04.03.2018 Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Yasaklı

Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Sybill Artaxata
Yasaklı
04.03.2018 Güncellemeler Konu: Yanıt: 04.03.2018 Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Antetokounmpo yazmış:
Sybill abi oyunda eziyorsan forumda cevap yetiştirmeye uğraşma eğer söylediğin gibiyse niye bu kadar ciddiye alıyorsun. Sıktın artık her konuya biz kralız biz şöyleyiz böyleyiz oynadığın oyundan keyif almaya çalış biraz. Sen böyle sinirlendikçe onlar seninle dalga geçmeye devam edecek kendini rezil ediyorsun başka bi faydası yok

kendimi sinir etmiyorum ki ciddiye de almıyorum,oyunda zaten eze eze geçiyoruz üstlerinden.Ama ben bu tavrımı herkese uygulamıyorum bilmem farkettin mi kendini kral zanneden prenseslere cevap veriyorum.İnan benimle dalga geçmelere çalışmaları bile çok komik çünkü tabirini siz iyi bilirsiniz kullanmıcam burda bazı insancıklar gibi belaltı vurmaya çalışıyorlar çünkü iq ları buna yetiyor arkadaşların bildikleri gibi devam etsinler problem yok ben çok eğleniyorum :)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Mar 2018 15:03
Lynn Risus
Oyuncu

Teşekkür: 5

Lynn Risus
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Sybill Artaxata yazmış:
Lynn yazmış:
Sybill Artaxata yazmış:
Fujitora yazmış:
Madem 3 dk nı almaz. Yap o zaman? Actionda bittigi zaman durup yapabilcekmisin ama? Bir tane benim guildimden çıkmış ve saçma sapan olup oyunda kullanılan sistem söylermisin? Komuşmak için konuşma ispatın yoksa desteksiz atma. Şuan sunucuda bizim önerdiğimiz ne varsa tersi kullanılıyor. Serverda şuan sizin egonuz ve saçma istekleriniz yüzünden böyle.

Sen gerçekten anlamakta sıkıntılısın takılmışsın birşeye pvp kit savaş durumunda zaten kullanılmıyor.Yine savaştan çıkman lazım onu kullanabilmek için farkeden birşey olmaz sana burda daha çok bilgi verirdim ama öğrenmeni gerektircek bir durum yok.

Ego yapan bizler değiliz onu bir aklınıza koyun target makrosuyla senelerdir action yapan adamlarsınız target makrosunun verdiği özgüvenle kendinizi bizim uo oynamadığımız zaman dahilinde uo nun kralı zanneden sizlersiniz.Target makrosu kalkınca actionda ki halinizi gördük.Biz size sadece haddinizi bildirdik ve bunu yaparken en ufak bir zorlanma dahi yaşamadık ve sizler hemen seviyenizi ortaya çıkardınız küfürler ederek saçma sapan hareketler yaparak iq nuzu ve seviyenizi belli ediyorsunuz.

Bu sana son postumdur anlıcağını düşünmüyorum ama umarım anlarsın.

sen kendini oyuncu saniyosun galiba? eksinda yaptigin tek sey ozanin verdigi isme sacma sapan yazilar yazmak. var mi baska vasfin? varsa soyle de bilelim. neymis biz oynamadigimiz zaman uonun krali olmusuzmus. ulan siz hangi svde oynadiniz? nbk kac yildir her serverda var peki ftg nerde? surekli baska guildlerde siginti gibi yasamaktan beyniniz sulanmis sizin.

Ftg en son oynadığında siz aYe abinizle birlikte hepiniz freezlerin yanında abi çeke çeke oynuyordunuz world of sosaria da guild savaşının resmini paylaşmıştı ozan skora ordan bakabilirsiniz sığınmacı derken dön bir bak kendine.

Sen kendini oyuncu vasfına koyuyorsan eğer ben senden hayli hayli oyuncuyum bizim guild içinde yaptığımız görev paylaşımları seni ilgilendirmez.Benim vasfım sizi guildimle beraber actionda eze eze kesmek ki şu anda da bunu yaptığım için sen burda sürekli ağlıyorsun.

Hatırlatayım tekrardan forumdakı eforunuzun %1 ini oyuna yansıtında biraz zevk alalım sizi keserken ;)

Bu arada ağlama duvarı kudüste sen oraya doğru devam et ağlamaların orda kabul olur belki guildce.

tek basariniz bi savasi kazanmak sanirim, surekli ayni olayi soyluyorsunuz. benim guildim nbk gerisi umrumda degil.

lafi guild ici gorev paylasimina getirdiysen vah haline. aksam gel de arenada vuruyim kafana, oyuncu gorursun. ayrica eze eze derken? ezilip venuse aglayip pvp kite pouch ekleten guildin memberisin haddini asan laflar soyleme.

forumda efor sarfetmiyoruz, cok basitsin gerek yok. ha bir de aglamak falan demissin. aglayani herkes goruyor, her mesaja atliyosun.

son olarak lugat lugat diye yirtiniyorsun, lugatinda 3 kelime var sanirim; agla, iq, efor. gelistir biraz, sonra gel.

En Yukarı Git
05 Mar 2018 15:30
Sybill Artaxata
Yasaklı

Uyarı: 3

Sybill Artaxata
Yasaklı
Alıntıyla Cevap Gönder
Lynn Risus yazmış:
Sybill Artaxata yazmış:
Lynn yazmış:
Sybill Artaxata yazmış:
Fujitora yazmış:
Madem 3 dk nı almaz. Yap o zaman? Actionda bittigi zaman durup yapabilcekmisin ama? Bir tane benim guildimden çıkmış ve saçma sapan olup oyunda kullanılan sistem söylermisin? Komuşmak için konuşma ispatın yoksa desteksiz atma. Şuan sunucuda bizim önerdiğimiz ne varsa tersi kullanılıyor. Serverda şuan sizin egonuz ve saçma istekleriniz yüzünden böyle.

Sen gerçekten anlamakta sıkıntılısın takılmışsın birşeye pvp kit savaş durumunda zaten kullanılmıyor.Yine savaştan çıkman lazım onu kullanabilmek için farkeden birşey olmaz sana burda daha çok bilgi verirdim ama öğrenmeni gerektircek bir durum yok.

Ego yapan bizler değiliz onu bir aklınıza koyun target makrosuyla senelerdir action yapan adamlarsınız target makrosunun verdiği özgüvenle kendinizi bizim uo oynamadığımız zaman dahilinde uo nun kralı zanneden sizlersiniz.Target makrosu kalkınca actionda ki halinizi gördük.Biz size sadece haddinizi bildirdik ve bunu yaparken en ufak bir zorlanma dahi yaşamadık ve sizler hemen seviyenizi ortaya çıkardınız küfürler ederek saçma sapan hareketler yaparak iq nuzu ve seviyenizi belli ediyorsunuz.

sen kendini oyuncu saniyosun galiba? eksinda yaptigin tek sey ozanin verdigi isme sacma sapan yazilar yazmak. var mi baska vasfin? varsa soyle de bilelim. neymis biz oynamadigimiz zaman uonun krali olmusuzmus. ulan siz hangi svde oynadiniz? nbk kac yildir her serverda var peki ftg nerde? surekli baska guildlerde siginti gibi yasamaktan beyniniz sulanmis sizin.

Ftg en son oynadığında siz aYe abinizle birlikte hepiniz freezlerin yanında abi çeke çeke oynuyordunuz world of sosaria da guild savaşının resmini paylaşmıştı ozan skora ordan bakabilirsiniz sığınmacı derken dön bir bak kendine.

Sen kendini oyuncu vasfına koyuyorsan eğer ben senden hayli hayli oyuncuyum bizim guild içinde yaptığımız görev paylaşımları seni ilgilendirmez.Benim vasfım sizi guildimle beraber actionda eze eze kesmek ki şu anda da bunu yaptığım için sen burda sürekli ağlıyorsun.

Hatırlatayım tekrardan forumdakı eforunuzun %1 ini oyuna yansıtında biraz zevk alalım sizi keserken ;)

Bu arada ağlama duvarı kudüste sen oraya doğru devam et ağlamaların orda kabul olur belki guildce.

tek basariniz bi savasi kazanmak sanirim, surekli ayni olayi soyluyorsunuz. benim guildim nbk gerisi umrumda degil.

lafi guild ici gorev paylasimina getirdiysen vah haline. aksam gel de arenada vuruyim kafana, oyuncu gorursun. ayrica eze eze derken? ezilip venuse aglayip pvp kite pouch ekleten guildin memberisin haddini asan laflar soyleme.

forumda efor sarfetmiyoruz, cok basitsin gerek yok. ha bir de aglamak falan demissin. aglayani herkes goruyor, her mesaja atliyosun.

son olarak lugat lugat diye yirtiniyorsun, lugatinda 3 kelime var sanirim; agla, iq, efor. gelistir biraz, sonra gel.

ohho sizin venüse ağlamalarınızı burada bahsetmeyelim istersek ? neyse tamam siz kralsınız mükemmelsiniz hadi abisi oyunda yetebilmen dileğiyle o çok övdüğün nbk guildinle çok zor ama başarırsan olur ;)

En Yukarı Git
05 Mar 2018 15:35
Lynn Risus
Oyuncu

Teşekkür: 5

Lynn Risus
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
bahsedelim, neye aglamisiz soyle bakalim? @sybill

En Yukarı Git
05 Mar 2018 15:37
Elisha
Uzman

Teşekkür: 21
Uyarı: 2

Elisha
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Sybill Artaxata yazmış:
Lynn Risus yazmış:
Sybill Artaxata yazmış:
Lynn yazmış:
Sybill Artaxata yazmış:
Fujitora yazmış:

ohho sizin venüse ağlamalarınızı burada bahsetmeyelim istersek ? neyse tamam siz kralsınız mükemmelsiniz hadi abisi oyunda yetebilmen dileğiyle o çok övdüğün nbk guildinle çok zor ama başarırsan olur ;)

Söyle bakalım venüse nelerde ağlamışız ulan başınıza bi iş gelse nbk yaptı diyen tiplersiniz her şeyde nbk aramayın be. Sizler gibi anexe tutulup ölünce pvp kite pounch ekletmedik ya da sayıca fazla olan birine öldüğümüzde guildimizi toplama kampına çevirmedik kendi ağlamalarınıza bakın ondan sonra konuşun.

En Yukarı Git
05 Mar 2018 15:48
Elisha
Uzman

Uyarı: 2

Elisha
Uzman
Alıntıyla Cevap Gönder
Bunların üstüne normal pounclar yetmedi renklileri geldi venüs abi bizi paralyze ile kesiyorlar pounclar aynı renkte onların hangisi dolu boş bilmiyoruz renklerini değiştir diye yine ağladınız.

En Yukarı Git
05 Mar 2018 15:57
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Lynn Risus

Taypie
Masters of Entertainment

Teşekkür: 12

Taypie
Masters of Entertainment
Alıntıyla Cevap Gönder
Zuzu Gozalishvili yazmış:
Merhabalar

Kişisel bir sıkıntınız var ise, bunun ö.m yoluyla çözebilirsiniz. Tartışmanın uzamaması için konuyu kilitliyorum. İyi oyunlar.

Cidden bu konuyu da kitleyecek misin hahahahahah icon_lol.gif

En Yukarı Git
05 Mar 2018 17:02
Aerie
Efsane

Aerie
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Kitleyemiyoruz:) Burasi ve hata rapor kismi bize ulasilabilir degil

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
05 Mar 2018 17:43

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 48 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız