28 Mayıs 2017 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Oyuncu

Teşekkür: 3

Durumu: Çevrimdışı

0meqa
Oyuncu
28 Mayıs 2017 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 28 Mayıs 2017 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Neptun yazmış:
Mantık çerçevesinde tartışamayıp yalandan argümanlar ürettiğini düşünüyorum. Benim için seninle olan tartışma bitti. Videoyu gördüm, fikrimi söyledim bu kadar. Biz aile olarak 2 sunucuda da aktif olarak devam ediyoruz. Buranın zaman zaman actionundan, oranın pvmsinden zevk alıyoruz. Senin gibi 5 postun 3'ünde venuse ve hadi abiye giydirmiyoruz, yediğimiz kaba pislemiyoruz en azından. Şimdi bas git.

Kardeş bir grup var çözemedim bunları fake hesaplarımı var adamların bilmem asıl hesapları ile forumlarda fazla cızırtı yapmazlar ya fake hesap yada yandaş ları var bu güruh işine gelmeyince venüsü de bealzebub uda yerden yere vurur lar atmosfer basıncının durumuna göre (beyinleri basınçtan sıkışınca ne b... yapacaklarını bilmiyorlar karmbol e yatıyorlar:)hareket ederler bir bakmışsın beal in serverinde yere göğe sığdıramazlar adamı, bir bakmışsın venus un serverde beal olmuş tü kaka venus cici bunlar var ya bunlar karaktersizin önde gideni Murat ve Hadi server açsın gece gündüz eşşek gibi serverle ilgilensin bi dünya hakaret küfür yesin az bir para kazanma olayı olunca hoooppsss bi dakka sizin ne haddinize para yı biz alıcaz macrolarla yalakılıkla (yalakalığın envai çeşidi var ) char hazırlayıp millete char kakalayıcaklar etliye sütlüye karışmayacaklar parayı götürecekler böyle tipler bunlar uo nun katili adi tipler bunlar bulaşma sen bunlara kardeşim para için her türlü karaktersizliği yapar bu tipler.LAFI ORTA YA SALDIM BAKALIM KİME DOKUNUR KİMİN ZORUNA GİDER ÜSTÜNE ALINAN ALINSIN ki ak kara ortaya çıksın. icon_guitar.gif

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
30 May 2017 22:32
nekha
Sponsor

Teşekkür: 43
Uyarı: 2

nekha
Sponsor
Alıntıyla Cevap Gönder
Serverdan para kazanmak sorun değil, şuan UOF serverı ( 1000+ online en kalabalık en popüler aktif UO Freeserver ) admini aylık 10.000 $ kazanıyor. [minimum söylenilen rakam redditte yazılanlar dikkate alınınca]

Bizim adminlerimiz keşke daha çok kazansa bu işten.Ama şerefiyle, emeğiyle, namusuyla kazanan tek kişi var o da Venüs.

Diğer arkadaş ise her türlü çorbacılığı yapan, sadece parayı düşünen, rahatça birçok kere edit yapmış olan (clitto,nbk ve dahası) birisi.Ek olarak videodaki ses kaydında ne olduğunu anlayamamış gerizekalılara şunu söylüyorum, eğer birisi özellikle de evli ve çocuk sahibi birisi geçimini, evinin kirasını vs bu serverdan karşılayacak pozisyona geldiyse her türlü şeyi yapmaya hazır demektir ki birçok şeyi de bugüne kadar yapmıştır ve yapmaya devam edecektir.

Şunu sakın unutmayın sizler bir kişiyi sevebilirsiniz kişiliği veya ilgisi yüzünden ama yaptığı şeyleri unutmamalısınız.Birden çok edit yapmıştır, birçok oyuncuyu kayırmıştır, yakınlaştığı ve para kokusunu aldığı guildlerin yandaşı olmuştur.Bunları yaparken de tek amacı "nasıl daha fazla para kazanabilirim" olmuştur.Kim bilir daha ne kadar hikaye vardır günyüzüne çıkmayan, ses kaydı alınmayan.

Bunca şeyi göz göre göre yaptıktan sonra özür dilediğinde konu kapanıyor mu yani ?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
31 May 2017 2:07
HepsiBurada
Efsane

Teşekkür: 23

HepsiBurada
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Adam bana pm atıp tehdit ediyor çıkıyor Hadiyi savunuyor hayırda bu cesaret nereden geliyor anlamadım :) Hadiye laf söleyince birilerinin canı yanıyor ki bunun sebebide yatırdılarıları paraların havaya uçması sanırım. Bunca zaman konuşmadım bir konuda ama Hadi para için her şeyi yapabilir. Hadi ile defalarca telefonda konuştuk bi cuval inciri berbat ettim diye sızladığı günleri biliyorum. Sadece bir guilde yapılan yardımlar değildi bu durum parayı kim verdiyse yardımı o aldı.

En Yukarı Git
31 May 2017 5:32
Enchanter2
Üstad

Enchanter2
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
Hadiyi tanımam da şu putlaştırdıgınız venusunuz yüzünden Server jackal kaynıyor biri legal yolla item satınca adam öteki illegal yoldan satınca adi şerefsiz
Türk serverlerinin kaderi bu edit ama öyle ama böyle en sonunda açtırdınız bayramlık ağzımı susunda oyununuzu oynayın eger 2 item için 3 kuruş kazandırıyor iseniz özgüveni olmayan gariplersiniz benim için
Susun oyununuzu oynayın sonuçta gün gelecek ve o müthiş yazı çıkacak serverimiz kapanıyor sende kaptırdığın paralara yanarsın artık ehueheh
Kimse babasının hayrına uo serveri açmaz sonuç paraya gider

En Yukarı Git
31 May 2017 18:00
alpatak
Usta

Teşekkür: 7

alpatak
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Ölünce seviye puanı düşmeside garip olmuş, elbet birgün düzelirse actionda tekrar görüşürüz.

En Yukarı Git
01 Hzr 2017 14:09
kesha
Oyuncu

Teşekkür: 5

kesha
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
fevkaladenin fevkinde

En Yukarı Git
02 Hzr 2017 21:54
madmars
Oyuncu

madmars
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
bencede günlük 100 k çok birde hergün korumayı aktif etmekle uğraşmak zor olur diye düşünüyorum
toptan ödemeler olmalı
mesela haftalık 250k
yada aylık 1 m
biraz daha makul gibi.

En Yukarı Git
05 Hzr 2017 0:38
mfake
Efsane

Teşekkür: 30
Uyarı: 2

mfake
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Sever bom güm çat çut :D Action bitmişti rp de bitti saçma sapan kavgalar oluşmaya başladı server 6 ay daha yaşar belki

En Yukarı Git
09 Hzr 2017 6:23
young
Oyuncu

young
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
mfake yazmış:
Sever bom güm çat çut :D Action bitmişti rp de bitti saçma sapan kavgalar oluşmaya başladı server 6 ay daha yaşar belki

icon_lol.gif

En Yukarı Git
09 Hzr 2017 15:17

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 39 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız