2 Şubat 2017 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Oyuncu

Durumu: Çevrimdışı

ozerturkmen
Oyuncu
2 Şubat 2017 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 2 Şubat 2017 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Gercekten bukadar kıskanc bır ınsan gormedım benım vendorum dahı yok kardesım delırdınmı daha bısmıllah 1 ayımız olmadı forma bakıorum senden cok aglayan sızlayan yok bankanın yanında vendorun yok dıe ne aglıyorsun cek ss nı koy forma bukadarda kıskanclık olmaz böle bır kac kendını bılmez adamın yuzunden butun server cerebesını cekıor böle ınsanlara ıtamat edılmemesını temennı edıorum ıyı formlar

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
02 Şub 2017 17:29
SabriAbi
Bilge

Teşekkür: 3

SabriAbi
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
yagcılarda inecek var derler .
biraz yavaş bilader .

malımızda mülkümüzde var .
rahat ol sen
biz sadece actiona canlılık istiyorsanız şu abuk subuk sistemleri bırakın millet adam gibi birbirini yesin istedik
nerden bilecektim senin pvp yerine monsterlarla sevişme istegini göremedim kusura bakmayasın
oda bir ihtiyaç . icon_asd.gif icon_guitar.gif

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
02 Şub 2017 17:33
ozerturkmen
Oyuncu

ozerturkmen
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
SabriAbi yazmış:
yagcılarda inecek var derler .
biraz yavaş bilader .

malımızda mülkümüzde var .
rahat ol sen
biz sadece actiona canlılık istiyorsanız şu abuk subuk sistemleri bırakın millet adam gibi birbirini yesin istedik
nerden bilecektim senin pvp yerine monsterlarla sevişme istegini göremedim kusura bakmayasın
oda bir ihtiyaç . icon_asd.gif icon_guitar.gif

ıste yukarda dedıgım gıbı böle ınsanlarla ne yazıkkı aynı oyunu oynuyoruz bunların tek dusuncelerı kufur ve ınsanlara hakaretten baska bısı dıldır sen ve senın gıbıler amaclarına hıcbır zaman ulasamıcaktır sayın venus bu adamı umarım ıyı bır sekılde degerlendırır amacı gayet acık net kaos cıkarmak kımlere hızmet edıyorsan gıt orda oyna kardes burda senın gıbı sevıyesı dusuklere yer yok

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
02 Şub 2017 17:45
SabriAbi
Bilge

Teşekkür: 3

SabriAbi
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
dsafasfhjvbjb
kaos çıkarmak akjshfvbasbafasjdb online bir oyun üzerinden kaos çıkarmak ashvfsdbkasfkasbdas

niyet mi o da ne ?
uff tamam tamam senin dedigin olsun ben kaos çıkartıcıyım (kaos çıkartıcı nasıl bir cümleyse artık)

icon_guitar.gif

En Yukarı Git
02 Şub 2017 17:59
HrCanqers
Oyuncu

Teşekkür: 1

HrCanqers
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Venus yazmış:
Yeni Seviye Görevleri

85, 90 ve 95. Seviye Hayvan Eğitmenliği Sınıf Görevleri Eklendi:

85. Seviye Görevi: Çöl Hazinesi

90. Seviye Görevi: Örümcek Ormanı

95. Seviye Görevi: Kitsune Aranıyor

Yukarıdaki bağlantılar yoluyla ulaştığınız sayfada ödüller hakkında bilgi alabilirsiniz.

* * *

* * *

Çeşitli Düzenlemeler

- Sadece Malas Haritası için yaratıkların saldırı yönünü değiştirmesi kaldırıldı

- Tüm seviye ödülü Cu Sidhelerin statları ortalama ayarlarına çekilmiştir.

* * *

İyi oyunlar...

cu shıde gucsuzleştırmek tum sevıye kasanlara haksızlıktır sonra malasdakı yaratıklar yon degıstırmıyor dedınız fakat dfdeyaratıklar atak degısıyor gorev gereksınımlerı belırlı fakat sevıyeyı neden kascamız gorev hedıyelerı belırsız ben anlam veremıyoru sırf cu shıde ı gucsuz yapma sebebınız ınsanlar 105e kadar kassın dıye zorluyorsunuz cok merak edıyorum 3ay daha tamerler ıle sevıye kascaz actıon ? sadece 2-3guıld arasında donup duruyor artık buna dur demenın zamanı gelmedı sayın venus

En Yukarı Git
02 Şub 2017 20:05
Clay Burton
Usta

Clay Burton
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Didier Drogba yazmış:
Venus yazmış:

Cu Sidhe türü yaratıkların eşitlenmesinin sebebi, bunların rastgele çıkmasının seviye ödülü olması sebebiyle bir hata durumu oluşturması. Görevi herkes eşit şartlarda tamamlıyor ama aldığı ödül eşit değil, bu kabul edilebilir bir şey değil. Şu anda Stat Cap olsun, Statlar olsun hep tek tip cu sidhe çıkıyor.

Statları eşit değil siz hpleri düşürmüşsünüz vururken str önemlidir. Str 1203 hp 1100 burası biraz değişik. Neden üst seviye değil alt seviyede eşitlediniz. 170 dex 1300 str 1300 hpde eşitlensin. Ayrıca eşitlik isteniliyorsa fire resisti 24 olan cu sidheler var fizik resisti 50 olan cu sidheler var onlarda eşitlensin o zaman.

Arkadaşa katılıyorum 1100 hp si olup 1212 str si var biraz saçma geldi.Venuz kaşıkla verip kepçe ile geri alıyorsun.6 aydır oynuyoruz sadece eziyet üzerine eziyet çıkarıyorsun.166 dex den 155 e düşmüş madem dex ını dusurdun 51 olan psicalini ve 26 olan fire inı da duzelt her gırdıgımde page atacam haberın olsun...

En Yukarı Git
03 Şub 2017 0:06
Schwarz
Efsane

Teşekkür: 33

Schwarz
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder
Clay Burton yazmış:
Arkadaşa katılıyorum 1100 hp si olup 1212 str si var biraz saçma geldi.Venuz kaşıkla verip kepçe ile geri alıyorsun.6 aydır oynuyoruz sadece eziyet üzerine eziyet çıkarıyorsun.166 dex den 155 e düşmüş madem dex ını dusurdun 51 olan psicalini ve 26 olan fire inı da duzelt her gırdıgımde page atacam haberın olsun...

Ne kadar doğru söylemiş yüreğine sağlık :)

En Yukarı Git
03 Şub 2017 0:25
HrCanqers
Oyuncu

HrCanqers
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Clay Burton yazmış:
Didier Drogba yazmış:
Venus yazmış:

Cu Sidhe türü yaratıkların eşitlenmesinin sebebi, bunların rastgele çıkmasının seviye ödülü olması sebebiyle bir hata durumu oluşturması. Görevi herkes eşit şartlarda tamamlıyor ama aldığı ödül eşit değil, bu kabul edilebilir bir şey değil. Şu anda Stat Cap olsun, Statlar olsun hep tek tip cu sidhe çıkıyor.

Statları eşit değil siz hpleri düşürmüşsünüz vururken str önemlidir. Str 1203 hp 1100 burası biraz değişik. Neden üst seviye değil alt seviyede eşitlediniz. 170 dex 1300 str 1300 hpde eşitlensin. Ayrıca eşitlik isteniliyorsa fire resisti 24 olan cu sidheler var fizik resisti 50 olan cu sidheler var onlarda eşitlensin o zaman.

aynen katılıyorum venus bey kac ayımızı verdık cu shıde ıcın lutfen emeklerımızı hıce saymayın

En Yukarı Git
03 Şub 2017 6:15
dalaksiz
Efsane

Teşekkür: 75
Uyarı: 1

dalaksiz
Efsane
Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın arkadaşlar. Şuan seviye 75'im ve iddia ediyorum benden daha hızlı seviye kasan olmamıştır bu serverda. Yaratık gibi kasıyorum. En az 1 ay sürüyor seviye 80 olmak, ki bu da şanslıysanız (mesela öldürecek binek bulup 120 tame basabildiyseniz, hydra paragon kesebildiyseniz, 3 tane bireysel görev yapabildiyseniz vb).

1 aylık emek sonrası alınan Cu Sidhe'nin statlarının maksimum seviyede çıkmasını istiyorum ben.

En Yukarı Git
03 Şub 2017 6:38
leganes
Usta

Teşekkür: 8
Uyarı: 2

leganes
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Nmde görev bineği, fire steed de. Onlarda stat random? Min stat ile max stat arasında da dünya fark yok, bırakın random atsın kişisel şans da devreye girsin az. Hayır fixliceksen de avaraj veya maxda fixlersin, niye minimumda?

En Yukarı Git
03 Şub 2017 8:00

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 21 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız