12 Şubat 2017 - Güncellemeler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, Sonraki

Ultima Online Forum -> Duyurular

Yazar
Bilge

Teşekkür: 3

Durumu: Çevrimdışı

SabriAbi
Bilge
12 Şubat 2017 - Güncellemeler Konu: Yanıt: 12 Şubat 2017 - Güncellemeler
Alıntıyla Cevap Gönder
Rakımsı şeyler biride çıkıp mikrofon montajı yapmıyor bu arkadaşa bazen ailem oyun oynamayı bırakıp onlarla vakit geçirmedim hakkında sitem ediyor iyiki geçirmiyormuşum diye duacıyım aslında icon_angel.gif

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Şub 2017 15:41
crims97
Deneyimli Oyuncu

Teşekkür: 2

crims97
Deneyimli Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkacı okcular parayı buldu desenize :D

En Yukarı Git
13 Şub 2017 15:42
archange1
Oyuncu

archange1
Oyuncu
Alıntıyla Cevap Gönder
Kafa sallandırma Saçma zaten factionda stat kaybı var en kötü onun süresini uzatırsın bu kadar alengirli sistem getireceğine..

Market komutu olacaksa direk satın alınmalı yoksa bir anlamı yok harita falan kimse uğraşmaz ve para vermez.

Daha oyuncunun avantajına olan güncellemeler bekliyoruz ama her geçen gün ümidim azalıyor.

Hayırlısı olsun

En Yukarı Git
14 Şub 2017 7:03
alpatak
Usta

Teşekkür: 7

alpatak
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Bence market komutu güzel olmuş, harita çıkmasa britteki kendi para verip aldıgımız vendorlar boşa gidicekti. Böylelikle britteki vendorların kıymeti bi nebze anlaşılır olmuş. Malın sahibi ile iletişime geçilip bile alınabilir bence bu bile güzel bişiy bana göre.

Kolaylıklar serverın sonunu getirir bence biraz zor olması keyif açısından daha güzel

En Yukarı Git
14 Şub 2017 8:40
JessicaScott
Usta

Teşekkür: 19

JessicaScott
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Market olayıda tekrar gözden geçirilmeli.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
14 Şub 2017 11:09
Simay
DL Support Mastery

Teşekkür: 18

Simay
DL Support Mastery
Alıntıyla Cevap Gönder
alpatak yazmış:
Bence market komutu güzel olmuş, harita çıkmasa britteki kendi para verip aldıgımız vendorlar boşa gidicekti. Böylelikle britteki vendorların kıymeti bi nebze anlaşılır olmuş. Malın sahibi ile iletişime geçilip bile alınabilir bence bu bile güzel bişiy bana göre.

Kolaylıklar serverın sonunu getirir bence biraz zor olması keyif açısından daha güzel

Britte vendorun olmasa demekki güncelleme senin için ii olmcakmış.Ayrıca o harita mevzusu brit vendorları için diil diğer yerlerdeki vendorlar için daha çok düzelenmiş.Brittekilerini zaten gezersin 2 saatte bütün vendorlardaki itemlere bakabiliyosun.Vakitten bol ne war şu yaşımızda zaten.

Britte vendordan all names tuşuna basamıyorum.haritayla vendor kovalicaz şimdiden sonra.

seviye kasıcam ceviz alamıyorum listede yok.Olsada bi ceviz için vondor bulmam 1.5k lık cevize 2.5k haritaa parsı ödeyip dungeondan çıkmam gerekcek.

999 gplik saçma bi lrc lazım olsa 2.5 harita parasıyla venor arancam çok mantıklı bunlar baya britteki vendorları kıymetlendiriyo.

En Yukarı Git
14 Şub 2017 11:24
SabriAbi
Bilge

SabriAbi
Bilge
Alıntıyla Cevap Gönder
Simay yazmış:
alpatak yazmış:

Britte vendorun olmasa demekki güncelleme senin için ii olmcakmış.Ayrıca o harita mevzusu brit vendorları için diil diğer yerlerdeki vendorlar için daha çok düzelenmiş.Brittekilerini zaten gezersin 2 saatte bütün vendorlardaki itemlere bakabiliyosun.Vakitten bol ne war şu yaşımızda zaten.

Britte vendordan all names tuşuna basamıyorum.haritayla vendor kovalicaz şimdiden sonra.

seviye kasıcam ceviz alamıyorum listede yok.Olsada bi ceviz için vondor bulmam 1.5k lık cevize 2.5k haritaa parsı ödeyip dungeondan çıkmam gerekcek.

999 gplik saçma bi lrc lazım olsa 2.5 harita parasıyla venor arancam çok mantıklı bunlar baya britteki vendorları kıymetlendiriyo.

ateş etmiş resmen bravo .
uff arkadaş britteki vendorda vendor evin onundeki vendor da vendor .
itemi satın alıdıgnda direk pet diye içinden çekmiyor mu . ne ugraştırıyosunuz milleti .
adamın belki aradıgı item benim vendorumda
hakkatten 1 k lık mazeme için adam 2.5 k harita parası mı odeyecek .
bazılarına yalama dedigimizde zoruna gidiyor .
şimdi bu yalamalık degilde nedir .
sırf kendi vendoru iş yapsın diye abuk subuk cümleler kurup adamı deli etmeyin bence .

benim britte güzel bir noktada vendorum olmasına karşın ben bile Market sisteminin normal şartlarda olmasını istiyorum .

Anlayana

En Yukarı Git
14 Şub 2017 11:34
JessicaScott
Usta

Teşekkür: 19

JessicaScott
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
SabriAbi yazmış:
Simay yazmış:
alpatak yazmış:

ateş etmiş resmen bravo .
uff arkadaş britteki vendorda vendor evin onundeki vendor da vendor .
itemi satın alıdıgnda direk pet diye içinden çekmiyor mu . ne ugraştırıyosunuz milleti .
adamın belki aradıgı item benim vendorumda
hakkatten 1 k lık mazeme için adam 2.5 k harita parası mı odeyecek .
bazılarına yalama dedigimizde zoruna gidiyor .
şimdi bu yalamalık degilde nedir .
sırf kendi vendoru iş yapsın diye abuk subuk cümleler kurup adamı deli etmeyin bence .

benim britte güzel bir noktada vendorum olmasına karşın ben bile Market sisteminin normal şartlarda olmasını istiyorum .

Anlayana

+1

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
14 Şub 2017 11:38
Enchanter2
Üstad

Enchanter2
Üstad
Alıntıyla Cevap Gönder
Selamlar. Uzun süredir takip etmiyordum oyuna da girmiyorum. ama arkadaşım bana sonunda istediğin market komutunu oyuna getirdi venüz bey dedi. ama biraz farklı olmuş dedi. neyse bir bakayım dedim güncelleme nedir.
Baştan söyleyeyim. market komutu veya x bir sistem bile olsa artık oynamayacağım.
ama bu yazdıklarımların açtığım market komutu anketinin sonucunun ne olduğunu görmek için geldim.
Ve sonucunu görmüş oldum.
bügun buraya isteğimi ben olmasamda yaptığınız için teşekkürde edebilirdim.

Venüz bey sizi ve serverinizi fantazilerinizle başbaşa bırakıyorum.
Nasıl olsa s.k.n yaranır düstürundan yola çıkarsak bu playerlerede böyle yönetim yakışır.

1k lık item 2.5k harita parası + yol hadi yolu zekter et.
resmen dalga geçmişsiniz.
uğraşsın peze.menkler. bütün gün aynı yerde duracağına diye de düşünmüş olabilirsiniz.

kelle avcılığı getirmişsiniz ne güzel. ama bu insanların actionu teşvik etme yönünde olması lazımdı. onun yerine actiondan kaçırtacak bir şey olmuş.
kestiği kelle belli x-y değerlerine göre gold verseydi güzel olurdu.
durum sadece pklara işliyor. pklar artık actiona zor girer. 30 dakika stat loss güzelmiş.
Cok action okuyor biraz oturdugu yerde otursunlar demişte olabilirsiniz.
Güzel fantazi.
Hadi parayı verince stat kaybı olmasa oda bir nebze olabilirdi.

Neyse işte daha bir sürü şey var aslında ama. bu konularda yada hepsine önemli olan playerin değil.
Sayın venüz beyin fantazilerinin önemi oldupunu görmüş olduk.
Aslında ben görmüştüm ve onun için bırakmıştım.
Buda kanıtı oldu.

Size güzel fantaziler .

En Yukarı Git
14 Şub 2017 23:20
alpatak
Usta

Teşekkür: 7

alpatak
Usta
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar o zaman macroya bıraktıgınız eve vendor kurmayın başka eve vendor kurun yada macronuzu bankaya koyun. Bana sorsanız market sisteminide sur sisteminide server ı öldürücek diye istemem açıkcası. Yani bu brite vendorum olsada olmasada fikrim aynı merak etme. :) Ben bol bol geziyorum vendorları daha farklı itemler çıkabiliyor, ayrıca market komutundan sahibini görüp iletişime geçip pazarlıkla aldıgım ürünlerde oldu.

En Yukarı Git
15 Şub 2017 8:08

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, Sonraki
7. sayfa (Toplam 9 sayfa) [ 83 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız