11.02.2018 Olympus Özel Turnuvası
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Yasaklı

Teşekkür: 8
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

isaac
Yasaklı
11.02.2018 Olympus Özel Turnuvası Konu: Yanıt: 11.02.2018 Olympus Özel Turnuvası
Alıntıyla Cevap Gönder
EdwardNewgate yazmış:
Venus yazmış:
Bugün turnuva akşamı!

22.30 Olympus Özel PVP Turnuvası

!UYARI: Turnuva nedeniyle 22.00 - 00.00 arasında tüm şampiyonlar kapatılacaktır. Saat 00.00'da restart süresine bakılmaksızın açılacaktır.

* * *

Güncellemeler;

- Hayvan Tüccarı ile ilgili sorunlar giderildi.

- Hedef paylaşımı ile ilgili tedbirler geri çekilmiştir. Tüm ekipler isterlerse diğer oyuncularla hedeflerini paylaşabilirler. (Bu kararı almamızdaki neden; %100 engellemeyi henüz gerçekleştirememiş olmamızdır)

* * *

Sur Sisteminin Aktif Edilmesi Planlandı : Bir sonraki güncelleme ile oyuncular güvenli olarak kalabilecekleri toprak sahibi olabilecekler. Bununla ilgili henüz sistem gelmemişken sizi dinlemek istiyoruz. Fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz.

* * *

İyi oyunlar.

Target scriptini açmak nedir şimdi ? 3 gün önce bana atarlı giderli size ceza vermek zorunda kalırız diye tehdit ediyordunuz ve benim şikayet ettiğimse ftg'ydi açık ve net. Şunuda biliyoruz ki kullanmıyorlar kullanıyorlarsa da kanıtlamamız söz konusu değil pekte problem değil.

ATack scriptini önleyemiyorsunuz ama kusura bakmayında koca serverda şunu yapabilecek 2 adam varsa biri Pyromancer. Pyro ise açmayalım gerek yok dediği andan beri ne uğraştık ne didindik. ATack scripti olmadan 1250 kill alan bu guildin önüne geçecek olan nedir peki ? bu seferde diyecekler ki atack yapmak olmasın. Lütfen artık ciddileşin ve saçma sapan kararlarınızı dayatmaktan vazgeçin. 2 gün sonra tekrar ağlama konuları açacaklar ve bu sefer yine sorumlusu olacaksınız. Düzgün kararlar alın.

Target scriptimiz mevcut kendi yazdığımız kullanmak istesek kullanırız şikayet etmenize gerek yok Emre filan biliyor kendi yazdığımız scriptin nasıl çalıştığını açtığımızda anlar zaten kaldı ki bu serverda açmayada gerek yok actiondaki adamların %80 ni çok kötü gerek kalmıyor.

Venüs'e çözümünü söyledik biz ne say engelliyecek ne party nede guild chati bir gün açıp bir gün kapamak çok komik ya serbest olsun yada yasak bir anket açın sonucuna göre hareket edin bari millet neyin ne olduğunu bilsin.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Şub 2018 2:50
Theodore Rushwell
Dragonlance

Teşekkür: 14
Uyarı: 1

Theodore Rushwell
Dragonlance
11.02.2018 Olympus Özel Turnuvası Konu: Yanıt: 11.02.2018 Olympus Özel Turnuvası
Alıntıyla Cevap Gönder
EdwardNewgate yazmış:

Target scriptini açmak nedir şimdi ? 3 gün önce bana atarlı giderli size ceza vermek zorunda kalırız diye tehdit ediyordunuz ve benim şikayet ettiğimse ftg'ydi açık ve net. Şunuda biliyoruz ki kullanmıyorlar kullanıyorlarsa da kanıtlamamız söz konusu değil pekte problem değil.

maşallah tayyep i geçmişsin bu cümlede icon_clap.gif

En Yukarı Git
12 Şub 2018 7:28
Rafis
Yasaklı

Teşekkür: 16
Uyarı: 3

Rafis
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Theodore Rushwell yazmış:
EdwardNewgate yazmış:

lol gel boş ver uoyu

En Yukarı Git
12 Şub 2018 8:09
Theodore Rushwell
Dragonlance

Theodore Rushwell
Dragonlance
Alıntıyla Cevap Gönder
Rafis yazmış:
EdwardNewgate yazmış:

lol gel boş ver uoyu

hadi akşam lol icon_guitar.gif

En Yukarı Git
12 Şub 2018 8:25
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Rafis

followarcane
Efsane

Teşekkür: 62

followarcane
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
mfake yazmış:
Rafis yazmış:
actionda kendini kaptırıp guildinden uzaklaşan ve 15kişinin içine tek başına giren adamlar 10kişiden birden target yiyorum diyorum :thinkingg:

Aslında @Otturgunahıyoktur adlı arkadaşın hakkı var. Geçen bende target yedim ve 3 guildin ortasında bir anda sayamadığım kadar attack gördüm :D

Bir ekrana 70 kişinin girdiğini gördüm ben bu serverda. Aynı anda 10 kişiden attack almak mı tuhafınıza gidiyor?

Bir guild birbirine yakın oynuyorsa çoğunun nearest targetı haliyle sen oluyorsun.

------------------

Ayrıca target scripti kullanmadan aynı targetı yakalama ihtimalini yükseltebilirsiniz. Bunun için çok basit razor veya uosteam bilmeniz yeterli. Arkadaşlar kod yazamayabilirsiniz ama herkes düşünebilir :) Çözüm ararsanız çok çözüm var.

En Yukarı Git
12 Şub 2018 12:18
Abyss1
Sponsor

Teşekkür: 34

Abyss1
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
EdwardNewgate yazmış:
Abyss1 yazmış:
Anex atmaktan başka bir şey bilmeyen kalkmış millete suç atıyor.. Nice !

Biz senin gibi bireysel oynamıyoruz abisi. 2010'da da tek yiyordun hala tek yiyorsun yapacak bir şey yok.

Abisi ? Aslında senin gibi insanlar yüzünden bu ortam bu duruma geliyor. Kalkmışsın ihtamlar da bulunuyorsun sonra tükürdüğünü yalıyorsun kalkmış 2010 da tek yiyorsun vs ben senin gibi değilde daha insancıl konuşmayı seçiyorum ama senin anlaman için önce anex'i yere bırakıp 25 tane adamın ile anex atmadan kimseyi kesemi yorsan kalkıp bana taktik maktik deme yemezler.. Target Master Anex UNHOLLLOWWWOD ;)

En Yukarı Git
12 Şub 2018 13:26
Abyss1
Sponsor

Teşekkür: 34

Abyss1
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
EdwardNewgate yazmış:

Bunuda mı kandırmışlar :=))

En Yukarı Git
12 Şub 2018 13:27
Theodore Rushwell
Dragonlance

Theodore Rushwell
Dragonlance
Alıntıyla Cevap Gönder
Bence anex atmasında bi problem yok. Atmayacaksa neden ps kastı, üstünlüğü tabiki avantaja çevirmek en büyük hakkı. Olay o değil zaten.

En Yukarı Git
12 Şub 2018 13:29
muslumbaba
Oyuncu

Teşekkür: 1
Uyarı: 2

muslumbaba
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
O tek yiyor buna tek atarım diye şekil yapan varsa üçe tek monglow atalım.Anexte serbest icon_cool.gif

En Yukarı Git
12 Şub 2018 14:03
Venus
World of UO

Teşekkür: 625

Venus
World of UO
Alıntıyla Cevap Gönder
Hedef paylaşımı ile ilgili kısıtlama bu akşam 21.30'da (restartsız) tekrar başlayacaktır. Hem log kontrolü hem de guild-ally-party yazılarınıza filtre uygulaması devam edecektir. Kurala uymayanlara da hapis cezası getirilecektir.

%100 engellemesek de hedef paylaşımını %90 engelleyebiliyoruz. Ve eğer bunu yapabiliyorsak devam etmeliyiz.

Sur sistemi ile ilgili düzenlemeler hafta içinde duyurulacaktır.

Saygılar.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
12 Şub 2018 14:23

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, Sonraki
5. sayfa (Toplam 6 sayfa) [ 54 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız