01.01.2018 Etkinlik Programı ve Güncelleme
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

matahari
Deneyimli Oyuncu
01.01.2018 Etkinlik Programı ve Güncelleme Konu: Yanıt: 01.01.2018 Etkinlik Programı ve Güncelleme
Alıntıyla Cevap Gönder
[quote="assist"]Bu ww ve dragon turnuvalarının tarihleri önceden duyurulmalı. Daha önce de yazdık sallayan olmuyor. Etkinlikten yarım saat önce bunu duyurmayın lütfen. 1-2 gün önceden haberimiz olsun.[/quote

Katılıyorum Ayrıca insure parasıda tamamen derici miner kasılmasına engel olmak için sanırım loottan para çıkmıo item adam akıllı bişey zaten çıkmıo yine 7/24lich kesip kusana kadar para kastırmak sanırım derdiniz

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
01 Oca 2018 22:50
Aerie
Efsane

Teşekkür: 21

Aerie
Efsane
01.01.2018 Etkinlik Programı ve Güncelleme Konu: Yanıt: 01.01.2018 Etkinlik Programı ve Güncelleme
Alıntıyla Cevap Gönder
sonmoikan yazmış:
Sabahtan beri minerleri resliyorum 3 er defa öldü takılma hakları kalmadı.Attıgım pagelerden belli değil mi? Brite gönderin diye kaç page aldınız.Siz söyleyin Allah için.

her server da yasak olan makroyu acip 24 saat deri kasip insure parasindan yada beni kesiyorlar diye sikayet etmek cidden garip...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
02 Oca 2018 0:11
mfake
Efsane

Teşekkür: 30
Uyarı: 2

mfake
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Aerie yazmış:
sonmoikan yazmış:
Sabahtan beri minerleri resliyorum 3 er defa öldü takılma hakları kalmadı.Attıgım pagelerden belli değil mi? Brite gönderin diye kaç page aldınız.Siz söyleyin Allah için.

her server da yasak olan makroyu acip 24 saat deri kasip insure parasindan yada beni kesiyorlar diye sikayet etmek cidden garip...

Her server da diye tanımladığınız her server neresi?
Server de o kadar çok sorun varken serverin parasının çok olması ne kadar önemli bir sorun oluşturuyor anlamadım ki?

En Yukarı Git
02 Oca 2018 1:23
nekha
Sponsor

Teşekkür: 43

nekha
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir kat daha arttırılmalı insure parası, macroyu açıyorsanız kolay hammadde sağlıyorsanız ufacık ücretini de ödeyin bari; çok düşük insure parası her türlü macrocu açan kazançlı çıkıyor bu işin sonunda.

En Yukarı Git
02 Oca 2018 3:50
sonmoikan
Usta

Teşekkür: 7
Uyarı: 1

sonmoikan
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
nekha yazmış:
Bir kat daha arttırılmalı insure parası, macroyu açıyorsanız kolay hammadde sağlıyorsanız ufacık ücretini de ödeyin bari; çok düşük insure parası her türlü macrocu açan kazançlı çıkıyor bu işin sonunda.

Dostum şimdi durum şu şekilde.Gelen para gideni karşılasın eyvallah lafım yok.Ama bu kadar çileye bu şekilde bir düzenleme olmaması gerekir.Kaldıki insür parası düşükken kasan çok oldu.Yeni başlayanların günahı nedir.Bu insür parası yüzünden bug olmadı mı? Daha nıye bununla ilgili düzenleme yapılıyor

En Yukarı Git
02 Oca 2018 10:27
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): matahari

Aerie
Efsane

Aerie
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
mfake yazmış:
Aerie yazmış:
sonmoikan yazmış:

Her server da diye tanımladığınız her server neresi?
Server de o kadar çok sorun varken serverin parasının çok olması ne kadar önemli bir sorun oluşturuyor anlamadım ki?

Mesela osi de easyuo acalim bakalim gorelim :)
bircok server da skill kasma disindaki makrolar yasaktir.. ozellikle afk halde 24 saat para deri ingot kasan makrolar

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
02 Oca 2018 11:30
sonmoikan
Usta

sonmoikan
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Aerie venüsün hangi serverında ya da diğer oynadıgn bir serverda easy yasaktı?Easy yasak olmadığına göre daha ne diyosun, konuyla alakasız yorum yapıyosun.Easy sadece minerde değil herşeyde var.Easy kalksa elinle bandage bile basamazsın.Yani senin anlayacagın easy lik bir durum değil bu.Konuyu saptırmanın anlamı yok.Bir yorum yapacaksan çözüm odaklı olsun,sorun çıkarmaya yönelik değil.Yapılan uygulamanın yanlışlığından bahsediyoruz.

En Yukarı Git
02 Oca 2018 11:46
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): matahari

Son Legion
Üstad

Teşekkür: 10

Son Legion
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
stuck hakkını 3-4e çıkarın bari

En Yukarı Git
02 Oca 2018 13:44
Aerie
Efsane

Aerie
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
sonmoikan yazmış:
Aerie venüsün hangi serverında ya da diğer oynadıgn bir serverda easy yasaktı?Easy yasak olmadığına göre daha ne diyosun, konuyla alakasız yorum yapıyosun.Easy sadece minerde değil herşeyde var.Easy kalksa elinle bandage bile basamazsın.Yani senin anlayacagın easy lik bir durum değil bu.Konuyu saptırmanın anlamı yok.Bir yorum yapacaksan çözüm odaklı olsun,sorun çıkarmaya yönelik değil.Yapılan uygulamanın yanlışlığından bahsediyoruz.
]

venusun serverlarini kastetmedim genel olarak dunyadaki serverlari..
bu arada oyuna ilk basladiigmda easyuo yoktu.. bandaj da basiliyordu skillde kasiliyor..
mining ve deri makrolar sacma olmakla beraber serbest ve bende kullaniyorum ama yok kestiler yok insure parasi falan denmesi garip geliyor.. 24 saat 3 charim kasiyor ve toplamda 1 ayda 3 kere falan olduler.
demek istedigim su makroda char birakinca olmeyi goze almak gerekiyor..

En Yukarı Git
02 Oca 2018 14:42
sonmoikan
Usta

sonmoikan
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu zaman kadar hangi dünya serverında oynadın ki.Milleti örnek almaktansa artık kendi dünyamızı geliştirsek iyi olmaz mı? Türkiyedeki ultimada easy vazgeçilmez olmuş sen dünyadan bahsediyosun, konuyu saptırıyosun.Ben minerlerin ölmesine birşey demiyorum.Şuan bu yapılan düzenleme ile benim minerim 2 günde 1 ölüyorken günde 2 -3 ölmeye başladı.Bir kişi kesiyorken 3-4 kişi kesmeye başladı.Neden ben hakkımı savunmayım ,zararlı çıkan ben olayım,kerizmiyim?Madem böyle bir düzenlemeye gidildi bana zararı dokundu.Benimde hakkımı alacağım bir düzenleme olarak rewardlardan çıkan gold miktarının ayarlanmasını istiyorum.

En Yukarı Git
02 Oca 2018 15:03

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 24 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız