07.03.2018 Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 7
Uyarı: 2

Durumu: Çevrimdışı

tuccar
Deneyimli Oyuncu
07.03.2018 Güncellemeler Konu: Yanıt: 07.03.2018 Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Herkes niye hep maviler kasamıyor diyor? Maviler ultimanın beslemeleri mi niye mavileri bu kadar ezikleyip duruyorsunuz ben anlamıyorum artık. Bütün serverların sonunu getiren beleşçi mavi tayfası başka bir şey değil resmen. İstiyorsunuz ki gz içine champ koysunlar orda kasın kendi aranızda. O zaman Pk niye var, neden katil teması işleniyor oyunda neden haydutluk yapıyoruz bırakalım biz de bu işleri mavi olalım madem öyle saçmalığa bak.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Mar 2018 9:46
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Avanier, kesha

kesha
Oyuncu

Teşekkür: 5

kesha
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Maviler champ kasamıyorsa pk olup kasmayı denesinler icon_asd.gif Ayrıca “maviler” dediğiniz topluluk zaten pk karakteri olan oyuncuların yan charları genellikle icon_asd.gif

En Yukarı Git
08 Mar 2018 9:50
marcus
Usta

marcus
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
ComuiduS yazmış:
Olof yazmış:
Sn. Vernus, ne var ne yok aç ki millet kassın action yapalım. Yoksa yolun sonu görünüyor.

Bura kapanır > bir guild Bealzebub'a gazı verip server açtırır. > 1 ay sonra sen server açarsın orayı bırakıp senin serverına geçerler vs. vs.

bu cümlede mantık hatası var. burdaki hayal kırıklığından sonra yarısı severı bırakır yarısı hadi nin servera başlar venüs server açar ama .........................

Ben anladim ama........
😁😁

En Yukarı Git
08 Mar 2018 10:57
marcus
Usta

marcus
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
samet59 yazmış:
Bi server acilacak lafidir dolasio hadi hayirlisi

Y-t ve bi kaç guild hadiye sunucu ac derse banko acar çoğu birakip oraya gider emeğinin karşılığını kimse alamiyor craft ve df kasanlar için konuşuyorum

En Yukarı Git
08 Mar 2018 11:00
marcus
Usta

marcus
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Zuzu Gozalishvili yazmış:
Merhabalar,

Bu server kapanacak, başka bir server açılacak ve ya açılacakmış gibi, bazı algı operasyonu yaratacak spekülasyonlara gelmeyin. Kimin ne olduğunu Ultima Online camiası olarak zamanında gördük. Para para para diye ölenlerden oluşmuyor bu server...

Sahin yanlışın var kardeşim hadiyi ara sor kim para para diyormuş öğren.

En Yukarı Git
08 Mar 2018 11:03
samet59
Uzman

Teşekkür: 9

samet59
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Baska sunucu acilsa ne olacakki diyelim x server acildi serverin yarisi oraya gecti ne olacak burdada keyif olmucak ordada x guildleri malum sikintilardan girmiyo veya birakti ftg yada 1st masterleri onlarla iletisime gecip bu olayai cozebilirdi yarin obursu gun bunun en cok sıkıntısıñı onlarak cekecek nereye kadar koprude mavi keseceksiniz bu platformda hep beraberiz ftg den bi arkadas yatirim yapti onlar birakmaz demis adamlar serverin tapusunumu aldilarda birakmicaklar

En Yukarı Git
08 Mar 2018 12:40
Zuzu Gozalishvili
Efsane

Teşekkür: 36

Zuzu Gozalishvili
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
marcus yazmış:
Merhabalar,

Bu server kapanacak, başka bir server açılacak ve ya açılacakmış gibi, bazı algı operasyonu yaratacak spekülasyonlara gelmeyin. Kimin ne olduğunu Ultima Online camiası olarak zamanında gördük. Para para para diye ölenlerden oluşmuyor bu server...

Yanlış bir şey söylediysem affola. Lakin ben bu oyunda en çok guvendiğim insan Venüs'tür. Ha şu an ki sistemlerde eksiklikler var mı? Evet var. Ama inanın bunları hiç takmıyorum bile. Hergün mesaim bitsede eve gidip 2 df dönsem diye can atıyorum. Her ne olursa olsun sadece zevk almaya bakıyorum oyundan. Diyelim burası kapandı, öldurseniz bir başkasının açtığı sv da oynamam. Kesin ve net. Bu oyun cidden çok nankör bir oyun. Asla kimseye güvenilmez...

En Yukarı Git
08 Mar 2018 12:51
OtturGunahiiYoktur
Sponsor

Teşekkür: 27
Uyarı: 1

OtturGunahiiYoktur
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
marcus yazmış:
Merhabalar,

Yanlış bir şey söylediysem affola. Lakin ben bu oyunda en çok guvendiğim insan Venüs'tür. Ha şu an ki sistemlerde eksiklikler var mı? Evet var. Ama inanın bunları hiç takmıyorum bile. Hergün mesaim bitsede eve gidip 2 df dönsem diye can atıyorum. Her ne olursa olsun sadece zevk almaya bakıyorum oyundan. Diyelim burası kapandı, öldurseniz bir başkasının açtığı sv da oynamam. Kesin ve net. Bu oyun cidden çok nankör bir oyun. Asla kimseye güvenilmez...

senı forumdan ve arada ufak tefek yaptıgımız alısverısten tanıyorum. Tanıdıgım kadarıylada sözune ıtımat edılıcek bırısın. Lakin senın dedıgın bırakın herşeyı zevk almaya bakın moduna zaten bız snucunun başında gırdık hiç bir şeye ses etmedık. Ne champlara nede baska bır sısteme aksıne ''VENÜS BU YANLIŞ BIR ŞEY YAPMAZ'' dedik. (kendı ekıbımden bahsedıyorum) Sonuç ne oldu? Tabıkı playerlerınden cok buyuk 'pok' yemelerı var bu olaylarda.

Ama bir baksana etrafına nereyi tutsan elınde kalmıyormu? covede champ acıldı. suresız dendı ama 6 saatte bir VALORSUZ kasılıyor. 120 rs pssıne pazarlık yapanını gordum kulaklarımla duydum 400 olur yok 600 den aşşa vermem dıyenlerını. 400 barbed kiti tanesı 5 lıradan 3 lıradan satanlarını hat ofa 1200 lıra verenlerı falan fılan aynı seylerı yazıcam yıne yıne aynı cevaplar gelıcek staf arkadaslardan. O yuzden cıdden bıktım. Biri cıkar der x guıld ıle y guıld ally oldu bozulana kadar f guıld le allyız dıyıpte buyun champları somurenlerı şöyle bir bakıncada ana hata yıne sunucuya getırılen sıstemler yuzunden bu hale geldıgıdır.

Her defasında kaale alınmadan geçıştırılmek, bilindik cevaplar almak ve tabırı caısse iplenmemek bir çok kişinin canına tek ettı. Yenı sunucu muhabbetı dönuyor dıyo bazıları ne yapsın adamlar? Herkez bir care arıyor. Kımse kastıgı ettı ufakta olsa emek verdıgı ortamı bırakmak ıstemez kımse. Ama emın ol hacım senın sen sadece bard oynyosundur can sıkıntısına ama bs kasan var taı kasan var actıon yapan var bır kıtleyı yonlendırmeye calısan var bıkıyo ınsan bır şeyler elde edemeyınce emegının karşılıgını alamayınca.

Misal verıyorum barbed basmak onemlı degıl ama bı dusunsene 500 barbed cıkartıcaksın bu demektırkı ortalama 500k renklı derı. bunun 200k sı spıned gerısı horned ve barbed. Kasarsın ekıbınle bır sekılde ama 2 3 gun kasıp 500 barbedden 1 tane ıtem alamamak düşündürür adamı. 1 kere degıl 2 kere degıl 3 kere degıl hemde :) Ya neler donuyo etrafta da neyse.

En Yukarı Git
08 Mar 2018 16:35
Zuzu Gozalishvili
Efsane

Teşekkür: 36

Zuzu Gozalishvili
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
OtturGunahiiYoktur yazmış:
marcus yazmış:
Merhabalar,

senı forumdan ve arada ufak tefek yaptıgımız alısverısten tanıyorum. Tanıdıgım kadarıylada sözune ıtımat edılıcek bırısın. Lakin senın dedıgın bırakın herşeyı zevk almaya bakın moduna zaten bız snucunun başında gırdık hiç bir şeye ses etmedık. Ne champlara nede baska bır sısteme aksıne ''VENÜS BU YANLIŞ BIR ŞEY YAPMAZ'' dedik. (kendı ekıbımden bahsedıyorum) Sonuç ne oldu? Tabıkı playerlerınden cok buyuk 'pok' yemelerı var bu olaylarda.

Ama bir baksana etrafına nereyi tutsan elınde kalmıyormu? covede champ acıldı. suresız dendı ama 6 saatte bir VALORSUZ kasılıyor. 120 rs pssıne pazarlık yapanını gordum kulaklarımla duydum 400 olur yok 600 den aşşa vermem dıyenlerını. 400 barbed kiti tanesı 5 lıradan 3 lıradan satanlarını hat ofa 1200 lıra verenlerı falan fılan aynı seylerı yazıcam yıne yıne aynı cevaplar gelıcek staf arkadaslardan. O yuzden cıdden bıktım. Biri cıkar der x guıld ıle y guıld ally oldu bozulana kadar f guıld le allyız dıyıpte buyun champları somurenlerı şöyle bir bakıncada ana hata yıne sunucuya getırılen sıstemler yuzunden bu hale geldıgıdır.

Her defasında kaale alınmadan geçıştırılmek, bilindik cevaplar almak ve tabırı caısse iplenmemek bir çok kişinin canına tek ettı. Yenı sunucu muhabbetı dönuyor dıyo bazıları ne yapsın adamlar? Herkez bir care arıyor. Kımse kastıgı ettı ufakta olsa emek verdıgı ortamı bırakmak ıstemez kımse. Ama emın ol hacım senın sen sadece bard oynyosundur can sıkıntısına ama bs kasan var taı kasan var actıon yapan var bır kıtleyı yonlendırmeye calısan var bıkıyo ınsan bır şeyler elde edemeyınce emegının karşılıgını alamayınca.

Misal verıyorum barbed basmak onemlı degıl ama bı dusunsene 500 barbed cıkartıcaksın bu demektırkı ortalama 500k renklı derı. bunun 200k sı spıned gerısı horned ve barbed. Kasarsın ekıbınle bır sekılde ama 2 3 gun kasıp 500 barbedden 1 tane ıtem alamamak düşündürür adamı. 1 kere degıl 2 kere degıl 3 kere degıl hemde :) Ya neler donuyo etrafta da neyse.

Öncelikle düşüncelerin için teşekkür ederim.

Kendince sen de haklısın evet. Belki ben işten gelince 5 6 saat vakit harcıyorum bu oyuna günlük, ama saatlerce kasan, oynayan arkadaşlarımız ve yatırım yapan arkadaşlarımız var. Ben bu arkadaşların ve sizin haklı olduğunuzu da düşünüyorum. Başka ne diyebilirim ki? Umarım her şey güzel olur. Uzun süre hep birlikte oynarız bu oyunu...

En Yukarı Git
08 Mar 2018 17:02
OtturGunahiiYoktur
Sponsor

Teşekkür: 27
Uyarı: 1

OtturGunahiiYoktur
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
tek ıstedıgımız o ınsallah herşey çok daha güzel olur.

En Yukarı Git
08 Mar 2018 17:41
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Zuzu Gozalishvili

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 32 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız