21.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Sponsor

Teşekkür: 1
Uyarı: 2

Durumu: Çevrimdışı

Ayrton Senna
Sponsor
21.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler Konu: Yanıt: 21.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Era yazmış:
Neina Knightley yazmış:
Eve ışınlanmanın kapatılması için anket yapıldı mı ben göremedim neden kapatıyorsunuz?

Hata olduğunu ben ilettim ve kapattırdım. Herşey anketle değişecekse o halde işimiz var mesela anket ile sunucuyu keyfe keder değiştirebiliriz.

Evin içine ışınlanılması aksiyonu bile engelliyor. Zor olan birşey yok marklar değişecek birde kasa yerlerinizi değiştireceksiniz.

Neye göre kime göre hata siz insanların akıllarıyla mı dalga geçiyorsunuz yoksa elinizdeki güç ile bizi başka bir şekilde mi görüyorsunuz anlamıyorum gerçekten.Server başında anket açılmadı mı siz demediniz mi açıldığı özellikler ne ise öyle kalacak diye? Siz elinizde ki gücün sarhoşu olarak her istediğinizi yapacaksanız gerçekten işimiz var demek. Yaptığınız hatadan bir an evel dönmeniz dileği ile hiç sanmıyorum ama.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
21 Oca 2018 19:25
Dunedain
Dragonlance

Teşekkür: 48
Uyarı: 1

Guild: Dragonlance

Dunedain
Dragonlance
21.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler Konu: Yanıt: 21.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Choqta fify Lord Era Ilikocixin Hanım

En Yukarı Git
21 Oca 2018 19:27
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): qomando

Jua Ferreira Partigan
Oyuncu

Uyarı: 1

Jua Ferreira Partigan
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
hata neymiş bi de onu öğrensek? yoksa gene milyon deri-ingot mu kasıldı bugla?

En Yukarı Git
21 Oca 2018 19:30
Era
Laz ve Gaz

Teşekkür: 21

Era
Laz ve Gaz
Alıntıyla Cevap Gönder
Jua Ferreira Partigan yazmış:

Hayır. Bu güne kadar hiç bir sunucuda evin içine katlarına recall olunmamıştır... Sizin için zor olan birşey yok kasalar ve makrolarınızı dışarı göre ayarlıyacaksınız.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
21 Oca 2018 19:32
dembeste06
Yasaklı

Teşekkür: 2
Uyarı: 3

dembeste06
Yasaklı
21.01.2018 Etkinlikler ve Güncellemeler Konu: Eve isinlanmak
Alıntıyla Cevap Gönder
Anket olmadan kapatamassiniz era herkesin duzenini bozuyorsunuz ya en bastan acip sonradan kapatmak nasil oluyor anlamadim ben

En Yukarı Git
21 Oca 2018 19:35
qomando
Yasaklı

Teşekkür: 6
Uyarı: 3

qomando
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Server başladığı gibi gidicek diyen kimdi beyler ortaya bir çıkabilir mi bir şey denicem

En Yukarı Git
Ayrton Senna
Sponsor

Ayrton Senna
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Era yazmış:

Hayır. Bu güne kadar hiç bir sunucuda evin içine katlarına recall olunmamıştır... Sizin için zor olan birşey yok kasalar ve makrolarınızı dışarı göre ayarlıyacaksınız.

Ya siz anlamıyorsunuz ya biz anlatamıyoruz size bu hata değil server başında anket açıldı venüs sordu nasıl olsun diye anket bu çıktı venüsde buna göre yaptı siz birbirinizle iletişim halinde değilsiniz sanırım yada başka şeyler var gerçekten?

En Yukarı Git
Sylviano
Sponsor

Teşekkür: 8

Sylviano
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Era yazmış:

Test serverında neden farketmedin?

Sunucu kaç ay ve kaç gündür açık ?

Ocağın 21'ine kadar neden farketmedin?

Ayrıca Venüs kendi bilerek isteyerek eve ışınlanmayı AÇTI.

Bu zamana kadar evin içinde safe bir şekilde kasan KASTI.

Onlar kasmayı bıraktığı için mi bu karar?

Benim bildiğim kodlar default olarak kapalıydı. Yani Venüs müdahale etmeden evin içine ışınlanma zaten AÇILAMAZDI.

O zaman ben de bunu sorarım kimler için açmıştı kim bıraktığı için kapatıyor?

Server nasıl başladıysa öyle gidecek lafını baz aldığımızda bu sistem 2 ay sonra değişiyor. Serverın en önemli konusu kaynak toplamayı ilgilendiren bir sistem. Hem de anketsiz.

Bu sistem ilk haline dönmezse bırakıyorum.

İster umursayın ister umursamayın yaptığınız adaletsizlik. Hak yemek. Yanınıza kalmaz.

En Yukarı Git
Abyss1
Sponsor

Teşekkür: 34

Abyss1
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Era yazmış:
Neina Knightley yazmış:
Eve ışınlanmanın kapatılması için anket yapıldı mı ben göremedim neden kapatıyorsunuz?

Hata olduğunu ben ilettim ve kapattırdım. Herşey anketle değişecekse o halde işimiz var mesela anket ile sunucuyu keyfe keder değiştirebiliriz.

Evin içine ışınlanılması aksiyonu bile engelliyor. Zor olan birşey yok marklar değişecek birde kasa yerlerinizi değiştireceksiniz.

Ya sen ne nasıl ileti yorsun bunca zamandır 2 ay geçmiş Venüs'e 2 ayda mı ulaşıyorsun ? Yeterin artık ya geçende kendince şampları açıp kapatıyorsunuz çocuk mu var sizin karşınızda ANKET yapıldı bunun için kapatılmasın kararı çıktı. Durup dururken neyin hatasından bahsediyorsun. Sana zerre gram güven yok geçmişin ortada kalkıp burada ben bildirdim demen hiç açıklayıcı olmuyor. Yeterin artık şurada 200 tane player var ve siz bu kadar insanı hiçe sayıyorsun her konuda ANKET yapılacak dendi server başında verdiğiniz sözü tutmuyorsunuz.

Zor olan bir şey yok diyor actionu engelliyorsa zamanında ankete sunuldu. Çok biliyorsan tekrardan ankete sunucakmış kalkıp birde hata diyor komedi resmen.

En Yukarı Git
nekha
Sponsor

Teşekkür: 43

nekha
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
ERA serverda bir değişiklik önerdi ve tüm düzeni bozdu zaten beklenti de o yöndeydi onunla ilgili şaşırtmadı; haftaya da ottoman açılır diye reklamlara başlar

En Yukarı Git
21 Oca 2018 19:36
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Abyss1

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 39 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız