6 - 16 Mart 2011 - Bilgilendirme
Ultima Online Forum -> Duyuru Arşivi

Yazar
World of UO

Teşekkür: 625

Durumu: Çevrimdışı

Venus
World of UO
6 - 16 Mart 2011 - Bilgilendirme Konu: 6 - 16 Mart 2011 - Bilgilendirme
Alıntıyla Cevap Gönder
6 ~ 16 Mart 2011 tarihleri arasında şehir dışında olacağım. Bu süre zarfında oyuna girme gibi bir şansım olmayacaktır.

Karakter & Hesap Güvenliğiniz İçin:
- Değerli eşyalarınızı mutlaka insure (sigorta)'layın.
- Önemli itemlerinizin seriallerini [serial komutuyla kaydedin
(olası bir hack durumunda bilgi alabilmeniz için)
- Bonded olmayan hayvanlarla avlanmaya çıkmayın. Mümkünse hayvanınızı Ball of Summoning ile işaretleyin.
- Şifrenizi kimseyle (bizlerle bile) paylaşmayın.

Yardıma mı İhtiyaç Var?
- Page Arşivi oyuncuların yardım taleplerinden oluşan bir arşivdir. Sorunuzun yanıtı burada olabilir.
- Venus Ultima ve World of UO ana sayfasında aradığınız sorunun yanıtı olabilr.
- Oyun yardım menüsünde kelime arama yoluyla sizin için hazırladığımız hazır cevaplara ulaşabilirsiniz.
- Son eklenen görevlerle ilgili sorularınız varsa, bu konularda ayrıntılı bilgi için sitenin Görevler bölümünü kullanabilirsiniz.

Küfür, Hakaret, Aşağılama Olursa
- Konuşma loglarını ben döndükten sonra inceleyeceğim ve eğer benim olmadığım süredeki loglarda anneye küfür edilmişse geç de olsa karşılığını alacaktır.
- Buna karşın staffların gözden kaçırabileceği durumlar için size küfür eden kişinin tam adını ve küfür edilme tarihi/saatini bir yere kaydedin. Böylelikle bana özel mesaj atarak ulaşırsınız, loglardan kontrol edilip cezalandırılacaktır.

Sunucu Hataları, Serverın Gitmesi
- Bazı arkadaşlara telefon numaramı vermiş bulunmaktayım, sunucu bir hata verdiğinde ya da host kaynaklı bir gitme olduğunda bana ulaşacaklar ve aynı gün içinde sunucuyu açmaya çalışacağım.
- Ayrıca Luna ve Eraser arkadaşlarımız da acil bir durumda sunucuya müdahale edebilecektir.

Sponsorluk Hakkında
- Dönüş yapacağım 16 Mart 2011 tarihine kadar sponsorluk kabul edilmeyecektir. Sunucuya bağış yapmak isteyenler 16 Mart'tan sonra oyun içi ya da özel mesajla bana ulaşarak bilgi alabililer.

Herkese iyi eğlenceler, güzel bir hafta dilerim.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
05 Mar 2011 11:10

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 1 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız