bir durum söz konusu değil. Ultima oyununu bırakalı oldu ama bu hala okumadığım öğrenmediğim anlamına gelmez.

BO skiline karşı defans için gerekli şeyleri söyledim.

İyi Oyunlar.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
31 Oca 2018 21:15
Nom
Uzman

Teşekkür: 2

Nom
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
sorun necro mage ise cozum chi-fence

En Yukarı Git
31 Oca 2018 21:33
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Abacus

Nom
Uzman

Teşekkür: 2

Nom
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
remove curse malesef kaldirmiyor burda bo'yu ama gerek de yok.

En Yukarı Git
31 Oca 2018 21:35

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 25 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız